Quick messages

IM 710

27. září 2012 v 19:47 | Daysy
Dobrý večer.
Dneska mě překvapil M. a přijel pro mě ke škole, takže jsme byli doma o hodinu dřív, než bych byla vlakem. ^^ Dali jsme kafe, krotili kocoura, hráli Amnesii (konečně se ta moje hra posunula o něco dál :D) a tak. Teď vám toho už asi moc nepřidám, možná jen jeden článek ještě. Jsem zase strašně utahaná z té školy a ráno se mi hrozně na nic vstávalo. Zívám celý den. Asi pujdu dneska brzo spát. Zítra jedu do Luhačovic, mám tam opět sraz s Jess. x)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 709

20. září 2012 v 6:08 | Daysy
Dobré ránko.
Dneska jsem si při vstávání říkala, jak překvapivě se mi dobře vylézá z postele, že tím dneska nejsem nijak moc otrávená. Už dvacet minut po tom mě to ale přešlo a pokračuje to. Zavírají se mi oči, krk je na tom ještě hůř, už mám i rýmu. Vítej první podzimní nemoci. Vůbec se mi to na zítřek nehodí. >.< Ale budu to muset nějak přejít. No a asi si zřejmě pak udělám spací víkend. Snad dneska škola uteče rychle.. Spát budu ale asi i po ní, až přijedu domů, jak to tak vidím, takže nějakou grafiku přidám kdyžtak spíš večer.

(rady, dotazy a připomínky)

IM 708

18. září 2012 v 18:16 | Daysy

Zdravím.
Jak jsem si tak přijela dřív ze školy a chtěla si udělat odpočívací odpoledne, vůbec mi to nevychází. Z ucházejícího dne se stal spíš dost na nic den a kazí mi to čím dál víc okolností. Teď jsem se snažila uklidnit tím, že jsem konečně dělala to video s kotětem. Pujdu ho teď asi nějak dát dohromady a pak ho dám i sem, pokud se to stihne nahrát na YT. Původně jsem chtěla ještě přidávat článek s hodnocením grafiky, ale fakt mě na to přešla chuť, ale aspoň se můžete těšit na to video.

(rady, dotazy a připomínky)


IM 707

14. září 2012 v 15:56 | Daysy
Zdravím.
Nakonec mám odpoledne volné a s M. budu teda večer, až pujdem na to divadlo. Počasí nakonec vypadá fajn, takže to bude venku a to jsem ráda. x) Jinak momentálně tu chytám záchvaty (fakt takhle dlouho jsem se naposled smála akorát u anonyma na FS) se spolužačkou na chatu. To je totiž tak, když máte ve třídě jednotlivce, který si o sobě myslí něco, co není a furt to všem cpe. A dnešní ráno tomu dalo tečku. :D Víc to tu rozebírat nebudu, ale mám díky tomu fajn náladu. Někdo fakt umí pobavit. :D

Jak tak mám to volné odpoledne před víkendem, ani moc nevím, co dělat. Možná bych zas mohla trochu pografičit, uvidím. Pak asi zřejmě opět skončím u House a to do sedmi uteče. x) Na divadlo už se těším a zítra bysme chtěli jtí ještě na jednu akci, což je vlastně něco jako strašidelná stezka, která ale není jen pro děti. Copak hodláte dělat vy?

(Chtěla jsem z toho udělat foto článek, ale nějak nemám co vyfotit a nebudu fotit blbosti jen aby to tu bylo. Tak se prozatím spokojte s dalším IM, no. ;))

(rady, dotazy a připomínky)


IM 706

14. září 2012 v 6:12 | Daysy
Dobré ránko.
Včera jsem nakonec už žádnou grafiku nedělala. První jsem ležela v posteli, odpočívala a koukala na film a večer jsem se musela ještě něco málo poučit, tak už mi to nevyšlo s časem. Dneska tu možná taky moc nebudu. Do školy pro mě zřejmě přijede M. a tak asi odpoledne budu s ním. Večer pak jdem na divadlo, které má být na hradě. Už se těším. ^^ Jen doufám, že nebude pršet. To by se sice nerušilo, ale přesunulo, jenže já mám radši ty akce na hradě. :D Pak vám třeba hodím nějaké fotky. ;) Zatím přeju rychle ubíhající pátek a pak hezký víkend.

(rady, dotazy a připomínky)

IM 705

12. září 2012 v 16:56 | Daysy
Zdravíím.
Zatím jen tak písnu, nějak mi zas utíká čas a já nevím kam. >.< Přišla jsem ze školy ve čtyři, nic moc se ani nestalo a už jě pět, fujky. Teď chci skočit do sprchy, konečně přelakovat nehty a v klidu se najíst a pustit si House. Chtěla jsem vám tu přidat nějakou grafiku, ale nebudu to dělat narychlo jen kvůli tomu, aby tu byla. Něco určo ráda udělám, ale spíš někdy mezi tím jídlem a Housem. :D Tak vyčkejte a dočkáte se. Přání a tipy na grafiku na formspring. Zatím mějte fajn zbytek odpoledne. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 704

7. září 2012 v 6:07 | Daysy
Zdravím.
Dneska se mi nevstává moc fajn, protože nemám kafe. >.< :D Vždycky mě to ráno hezky probere, teď se holt musím nějak probrat sama. Za chvíli ale vstává i bráška. Má dneska chudák (chudák? co mám říkat já? :D) na sedm. Začal se učit druhý jazyk - němčinu, jako kdysi na základce i já. Ale snad ho to aspoň bude bavit. Já mám dneska ve škole jen 6 hodin, takže přijedu asi ve tři, což je fajn. Stejně vám tu dám ale odpoledne asi jen jeden článek (pak možná možná něco večer), protože jdu s přítelem na tu vernisáž (víc o tom kdyžtak později). Tak mějte hezký pátek a klidně mi napište o tom vašem prvním týdnu ve škole (popř. v práci). ;)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 703

6. září 2012 v 5:54 | Daysy
Dobré ránko.
Původně jsem chtěla ranní IMka už uplně vynechat, ale já prostě ráno nemám co dělat. :D Jak jsem si poslední dobou přestala žehlit vlasy, tak mi to ráno dá pěknou čtvrthodinku, takže stihnu v klidu i kafe a tak, což je fajn. A nebo můžu dýl spát, že jo. :D

Jinak včera večer jsem zas dělala nějaký rozvrh, tak ho sem dám odpoledne. x) Pokud chcete taky rozvrh nebo třeba poznámkáč, záložku nebo jiné věci do školy, klidně písněte na formspring, já akorát budu ráda, že mám tipy na to, co grafičit. Sice ne vždycky mi na grafiku vyjde čas nebo chuť, ale snažím se. ;)

No, doufám, že to dneska ještě ve škole bude v klidu a nějak to uteče, včera mi to utíkalo nějak pomalu. Navíc mě strašně mate zvonění. :D Je to fakt obrovská škla, takže to tam mají udělané tak, že půlka pavilonů má oběd dřív a půlka až později. Takže po obědě zvoní prakticky furt. To abych si zas znovu zvykla, kdy zvoní a dala si před sebe hodinky. x)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 702

5. září 2012 v 16:15 | Daysy
Dobré odpoledne.
Tak jsem zas přišla domů zničená vlakem a taháním těžké tašky. :D Ještě se ani neučíme a já už nosím nějaká ta kila. Byla jsem zas ponakupovat nějaké věci do školy, každý den chtějí něco. A to ani nemám učebnice. Jinak dnešek zatím celkem šel. Už jsme jeli podle rozvrhu, ale až na pčítání v matice jsme se ani moc neučili. Přečetla jsem tak za ten den v lavici už přes půlku Koralíny. :D Teď si jdu dát kafe, zmrknu jeden díl House a pak vám udělám třeba nějakou grafiku. Pokud máte nějaké přání, ať už na rozvrh, jiné věci do školy nebo prostě jen obyčejnou grafiku, stačí napsat na formspring. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 701

28. srpna 2012 v 15:31 | Daysy
Dobré odpoledne.
Tak ještě jedna krátká zprávička, než odjedu. Jedu s matičkou na kole na hřiště, protože tam má bráška nějaký přátelák, takže jdu fandit a fotit. :D Pak uvidím, jestli se staví M. Volal, že jeho brácha dneska slaví narozky, takže neví, jak bude mít čas. Má mi donést nějaké vytisknuté otázky na techniku do AŠ, protože naše tiskárna mě jenom sere (s prominutím :D). Potom vám určot přidám nějaké fotky a k večeru by snad mohla být i grafika. Zatím mějte fajn den, snad je u vás ještě tak ucházející počasí, jako tu. x)
(rady, dotazy a připomínky)
 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: