Quick messages

IM 731

14. listopadu 2012 v 16:26 | Daysy
Zdravím.
Teda mě ten dnešek ale utekl. Možná to bylo tím, že jsem se tak začetla. Třeba v matice. Před ní byla půlhodinovka, tak jsem si četla a jak tak čtu a čtu, najednou je konec matiky a já si všimla až pak, že učitelka vlastně vůbec nedorazila. :D Poslední dobou jsem se fakt zase rozečetla a za týden přečtu aspoň tak třísetstránkovou knížku.

Čtu teď Školu noci a už jsem u druhého dílu, celkem mě to chytlo. Mezi tím čtu taky jiné knížky a teď si chci už i sestavit seznam k matuře a začít číst povinnou četbu. Takže se mi celkem hodí, že jsem se tak rozečetla. Dnes se ale kromě povídání o upíří škole budu muset začíst i do učení, protože mě furt chce jedna učitelka zkoušet. >.< Ale budu doufat, že to dnes můžu jen tak profrčet a naučit se to pořádně až na pondělí, kdy tu hodinu zas máme.K večeru vám sem pak snad zas dám nějakou grafiku, jestli se povede.

Mimochodem, celkem mě štve, že když začnu psát na to ještě celkem vidím a než dopíšu, už se stmívá a musím si jít rozsvítit. Tma mi nevadí, ale nevidím kvůli tomu na klávesnici. >.< :D
(rady, dotazy a připomínky

IM 730

13. listopadu 2012 v 6:03 | Daysy
Dobré ránko.
Teda vstala jsem dneska úplně normálně, jako každý den, ale zbylo mi nějak víc času nebo co a teď tu neám co dělat. :D Na druhou stranu takových pár minut klidu mám po ránu ráda. ^^ Mohla bych se teď chvíli učit, ale dneska se mi do toho vůbec nechce, nechám si to až na cestu vlakem. Vlastně se mi tento týden ohledně školy nechce vůbec nic. Nechce se mi z postele, nechce se mi cestovat, nechce se mi učit. Naštěstí si umím najít pár věcí, co mě motivuje, ale jinak jsem nějak za podledních pár dní čím dál víc líná. Fakt, už aby byl pátek. Po víkendu je nejhorších prvních pět dní.

(rady, dotazy a připomínky

IM 729

9. listopadu 2012 v 13:00 | Daysy
Zdravím vás.
Píšu ze školy, konečně je pátek a já mám poslední hodinu. Dneska jelo hodně lidí na DOD na nějakou výšku. Mě ale zrovna tahle nezajímá, takže jsem tam nebyla. Stačil mi včera Zlín, tam to bylo moc fajn. Článek o tom, jak už jsem včera říkala, napíšu dnes. Snad hned, co přijdu ze školy. Bude to určitě i s fotkama. Pak uvidím podle času, jestli podělám nějakou grafiku. Snad jo, mám tam nějaké prosby na úpravu fotek a taky objednávku na design od Niky. Ale taky se musím uzase posunout s naší prezentací na stužkáč.

No ale zpátky k přítomnosti. Jak hodně lidí jelo pryč a teď, ve fiktivce jsme rozdělení na dvě skupiny, tak v naší skupině jsou včetně mě 4 lidi. :D Máme to teda volnější a jen si děláme katalogy, aby jsme mohli prezentovat naši firmu. Je to fajn, takhle ke konci školního pátku. Doufám, že tento víkend bude fajn, zatím to dle vyhlídek vypadá dobře. x) Co budete dělat o volných dnech vy?

(rady, dotazy a připomínky)

IM 728

8. listopadu 2012 v 20:36 | Daysy
Dobrý večer.
Předem promiňte, že nepřicházím s foto-zážitkovým článkekm, jenže jsem tak unavená, že to dneska už nezvládnu a ani nestihnu, chci jít brzo spát.

Kdo netuší, byla jsem dneska ve Zlíně na UTB, zkusit si, jak to tam studenti mají. V programu byl jednadvacátý mrakodrap, Baťova výtahová kandelář a pak už ze studentského prostředí nádherná knihovna, moc dobrý oběd v menze, přednáška o všech fakulátách a nakonec přednáška pro studenty UTB o dějinách ekonomiky. Tam se mi zdálo, že jsem zahléhdla slečnu Adelletu (blog), která tam studuje, ale nevím to jistě, protože jsem ji viděla z dálky a pak odešla dřív, tak jí musím napsat, jestli to byla ona. x)

Všechno vám určitě napíšu a na fotkách ukážu zítra, určitě se na článek přijďte podívat, protože to pro mě bylo opravdu zajímavé. Dnes už se s vámi ale rozloučím a popřeju dobrou noc. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 727

6. listopadu 2012 v 16:33 | Daysy
Dobré odpoledne.
Zase, jako včera, si říkám, že závěs, co jsem ráno zapomněla zatažený, už nemá cenu po příchodu ani odtahovat, protože za chvíli bude stejně tma. Je to škoda. Tma mi nevadí, ale ve všedních dnech mi dává poct, že je času míň a míň a to se mi vůbec nelíbí. Co ale naděláme, budeme muset počkat na jaro.

Dnešek mi ve škole utekl rychle. Psali jsme jen slovíčka z něminy, pak jsme měli tělák, kde jsme zas hráli ping-pong, to celkem můžu. Zbytek nějak utekl a už jsme jeli domů, ani nejsem nijak extra unavená. Teď si pujdu asi pro trochu klidu do sprchy, ale potom bohužel musím zas dodělávat okruh do ekonomky. >.< Je toho už šest stránek a bude ještě tak jedna nebo dvě, fujky. K matuře je to sice samozřejmé, ale k tomu, abych se to množství naučila do pátku už moc nee. Snad mi pak vyjde nějaký čas na grafiku. Jak to uteklo dnesa ve škole/práci vám?

(rady, dotazy a připomínky)

IM 726

2. listopadu 2012 v 15:37 | Daysy
Dobré odpoledne.
Dnešní den měl svá pro i proti. Chvilkama jsem si říkala, co to sakra je za den. :D Ale chvilkama to bylo fajn. Například škola utekla celkem rychle a na matiku jsme měli supl a to přece potěší ne? :D Na druhou stranu mi na tašce vyjel zip a na nádru jsem si koupila snad ty nejrozdrcenější sušenky. :D Zip mi naštěstí L. ve vlaku spravila a sušenky se tak jíst daly, tak to nebylo zas tak nejhorší. x)

Na nádr pro mě pak přijel tatík a když jsme dojeli k domu, šla jsem se ještě zkusit projet na hrad a zkoušela si rozjezdy do kopce. Toyotka z autoškoly totiž byla hrozně malinké a lehounké autíčko a s Octávkou to je jiné, tak si musím zvyknout a rozjezdit se, než vyrazím brázdit cesty.

Nějak netuším, co budu odpoledne nebo večer dělat. Asi teprve uvidím. Mátinka chtěla, abych se s ní šla projít na hřbitov, protože jsou dušičky, tak uvidím. Pokud nebudou jiné plány, tak bych i šla. Venku je sice zima, ale sedět pořád doma mě nebaví, toho jsem si užila dost minulý víkend. Co váš den?

(rady, dotazy a připomínky)

IM 725

31. října 2012 v 5:18 | Daysy
Dobré ráno.
Hodně brzké ráno. Dneska jsem si musela přivstat, protože jedem do toho Brna, tak ke škole musím busem (těma vlakama a jejích "ČasuDost" to nehodlám riskovat), který jede dřív. Abych to ještě upřesnila, jedem se podívat na Gaudeamus (veletrh vysokých škol) a pak samozřejmě nakupování! :D Doufám, že něco fajn seženu. Vrátím se asi až večer, tak možná bude ještě jeden článek, ale jinak nic moc nečekejte.

Noo a máme tu taky Halloween! Buďte na všechny dneska creepy a hlavně popřejte mému medvědovi Panu Halloweenovi k svátku a zároveň k narozkám. Já už mu popřála a ještě budu přát jinde, ale ráda přeju k narozkám a svátku. :D Tak se hodně bojte a mějte se tu. ;)

(V případě nudy čtěte článek o Halloweenu nebo jiné.)

(rady, dotazy a připomínky)


IM 724

29. října 2012 v 16:28 | Daysy
Zdravím.
Dneska se mi den teda zatím moc nevede. Nálada je nic moc, ráno mi taky nepřidalo. Zase zpoždění vlaku. Ten druhý vlak na nás nepočkal jen kvůli zpoždění 14 minut a ujel nám, tak jsme museli čekat na další a dojeli zas až na druhou hodinu. Učitelka už je zvyklá, ale mě pořád nebaví někde čekat. Nesnáším čekání. Ve škole mě taky nějak moc nepotěšili. Akorát anglina byla fajn. Aspoň, že už to uteklo a jsem zas doma v teple. Asi si pujdu dát kafe nebo čaj a zalezu si pod peřinu s nějakým seriálem.

Ještě, že nemáme tento týden nějak moc učení a ve středu se můžu těšit do toho Brna. Spolužačka, co se mnou sedí, sice nejede, což mě docela mrzelo, ale naštěstí jsem se dala dohromady s jinou spolužačkou, která zrovna chce nakupovat to, co já a na veletrhu škol se chce dívat taky po podobných školách, tak to snad bude ok a užiju si to i tak.

Uvidím, jestli budu dneska nějak moc blogovat. Možná se dostanu aspoň k menší grafice. Jinak ohledně soutěže - asi ve čtvrtek se dozvíte, jaká bude cena a buď v pátek nebo sobotu by mohlo být zadání prvního kola. Soutěžící ještě pak obejdu a řeknu jim to zvlášť.

(rady, dotazy a připomínky)

IM 723

25. října 2012 v 12:01 | Daysy
Zdravím.
Tak jsem se hned první den prázdnin skvěle vyspala, dala si suprovní vanu, kafe a je mi fájn. :D Tohle by mělo být častěji. ^^ Dneska je venku nic moc počasí. Škoda, že není tak hezky, jako minulý víkend. Ale i tak asi pujdu odpoledne ven. Kvůli škole jsem už hoodně dlouho nebyla na hřišti, takže bych se možná mohla zas projet na kole. Navíc má bráška trénink a mohla bych se stavit i u babi za čivavou nebo být s M.

Jinak konečně vím, kde seženu halloweenskou dýni, jestli teda, takže pro ni musím co nejdřív! Už jsem myslela, že snad tento rok Jack nebude, ale snad nakonec jo. Kromě toho, že pujdu ven a shánět dýni (:D) snad udělám i něco tady. Chci ještě nastavit jeden desing, možná už zveřejnit tu soutěž a přihlašování do ní, snad pak i nějaká grafika.

Je tak skvělé mít čas! :D Sice přes prázdniny musím udělat i něco do školy, ale furt je to lepší než bez prázdnin.

(rady, dotazy a připomínky)


IM 722

23. října 2012 v 6:03 | Daysy
Dobré ráno.
Dneska mi už naštěstí je dobře, hlava nebolí, takže hurá do školy. Uuu, ne, ne, vůbec se mi nechce. Ale máme telák, tak si aspoň s T. zahrajeme zase ping pong a budeme si k tomu zpívat dětské písničky. :D Jen doufám, že dneska vlaky pojedou normálně (to znamená 10 minutek zpoždění, ne víc :D). Třídní je sice zvyklá, že my dvě, co to máme nejdál, občas dojedeme pozdě, ale stejně jsou to zbytečně počítané hodiny. >.< A to mrznutí na zastávce mě taky neba. Taky si museli to nové nádraží usmyslet zrovna, když poslední rok jezdim do školy. :D

(rady, dotazy a připomínky)
 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: