Quick messages

IM 04

30. listopadu 2010 v 16:00 | Daysy
grafika-daysy.blog.cz
Tak co dneska na blog? Mohla bych zkusit udělat tu jmenovku pro Niky, akorát by to chtělo jinou fotku. Když chcete na jmenovku určitou fotku, prosím, aby byla velká! Jak jinak má být ta fotka vidět v písmu na jmenovce? :) Pokud budu mít čas a náladu, třeba se v PhotoShopu pohraju i s něčím jiným, když už mám ty nové fonty. Možná. ;)
Jinak..ptáte se mě tu v komentech kde co stahuju, odkud mám programy a podobně. Tady v komentech je docela na nic odpovídat (připadám si divně, psát komenty na vlastní blog a na víc je to trochu nepřeledné a občas mimo článek), takže prosím tyhle a i jiné otázky na formspring. Tam odpovídám pořád, tak se nemusíte bát, že budete dlouho čekat. ;) Děkuju.

IM 03

29. listopadu 2010 v 19:55 | Daysy
grafika-daysy.blog.cz
Stáhla jsem si balíček nových fontů (styly písma nejen do PhotoShopu), takže designy a další věci budou ještě zajímavější. Mám plno různých motivů. :) Taky jmenovka celebrity, kterou si můžete objednat, může dostat lepší tvar! :)

IM 02

29. listopadu 2010 v 6:09 | Daysy
grafika-daysy.blog.cz
Dneska mi blog hlásí včerejší návštěvnost 65 lidí. To je moc fajn. No jo, o víkendu se to vždycky tak trochu zvedne. :) Uvidíme co dneska. Ani nevím co budu přidávat, ale něco snad jo, protože budu mít nějaký ten čas..snad. ;)

IM 01

28. listopadu 2010 v 10:31 | Daysy
grafika-daysy.blog.cz
Áno, nová rubrika. Quick messages nebo-li IM, jestli chcete. ;) sem budu psát jen hodně krátké zprávy týkající se blogu a podobně. Takže teď oznamuju tohle a ještě to, že právě dělám nový fantasy dess. V anketě má moc hlasů, tak jsem se do toho pustila. Uvidíme, jaký bude výsledek. ;)
 
 

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: