Quick messages

IM 700

26. srpna 2012 v 20:52 | Daysy
Dobrý večér.
Sláva, nazdar, výletu, jsem doma! :D Odjížděli jsme někdy dopoledne, ale cestou se ještě stavovali v aquáči a u přítelovy tety, tak jsme přijeli nějak ve 4 a od té doby až do teď jsme ještě seděli u nás, protože se milému nechtělo domů. x)) Pustili jsme si Ukradené vánoce a pak povídali mátince, jak jsme se měli. Fotek a zážítků mám plno přeplno, ale všechno napíšu a ukážu asi až zítra. Teď jen pustím dílek House a jdu spát. Ani na vybalování nemám. :D Každopádně nálada je fajn, víkend to byl super a tak se můžete zítra těšit na článek plný zajímacích věcí. x)) Jak jste víkendovali vy?

(rady, dotazy a připomínky)

IM 699

21. srpna 2012 v 22:50 | Daysy
Dobrý večer.
Mmmm, jsem zas líná cokoliv k večeru udělat. >.< Aspoň už mám ale konečně hotový design pro Roxy, ráno dodělám ikonky a nastavuju, tak se zas dočkáte něčeho většího. Zítra jízdy nemám, tak je můj den zatím volný. Dneska odpoledne jsem byla s přítelem, seděli jsme venku, pili kafe a chvíli koukali na House. Pak jsme šli na místečko před dům (jediné venkovní místo, kde nám jde wifina :D) a snažili se mu najít nějaký casting na herectví. Pozděj přijel bráška z fotbalu, tak jsme všichni ještě hráli hru podobnou monpolům, kde nás bráška uplně zruinoval, je to mrcha. :D Teď už jsem jen dodělávala ten design, dokoukám House a asi pujdu spát. Jinak už jsem konečně objednala foťáček. ^^ Do toho Zlína asi nakonec už tento týden jet nestihnem, takže ho mám objdnaný na poštu a ve čtvrtek by měl dorazit, snad bude všechno v pohodě. x)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 698

20. srpna 2012 v 11:39 | Daysy
Znovu zdravím.
Dneska odpoledne toho asi zas na blogu moc neudělám, ale aspoň jsem si už včera rozdělala design pro Roxy a blíží se to k závěru, tak postoupím aspoň v tomhle. :D Teď jdu zrovna na ty jízdy, snad mi to pujde dobře. Odpoledne se možná staví přítel, chce ještě pořešit ten náš příští víkend, co jedeme pryč a uvidím, co ještě vymyslíme. Jela bych dneska i někam k vodě, má být prý nejteplejší den v roce. (Alespoň podle brášky.) >.< Doufám, že se neupeču při řízení. :D Tak se zatím mějte fajn. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 697

18. srpna 2012 v 15:49 | Daysy
Zdravím.
Dneska jsem chtěla přidat víc článků, ale nakonec mi to nevyšlo. No a po zbytek dne a ještě kousek zítřka se beze mě budete muset obejít. Jedem teď s přítelem ke Zlínu k jeho bráchovi na grilovačku a zůstáváme tam až do zítřka, takže se internetu vzdávám. ;) Něco na články mám, ale teď to sem už dávat nebudu, takže snad zas až zítra k večeru. Mějte se tu fajn, přeju hezký víkend a já mizím. Kdyžtak pište na formspring. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 696

17. srpna 2012 v 16:07 | Daysy
Zdravím.
Dneska jsem se zatím ještě do grafiky nepouštěla, za to tu máte hodně co poslouchat z nového článku. x) Jinak po obědě jsem byla s bráchou ve městě. Šla jsem si na poštu pro peníze za knížky, které jsem konečně prodala a taky na něco málo do drogerky, pak s bráškou na zmrzlinu a posedět v parku. Teď koukám na PLL a za chvíli asi pojedu s našima nakupovat, někam posedět a oznámit jim, že zítra asi nespím doma. :D Snad se k nějaké grafice dostanu večer. Taky bych měla nastavit nějaké designy, které jsou povybírané z volných, protože někteří lidi čekají už docela dlouho a já si za to nadávám sama sobě. Copak děláte dneska vy?

(rady, dotazy a připomínky)

IM 695

15. srpna 2012 v 15:52 | Daysy
Hah, tak jsem dneska nakonec nebyla jezdit vůbec. >.< Pár minut před tím, než jsem měla mít jízdy mi volala Lenka (instruktorka), že se omouvá, ale spletla si to a má jít jezdit někdo jiný. :D Pujdu teda až v pondělí. Doma jsem ale neseděla. bráška mi řekl, že jede na tři na hřiště, tak jsem kousek jela s ním a stavila se v obchodu pro nový termohrníček. ^^ (Zase věc, kterou s sebou můžu všude tahat. :D) Brášku jsem pak nechala jet a vrátila se domů. Teď už tu sedím a kafem a pouštím si House. (Původně jsem do tohohle článku chtěla dát nějakou grafiku, ale když jsem se tak rozepsala tak to nechme jako IMko a grafiku vám dám za chvíli.) ;) Jinak s mým foťákem to vypadá asi tak, že na reklamaci ani nepůjde. Zaprvé nemám vyplněný záručák a za druhé stejně nevěřím tomu, že by vyreklamovali něco, co jsem utopila, takže by to bylo zbytečné. Příští týden si snad pujdu vybrat nový (no, on už vybraný je, spíš se po něm pujdu podívat a jestli ho nenajdu objednám to z webu Alzy).

(rady, dotazy a připomínky)

"Příkaz": Tvořte si formspringy, posílejte otázky a odpovídejte na ty moje! :D
Nějak nám to tam teď umírá, takže pokud můžete, pomáhejte v oživování. ;)

IM 694

15. srpna 2012 v 13:04 | Daysy
Dobré odpoledne.
Dneska jsem konečně zas začala trochu grafičit. :D Trochu mi to teď ale narušuje skutečnost, že musím na jízdy. Na druhou stranu se ale těším, jezdit mě baví (spíš mě nebavily teorie, které už mám naštěstí za sebou). Netuším, kdy se vrátím, protože ještě nevím, jestli budu jezdit normálně hodinku a půl (teda dvě "vyučovací" hodiny) nebo dýl. Musím ty jízdy trošku dohnat, kvůli té mojí dovolené, ale nejsem na tom tak zle, takže to bude v pohodě. Jinak díky za to, že mě tak před hodinkou přestala bolet hlava, protože s tím by se mi asi moc jezdit nechtělo. Už jsem před obědem i při sezení v obýváku koukala na víno a říkala bratrovi, že bych si i trochu dala, třeba by ta hlava přešla. :D Můj zodpovědný bráška mi to ale zakázal a připomněl mi, že budu přece řídit. A jo, škoda. :D (Jsem přece zodpovědný řidič i přes to, že mám víno v malém množstív ráda. ^^) Jak se dneska máte vy? A co počasí? Tu to celkem jde, snad bude ještě do konce prázdnin trochu tepla.

(rady, dotazy a připomínky)

IM 693

14. srpna 2012 v 18:17 | Daysy
Zdravím.
Fuuu, konečně mám za sebou poslední teorii a mám prošlé všechny testy. ^^ Teď už jen jezdit a jezdit + učit se a učit se. Poslední dobou si asi všímáte, že je článků míň a asi je to fakt tou autoškolou. Ještě to chvíli vydržte a pak mi přejte štěstí na zkoušky. :D Dneska mě z toho ale nějak rozbolela hlava i přesto, že dostatečně piju, takže myslím, že teď zalezu do postele, pustím House a zlikviduju moji večeři (při které jsem si před chvílí u krájení rajčat málem amputovala prst :D). Potom se mi zas možná bude chtít do nějaké grafiky. Konečně bych se třeba mohla pustit do nějakého designu. Copak děláte vy?

(dotazy a připomínky)

IM 692

13. srpna 2012 v 9:49 | Daysy
Dobré ránko.
Dneska jsem si vstala tak před devátou, ale ještě jsem se k blogu nedostala, protože jen obchoduju. :D Dragell se rozhodla ode mě koupit ty zbývající fantasy knížky, takže jsem to tu balila a ještě čekám, až mi odepíše, abych mohla pak třeba odpoledne zajít na poštu a odeslat to. Shodou okolností se mi někdo ozval taky na jedny boty, které prodávám na určité stránce. Dostala jsem je, jsou mi o něco větší, ani to není moc můj styl, tak jsem je tam hodila a už se pár lidí ozvalo, ale teď to konečně snad bude jisté, tak uvidíme. No jo, podnikatelská škola se mi asi hodí, vypadám na dobrého obchodníka. :D Je fajn, že to přišlo zrovna teď a při tom, že budu potřebovat nový foťák. Copak jste zatím dneska dělali vy? Máte nějaký tip na grafiku?

(dotazy a připomínky)

IM 691

12. srpna 2012 v 10:54 | Daysy
Zdravím.
Tak asi pomalu zapomínám na mobil a odkládám ho na Vánoce a hledám si nový foťák. Tenhle mě fakt zlobí, proužky jsou tam furt, i když už ne takové. Dočasně se s tím nějaké ošklivé fotky fotit asi dají, ale dlouho to nevydržím. Navíc jedu za necelé dva týdny s přítelem na víkend pryč a to bez foťáku prostě nepujde. Při tom, že tento stál asi 3 tisíce a oprava by byla, jak jsem se dozvěděla, tak za dva, si raději koupím nový za dva a něco, který má dokonce lepší funkce (přecejen cena fo/táků za tři roky o něco klesla). Neberu to ale nějak tragicky no. :D Jinak článek o mazlících dneska snad bude, ale fotky dám buď starší a nebo nafotím, ale nebudou vůbec hezké. :D Každopádně aspoň je co psát.

(dotazy a připomínky)

 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: