Quick messages

IM 690

10. srpna 2012 v 19:24 | Daysy
Opět zdravím.
Právě jsem se vrátila z hřiště. Vzala jsem maminku a berňátko a odpoledne jsme se tam šli projít, pak přišel i M. tak jsme seděli a tak, teď šel s náma až sem, on si prostě trvá na tom, že mě doprovodí domů, i když jsou to tak dva kilometry. x) Konečně jsem si dala po dlouhé době zase svůj ledový jahodový čaj, mmm. ^^ :D Berna se moc fotit nechtěla a když už, tak až jak byla mokrá (strašně miluje si po cestě na hřiště vlézt do potoka :D). Ale šli zadem, tak se našly i nějaké ostružiny, bylo jich tam vážně hodně a byly výborné! x) Fotky dodám večer, takže se určitě přijďte mrknout, některé jsou celkem zajímavé (:D) a dokonce se mi povedla i společná fotka s Bernou, což je jinak docela nemožné. Teď si asi hodím sprchu, nějaké jídlo a seriál, potom teda ten článek. Kde jste dneska byli vy?
(dotazy a připomínky)

IM 689

10. srpna 2012 v 14:57 | Daysy
Zdravím.
Fuuu, prezentace je konečně hotová a že mě to stálo času! Aspoň jsem ale zas něco udělala a bráškovi a máti se to zatím líbí. ^^ Teď si zřejmě pujdu chvíli odpočinou a koukat na House, už se na to celkem těším. :D Potom by se měl stavit přítel, ale přemýšlela jsem spíš nad tím, že bych se šla projít na hřiště a byli bysme tam, tak ještě uvidím. Večer vám možná přidám nějaké fotky, jestli teda budou a zítra bych ráda vymyslela nějaký článek na téma týdne, stejně se mě poslední dobou na moje mazlíky ptáte čím dál víc, takže se máte aspoň zase na co těšit. x) Zatím mějte hezké odpoledne a užijte si pátek.

(dotazy a připomínky)

IM 688

9. srpna 2012 v 8:11 | Daysy
Dobré ránko.
Uuu, zase jsem se probudila v sedm, i když jsem vůbec nemusela. Už nemůžu usnout a tak zatím koukám po netu z postele. Asi budu muset vydržet tu večerní únavu a jís spát pozděj, abych zas mohla vstávat aspoň v devět. >.< Asi si ještě chvíli poležím, pujdu si pro svoji ranní sprchu a kafe, pustím si House nebo jiný seriál a po nějaké té chvilce klidu se pustím do nějaké grafiky. Kdy jste dneska vstávali vy?

(dotazy a připomínky)

IM 687

8. srpna 2012 v 7:46 | Daysy
Dobré (brzké) ráno.
Dneska jsem si musela přivstat, protože se mi nějak včera přehodil celý dnešní den. Měla jsem dnes mít jízdy od tří do šesti (abych dohnala ten týden, co jsem byla pryč). Ovšem Lence (instruktorka autoškoly) vypadl někdo ze trojice, která má jít dnes řídit do Zlína a tak tam šupla mě a místo odpoledního ježdění po našich malých městečkách a vesnicích jdu za hodinku řídit do města. Uuu, nechce se mi! :D Nevím, jestli je nejlepší mě hned šupnout k semaforům, když jsem dva týdny za volantem ani neseděla. Držte palce, ať to nějak zvládnu. >.< Na druhou stranu jsem radši, že jezdím ráno, aspoň budu mít volné odpoledne a trochu času, protože jinak toho mám tento týden docela dost a to jsem ani nějak moc neplánovala, ono se to sakra plánuje samo! No, mějte se tu pěkně a doufejte se mnou, že Roxy s rodiči zvládne ze Zlína odjet dřív, než jim ublížím. ;D

(dotazy a připomínky)

IM 686

7. srpna 2012 v 9:06 | Daysy
Dobré ránko.
Včera se mi nějak nic nechtělo, pak jsem byla unavená z autoškoly, takže nic. Dneska taky budu pryč, ale večer snad už něco zas přidám. ;) Možná někteří už víte, ale jinak asi spíš ne, že mám dneska další sraz s Roxy. Poprosila rodiče, jestli by si nemohli zajet do Zlína, tak si tam jednu noc přespí, mrknou do okolí na nějaké výlety a při té příležitosti se dnes sejdeme. Už se celkem těším, je fajn, že jsme se dostali už ke třetímu setkání. x) Určitě pak přidám nějaké fotky a článeček. Zatím se mějte fajn a držte palce, ať není moc vedro. :D

(dotazy a připomínky)

IM 685

4. srpna 2012 v 8:53 | Daysy
Dobré ránko.
Dneska tu máme předposlední (nebo by se možná dalo říct i poslední) den dovolené. Zítra ráno už odjíždíme, ikdyž se asi ještě budeme někde stavovat, pak někde jíst, tak dorazíme až k večeru. Počasí venku moc slunečné není, ale teď mi to moc nevadí, protože naši chtěli zase na venkovní koupaliště a do toho se mi nechce. Tak uvidíme, co se dnes vymyslí. Jinak fotky budou asi večer o trochu dřív, než obvykle, protože pak budu zas balit a to mě trvá fakt dlouho, protože to nesnáším. >.< Zatím můžete mrkat na fotky z včerejška. Jaké je dneska počasí u vás?

IM 684

3. srpna 2012 v 17:15 | Daysy
Zdravím.
Právě sedím zase v restauračce u kofoly. Za chvíli si asi už zrovna objednáme večeři. Dneska bylo zážitků dost. :D Mám taky hodně fotek, takže vám potom napíšu všechno k nim. Po večeři si asi dám sprchu a už budu jen sedět na terase. Bráška se chce jít ještě koupat k bazénku, ale já už jsem dneska prokoupaná dost, tak si odpočinu. Určitě mě tu teda ještě zastihnete. ;)

(dotazy a připomínky)

IM 683

3. srpna 2012 v 9:02 | Daysy
Dobré ránko.
Právě jsem po snídani, sedím u recepce a z rádia zrovna hraje Kryštof. ^^ Dneska nejsem na terase, protože venku ještě trochu poprchává. V noci byla dost velká bouřka, až mě to vzbudilo, asi padaly i kroupy. Jsem zvědavá, co dneska budeme dělat. Tatík je nějaký protivný a tak jsem se zatím nic nedozvěděla. Jela bych se ale někam zas podívat. Tak snad něco vyjde. Jinak už se docela těším domů, na klídek a soukromí a na přítele, ale ještě si 3 dny počkám. Snad budou aspoň probíhat v pohodě. x) Jaké máte ráno vy? Máte rádi bouřky?

(dotazy a připomínky)

IM 682

2. srpna 2012 v 17:10 | Daysy
Zdravím.

Dneska jsem teda byla s máti v Budějkách. Konečně jsem našla džínové kraťásky, které jsou perfektní a dokonce i pásek, který k nim skvěle sedne. Procházeli jsme se pak i v Igy centru, tam jsem si chtěla koupit v NY žabky, ale měli jen buď moc velké nebo malé. :D Potřebovala bych nějaké nové letní boty, protože tento rok se mi s nima vůbec nedaří. x\ Žabky s Kiku se mi utrhly, protože mi na ně před prázkama několikrát dupla kámoška a jim se to asi už nelíbilo, takže jsou slepované a sandálky s Gatu mě dneska pozlobily až moc.

Teď sedím na hotelu, zbytek rodinky se byl ještě po tom, co jsme přijeli z města, koupat. Já si dala zas chvíli oddechu a koukala na House. Později asi povečeříme a možná pak skáknu ještě za hotel k bazénu s bráškou a přidám vám fotky. Dnešek je zatím celkem fajn, akorát jsem unavená z toho chození po městě. Ještě, že už teď nic nemusím. :D Jak se máte vy?

(dotazy a připomínky)

IM 681

2. srpna 2012 v 8:45 | Daysy
Dobré ráno.
Dneska jsem se zas nijak moc nevyspala, navíc po mě v noci brách ze spaní hodil polštář. :D Ale ještě neusínám, tak snad to bude ok. Za chvilku se jedu zas s mát podívat do Budějovic, něco ponakoupit a tak. Potom bych ráda chvíli odpočívala na pokoji a později se možná zajdem zchladit na koupaliště. Když mám v plánu víc věcí, tak by snad mohlo být i víc fotek, takže asi se ozvu ještě nějak po obědě a večer se zas můžete příjt podívat, kde jsem byla. Zatím mějte hezký den. ;)
 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: