Quick messages

IM 741

15. prosince 2012 v 10:01 | Daysy
Dobré ránko.
Vynořená z horké vody vás zase zdravím, abych vám řekla, že jsem se v noci furt budila a nebylo mi skrz tu rýmičku a přecpanou hlavu moc fajn. Nakonec ale, když si to tak spočítám, spala jsem hodně. Večer jsem si našla nový seriál, na který se můžu koukat a má to hoodně dílů, takže mám zásoby. (Možná někteří znáte Nové trable staré Christine, dávají to teď i někde v televizi, na kterou ale skoro nekoukám.)

Pustila jsem si dva díly a koukala jsem z postele, pak jsem vypla nout a zase si lehla, že bych si třeba mohla číst. Ještě, než jsem ale vzala knížku do ruky jsem usnula, mohlo to být tak o půl 10. No a vstávala jsem v 9, takže to i s tím buzením není tak špatné skóre.

Je mi teď trošičku líp, ale možná to jen tím, že jsem se konečně vyspala. Uvidím odpoledne no. Ale snad to bude ok, ať může příjt M. Chce mi donést něco na uzdravení, protože doma jsou vůči mé nemoci absolutně neochotní a jediné, co jsem včera našla byly dva paraleny a víc nic. :D

Teď se asi mrknu na ten seriál a pak bych chtěla udělat nějakou grafiku. Možná zas něco vánočního, jak jste si přáli nebo si můžete přát ještě dále na formspringu.

(rady, dotazy a připomínky)

IM 740

12. prosince 2012 v 14:53 | Daysy
Zdravím.
Dneska jsem se ze školy vypařila dřív. Nejradši bych teď spala, ale asi to oželím. :D Musím letět na poštu, protože mi přišel ještě poslední dárek na Vánoce, ale zatím ani ávm neřeknu co a pro koho to je. x) Potom asi budu dělat referát do Nas, akorát opravdu netuším, co si vyberu za téma. :D Naštěstí to nemusí být 5 stránek, jak jsem se domnívala, ale minimální počet jsou 2 stránky, tak to snad pujde. Uvidím, jestli k večeru budu mít čas a chuť, docela bych i udělala nějakou tu grafiku. Tak uvidím no. x)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 739

8. prosince 2012 v 9:22 | Daysy
Zdravím.
Dneska čekejte nějaký zajímavější článek až tak kolem 12. Jdu se teď podívat s bráškou na jeden menší jarmark. Možná si pamatujete, že jsem si na něm minulý rok koupila svíčku ze včelího vosku a krásný měděnný prstýnek. ^^ Nemám teď moc na utrácení, ale aspoň tu svíčku bych zas chtěla. Taky snad něco nafotím, takže vám to přidám. x)

Ještě bych měla vyhodnocovat další kolo soutěže, ale zatím mám poslané dva výtvory. Pokud mi do odpoledne nepřijde zbytek, asi už se fakt naštvu. >.< No, teď si tím ale hlavu zatěžovat nebudu. Tak se tu zatím mějte a pokud se nudíte, určitě běžte ven. Ona je ta zima fakt odporná a ani já v ní dlouho nevydržím, ale je fajn se projít. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 738

5. prosince 2012 v 19:08 | Daysy
Zdravím vás.
Teď jsem vstala z postele, celé odpoledne jsem zazdila a stejně to moc nepomohlo. Ve škole mě nějak rozbolela hlava, ale fakt dost hnusně, únava se projevila taky, takže cestu vlakem jsem jela se zavřenýma očima a přáním, abych uplně neusnula (i když se mi to ve vlaku az celý život povedlo jen jednou). Ono by totiž asi nebylo fajn zaspat a jet uplně někam jinam, než domů. Naštěstí jsem dojela a už se fakt nemohla dočkat, až si konečně lehnu. Spala jsem tak od čtvrt na pět (ten článek z hvědou byl přednastavená z rána) do teď, ale nic moc se nezměnilo. >.< Snad už to zítra bude ok, musím jít spát dnes dřív.

Zítra jedem s praxí do Zlína na nějakou exkurzi. Vůbec netuším, co to má být, uplně mi to vypadlo z hlavy, ale pak snad budem mít chvilku času, tak se chci mrknout po obchodech na nějaké dárky. (A možná vá vyfotím, jakého má Zlaté jablko krásného Mrazíka na výzdobu, z jejich fotek to vypadá skvěle.) x) Už tak trochu mám obraz toho, co komu dám. Nakupovala bych dárky asi klidně i pozděj, začátek prosince je u mě teda celkem brzo, ale využiju toho, že budu v tom Zlíně a uvidím, jestli něco pořídím.

Teď už se ale asi zas přesunu do postele, na něco mrknu, dám si chelba s tou skvělou jahodovou marmeládou, ve které jsou celé jahody (mňam ^^) a asi zas usnu. Tak se mějte fajn a doufám, že si někteří užíváte Mikuláše. Ale bacha na ďáblíky. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 737

3. prosince 2012 v 6:07 | Daysy

Dobré ránko.
Zase jsem byla dneska nějaká rychlejší a mám teď ještě tak 10 minut času. Aspoň si vypiju kafe a dám si pomalý start do pondělí. :D Vůbec se mi nikam nechce, radši bych si šla lehnotut a číst a pak zase spát a číst a možná taky koukat na seriály. Wuuu, proč to nejde?! >.< :D

Aspoň, že odpoledne má snad fajn vyhlídky, i když to možná bude trošku nestíhačka. Jdu se stavit k M. pro nějaké papíry do ekonomky, co mi má vytisknout (a které jsem si tu tak pečlivě včera opisovala a nadávala u toho a M. si tu zatím hezky spinkal :D) a potom asi ještě zajdu k babi, protože měla narozky a navíc je to kousek od M., takže to vezmu při jednom. Ještě musím vymyslet, jak se dopravím, protože už začala být celkem zima, dokonce nám i tročku nasněžilo. V létě je ta cesta v klídku, ale teď se mi to moc šlapat nechce. A už vůbec ne v pondělí! >.< Taky byste už raději zase pátek? x)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 736

30. listopadu 2012 v 15:47 | Daysy
Dobré víkendové odpoledne.
Konečně je pátek a mě celkem ráno potěšilo, když mi to v tom samém znění napsala animace kočičky na tapetě mobilu. :D Teď si dávám kafíčko a čekám, až napíše M. Jdem se dneska všichni mrknout do města, protože rozsvicujem stromeček. ^^ Třeba vám pak k večeru přidám nějaké fotky. Ještě bych si i pografčila, ale uvidím, jak se mi do toho bude chtít. Dál mám vymyšlené zadání do dalšího kola soutěže, ale ještě si rozmyslím, jestli to zadám večer nebo až zítra ráno. Jinak vám zatím přeju fajn víkend, hezky si ho užijte a zlepšete si náladu tím, že máme do prázdnin už jen 3 týdny. ^^

IM 735

27. listopadu 2012 v 9:24 | Daysy
Dobré dopoledne.
Právě jsem se vrátila od zubaře. Moje zubařka mi řekla, že nemá čas, tak jsem byla u jiného, aby se mi podíval na ten přední zub, ze kterého se mi tím nešťastným pádem v pátek podařilo kousek ulomit. První mě pochválil za to, že to mám hezky ulomené, že umím asi padat, protože hodně lidí to mívá horší. :D Pak mi to jen něčím předělal a zahladil a říkal, že bohužel víc udělat nemůže, protože není můj doktor a nemá místo, aby mě vzal do své registrace.

Stejně bych ale asi tak i tak musela čekat. Aspoň tak dva nebo tři týdny musím počkat, než mi budou moct ten zub spravit úplně. A to už může jen moje doktorka, takže ji musím překecat, aby si udělala do Vánoc čas. Snad mě vezme, protože fakt nechci být na svátky bez kousku zubu. >.< Po dnešku to sice vypadá už o něco líp, ale pořád to chybí, že jo. (Ale tak co, třeba aspoň zhubnu, když se mi s tím hůř jí. :D Musíme si na všem hledat aspoň malá pozitiva.) Tak mi držte palce. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 734

21. listopadu 2012 v 6:03 | Daysy
Dobré ránko.
Užívám si svoji dávku lattéčka a zatím jsem celkem v pohodě. Včera bylo fakt na prd odpoledne. Jestli se tomu teda takdá říkat. Jsem spíš názoru, že žádné odpoledne nemám, když denní světlo vidím tak hodinu za den a hned, co přijedu domů, je tma. Bolela mě hlava, učit se s tou hlavou moc nedalo, chtělo se mi spát. Tak jsem si prostě řekla, že se na to vykašlu a pujdu si lehnout.

Usnula jsem už tak o půl deváté a je mi hned líp. O tom učivu něco vím, ještě se na to podívám ve vlaku a písemka mě snad taky nezabije. Navíc je už druhou hodinu,takže pak mám klid a můžu si jen číst a číst. A až přijedu ze školy, bude nějaký volný čas a vzhledem k otmu, že jsem vyspaná by snad mohla být i nálada a třeba vám přidám nějakou grafiku. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 733

20. listopadu 2012 v 16:51 | Daysy
Zdravím.
Právě tu sedím, s barvou na hlavě. Musím si zas oživit tu svoji červenou, když budu mít na stužkáš tak krásně červenočerné šaty. x) Vůbec se mi dneska nic nechce. Nálada je taková kolísavá a únava docela velká. A to se ještě mám učit akcie a podílové listy, což mě teda moc nevzrušuje. x\

Ale aspoň už mě tento týden čeká brzké vstávání a škola jen dvakrát, v pátek se hezky vyspím, nachystám a hurá si užívat. A sobotu vidím na spaní. To ještě dle stavu. x) Co děláte dnes vy? Taky vás ta škola tolik unavuje? Já už vidím denní světlo možná tak hodinu denně, jinak jdu do školy za tmy a když se vrátím, je tma zas. Tohle mi na začínající zimě nejvíc vadí. Dělá to dojem hoodně hodně krátkého dne. x\

(rady, dotazy a připomínky)

IM 732 (a něco k podzimní soutěži)

17. listopadu 2012 v 8:48 | Daysy
Dobré ráno.
Dneska jsem si zas nějak moc nepospala třeba do desíti, jako obvykle. Ale stačilo mi to. Začínám mít ovšem zlozvyk si po tom, co vstanu zas lehnout s knížkou nebo noutem a nechce se mi vstávat, zas. :D Ale dřív nebo pozděj se snad dokopu, pujdu do vany, udělám si kafe a začnu něco dělat. Do nějaké školy se mi teď vůbec nechce, i když se mám učit češtinu nebo PP. Snad se na to najde čas pak. Dnes bych ráda začala s designem pro Niky, který si u mě objednala a taky mám vyhodnotit druhé kolo podzimní soutěže.

Jen tak mimochodem té soutěži. Někteří mě teda pěkně štvete. Jedna soutěžící musela být diskvalifikována, protože to byla jednoduše podvodnice a psala si sama komenty na hlasy. Další odstopupilaa včera vlastně třetí totéž, obě podobný důvod. Najednou nemají čas. Najednou někdo zjistil, že je v maturitním ročníku a nemá čas. Já sice chápu, že máte důležitější věci, než jsou blogy, to je jasné. Ale sakra, když někde v pravidlech čtete něco jako "pořádně si rozmyslete, jestli na soutěž budete mít čas", tak asi nikam nelezu, když vím, že propadám nebo mám doma problémy ne? Zbylo nám tedy 5 soutěžících, z toho mi úkol poslaly 4. A já si říkám...má cenu vám kupova ne moc levné ceny a dávat je do soutěže, když se chováte takto? První mě lidi prosí o soutěž a pak ani nejsou schopní, pochopit pravildla (npříklad to, že smyslem soutěže je právě to, že vůbec nevadí, když nějaký úkol nepošlete a získáte 0 bodů, hravě to můžete v dalších kolech dohnat). Tak co už na to říct...

Ptám se jenom, je někdo, kdo by se chtěl ještě do soutěže zapojit tak, že by mi do do pondělka poslal úkoly za dvě kola a pak by byl zařazen, obodován a pokračoval by normálně dál, jako ostatní? Pokud ano, dejte vědět do komentů a já vám tady odepíšu. Mě sice zatím 5 lidí stačí, ale dávám tu možnost, protože čím víc vás je, tím je ta soutěž zajímavější.
 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: