Quick messages

IM 721

21. října 2012 v 14:39 | Daysy
Dobré odpoledne.
Dneska je venku zase strašně hezky. Takové to přesné podzimní počasí, které mám ráda. ^^ Musím sice dělat nějaké věci do školy, ale chtěla jsem i tak jít ven, protože tohle počasí je fakt vzácné. Chvilku jsem si teda našla a za chvíli se jdeme s M. projít a asi vemu i berňátko. Snad něco nafotím, abych vám tu později mohla něco dát. Škoda jen, že je ten víkend tak strašně moc krátký. Aspoň, že jdeme teď do školy jen tři dny a pak bude volníčko. ^^
Jak zatím prožíváte neděli vy? Je u vás taky tohle babí léto? x)

//Jen tak mimochodem. Už mám možná nápad na tu soutěž, která by byla taková, aby se mohli zapojit všichni. Teď už jen cenu a můžu to spustit.

(rady, dotazy a připomínky)

IM 719

16. října 2012 v 6:01 | Daysy
Zdravím.
Dneska se mi už žádné hororové sny nezdály a nebo si ani nci napamtuju. x) Mám to s těmi sny čím ádl zvláštnější. :D Nedávno jsem se na formspringu ptala vás, co mě tam sledují, čím si kdo zpříjemňuje ráno. Já jsem totiž konečně přišla na to, jak to udělat, aby se mi z domu vycházelo v lepší náladě. Snažím se jít spát nejpozději v 10. Ráno si tu udělám hezky teplo, vstanu si 5:20, i když bych moohla o něco později, ale v tom to právě je. V čase navíc si můžu pustit hudbu, udělat kafe a po tom, co se nachystám si třeba tak 20 minut jen tak sedět, koukat po novinkách na netu, zopakovat něco do školy nebo prostě jen tak odpočívat.

Dneska zrovna koukám, jak je to s naší výlukou. Momentálně dám dali uplně skvělou (teda aspoň pro některé, že jo), na kterou si poprvé nestěžuju. :D Bus totiž veze lidi jen z předchozích zastávek a vlak čeká na té mojí už nějakou chvíli před odjezdem, tak nemusím stát venku v zimě, ale už si hezky sednu a třeba ještě 10 minut čekám na to, až bus doveze ostatní lidi. To ticho prázdného vlaku je fajn. ^^ Bohužel je to ale jen do čtvrtka. x( :D Jak cestujete do školy/práce vy?

IM 718

15. října 2012 v 6:02 | Daysy
Dobré ráno.
Tak jste se vyspali na pondělí? U mě to teda byla divná noc. První jsem tak do do 11 nemohla usnout a když už konečně jo, tak jsem se v noci pořád budila a zdály se mi hororové sny. Tak jako what?! :D Ráno se taky nesvtávalo nic moc, navíc když tak slyším to počasí, vůbec se mi ven nechce. No, doufám, že si co nejdřív na tom ránu najdu něco pozitivního, jinak ten den bude pěkná otrava. A možná už mě něco napadá... x)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 717

14. října 2012 v 11:01 | Daysy
Dobré dopoledne.
Dneska jsem si teda pospala, asi to bude tím počasím. V létě mě vytáhne z postele sluníčko, ale teď už ne. Dneska je to tu takové akorát na déšť. Ale je příjemně. Včera jste si mohli všimnout, že už ani design tolik nezáří a přehoupl se do podzimu. Ráda na něj uvítám vaše názory.

Odpoledne se budu muset pustit zas do ekonomky a taky PP, z kterého mám být zkoušená. To už celkem umím, ale musím si to zopakovat. Ještě zítra píšeme matiku, akorát mám sešit ve škole, takže možná nějaké příklady z netu, uvidím. Každopádně se mi do toho všeho vůbec nechce. >.< Doufám, že se za tento rok občas najde volný víkend bez školy, protože jinak toho asi bude furt tak nějak. Nejsem ale člověk, co by u učení vydržel několik hodin v kuse, potřebuju vždycky i nějakou pauzu ať už na povídání s někým nebo blog, takže prázdno tu snad nebude. x)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 716

12. října 2012 v 19:36 | Daysy
Jsem ráda, že kromě této věty vám konečně nemusím psát ani slovo o škole! :D Je pátek večer a já se pomalu chystám s M. na hororové divadlo. ^^ Už se těším. Jak na samotnou hru, tak na to odreagování po náročném týdnu. Netuším, kdy se vrátím, je dost možné, že ani ne dneska. Zítra snad nějakou grafiku udělám, ale taky nemůžu říct, že bych na to měla čas celý den. Ale určitě to bude lepší, než přes týden. Chystáte se dneska večer nebo přes víkend někam vy? x) Určitě si víkend užijte, já si víkendy rok od roku užívám víc, právě proto, že po náročných týdnech se na ně můžu víc těšit.

(rady, dotazy a připomínky)

IM 715

12. října 2012 v 6:07 | Daysy
Dobré ráno.
Takže dneska mi hooodně držte palce, ať ty čtyři písemky nějak zvládnu. Ještě, že dvě hodiny, ve kterých nepíšem jsou zrovna supl a angličtina, kterou mám ráda, takže pak už to bude v klídku a trošku si zase odpočinem. Navíc máme jen do půl 2, tak budu ve tři doma. ^^

Ani jsem se nepochlubila, tento týden jsme v anglině dělali maturitní reading a já, přesto, že jsem si myslela, jak je to těžké a že to dopadne jako katastrofa, jsem to měla bez chyby. :D Učitel mi řekl, že můžu jít druhý den maturovat. To mě potěšilo. Odpovědi jsem netipovala, ale fakt se je snažila zdůvodnit a nakonec to šlo. Snad se mi to v tomhle duchu ponese i květnu. x) Horší bude zbytek. :D

No, tak na mě myslete, já vám přeju ať vám to taky dobře uteče. Už tu pomalu přichází víkend, tak to zas bude lepší. x)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 714

11. října 2012 v 6:03 | Daysy
Dobré ráno.
Nakonec jsem tu grafiku večer už vůbec nestihla a když byla poslední půlhodinka před tím, než jsem šla spát, už jsem na to ani neměla chuť. Už mě ta škola přestává bavit a učiteé mě naopak nepřestávají udivovat, ale co nadělám. Těch pár měsíců to chce vydržet. Dneska budu muset pokračovat v tom, abych se do zítřka naučila ten okruh z ekonomky (a počítám, že za jeden den toho vážně tolik nenaučím, ale když je ta učitelka prdlá, tak s tím nic nenadělám). Uvidím, jak pak budu mít náladu na grafiku. Ale tak aspoň už se blíží víkend - kterého většinu sice proučím, ale můžu se těšit na zítřejší večer, kdy jdeme s M. na hororové divadlo. ^^

(rady, dotazy a připomínky)

IM 713

8. října 2012 v 5:52 | Daysy
Dobré ráno.
Zas mám chvilku (to není možné, občas se mi zdá, že mám víc času ráno, než odpoledne), takže jeden menší článeček. Vůbec se mi nelíbí, že je zase pondělí. Navíc to je tento týden samá písemka nebo zkoušení. >.< Vážně nepochopím učitelku, která nás nutí se už na středu učit maturitní okruh a v pátek psát zas z nového učiva. Maturitní okruhy se stejně každý bude učit až pozděj, protože když se to naučíme v říjnu, do května je to fuč. Vím, že to chce s náma opakovat a to je dobré, ale mohla s tím začat později. Jenže takhle se to musím učit teď na písemku a pak zas znovu k matuře, ženiální ne? >.< Doufám, že se mi tento týden bude spát aspoň líp, než ten minulý, to jsem byla fakt uplně bez energie. Teď je to zatím ok, uvidíme po první hodině nebo při cestě ve vlaku...

Jinak taky něco k blogu. Už mě vážně štve moje galerie s oddělovači. Jak si všímáte, někdy se tu místo nových objevují staré, i když jsem to vyměnila třeba dvakrát. Nechávala jsem to tak, ale teď už mi to opravdu vadí, tak jsem včera večer psala mail na adminy. Doufám, že mi alespoň odpoví a nejlépe to i spraví.

No nic, jdu si užít ještě chvilku klidu a pak musím zmizet do školy, bohužel. >.< Tak vám přeju v pohodě začínající týden a ať to rychle uběhne. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 712

6. října 2012 v 9:33 | Daysy
Dobré ránko.
Dneska jsem vstávala před devátou, protožej sme včera usnula celkem brzo. Konečně jsem vyspaná, moc fajn pocit. :D Teď se mi moc do něhakých složitějších článků nechtělo, tak vám zatím napíšu jen IMko a pak si pujdu pro kafe a dokoukám si House (jak se na něco chci dívat přes týden, většinou to zůstane nedokoukané). Odpoleden se asi budu muset učit, protože zítra budu s našima u bratránka a nebudu na to mít čas. Ale v pauzách vám sem nějakou grafiku přidám. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 711

3. října 2012 v 5:56 | Daysy
Dobré ráno.
Jak jste si určitě všimli, včera jsem se tu ani neozvala. Má to jednoduchý důvod. Odpoledne jsem absolutně nestíhala. Vlak měl zpátky asi tak 20 minut zpoždění (ani jsem nestihla, jak jsem chtěla, jít na poštu). Pak jsem se musela něco učit, opisovat nějaké učivo z mailu (paráda když někdo učí stylem "máte to na mailu, opište si to a píšem písemku") a tak. No a když už bych měla k večeru chvíli čas, zkazila se mi tak nálada, že už jsem pro změnu neměla na nic chuť, dodělala jsem jenom kousek prezentace pro třídu, poslala jim to a šla do postele. Toť asi vše o mém včerejším odpoledni. Doufám, že vy se máte líp. Snad se k blogu dostanu dneska, uvidím..

(rady, dotazy a připomínky)
 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: