Quick messages

IM 751

28. prosince 2012 v 9:37 | Daysy

Wwwhomework_large
Zdravím vás.
Dneska jsem vstala v 8, ale z postele jsem byla venku jenom jednou. Jinak tu tak od čtvrt na devět ležím a s přestávkama dělám ročníkovku. Už jsem se dostala do půlky sedmé stránky, to by šlo. ^^ Pak jsem ale ztroskotala na tom, že google neví, co to jsou ochranné prvky platebních karet a jsem moc líbá jít hledat sešit z praxe, ve kterém možná něco bude. Navíc nevím, který to byl ročník. Takže - pokračování příště. x)

Docela bych napsala zas nějaký článek na téma, akorát mě nic moc zatím nenapadá. Pokud byste měli nějaký návrh, určitě mi to písněte na formspring, budu jen ráda a pokud to nebude vyložená blbost, zkusím o tom něco napsat. Jinak asi teď pujdu koukat na House a pak možná něco vygrafičím. x)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 750

27. prosince 2012 v 9:54 | Daysy

Dobré ránko.
Vstala jsem asi v devět a zase se pro jednou fajn vyspala. Včera jsem vstávala kolem osmé a s tím, jak jsem šla pozdě spát a v noci se budila jsem moc vyspaná nebyla, a skoro celý den jsem zívala. Šla jsem si teda pak lehnout dřív a už je fajn. x)

Pokusím se vám dneska konečně zas přidat nějakou grafiku. Taky ale musím zas pohnout s ročníkovkou. Jde mi to nějak pomalu. >.< Mám teprve tak 3 stránky, kromě titulní a obsahu, takže mám co dělat, ať aspoň těch minimálních 10 splním.

Odpoledne pak jedu asi s M. ke Zlínu za jeho bráchou a taky se podívat na jejich nového pejska, už čtvrtého. :D To vlevo je fotka, co poslali a vypadá na ní fakt úžasně. x)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 749

25. prosince 2012 v 21:03 | Daysy
Dobrý večer.
Asi před hodinou jsme se vrátili od brátránků. U dědy jsem dostala krásnou koženou bundičku v sytě červené barvě a nějaké penízky, které hned letěly do skleničky na Paříž. Ta bunda je moc fajn, protože konečně budu ladit. Kabátek mám sice pěkný, ale modrý, takže mi to lehce většinou kazí, když chodím v černo-červené. Tak teď to můžu střídat. Ta bunda se myslím bude dát nosit i v zimě i na jaře. x)

Teď ležím s mamkou a bráchou v obýváku a koukáme se na pohádku. Zatím se mi líbí a navíc mám moc ráda Trojana jako herce a Stracha jako režiséra, takže to je parádní. x) Díváte se taky na nějakou pohádku?

(rady, dotazy a připomínky)

IM 748

25. prosince 2012 v 10:18 | Daysy

Dobré dopoledne.
Tak co, užili jste si včerejší večer? Doufám, že to u většiny z vás probíhalo všechno v klidu a pohodě a byli jste spokojení. x) Já jsem teda s úsměvem na rtech stále, protože se tento rok povedla jedna hlavní důležitá věc. O tom ale až v dalším článku.

Hned jdu dát dokupy nějaké fotky a popíšu vám trochu ten můj včerejší Štědrý den. Navíc si na formspringu Karin prosila o nějaké fotky mých dárků, takže tu aspoň něco málo přidám. Pokud vás to zajímá, můžete se příjt podívat a klidně se vypovídejte i vy. Ráda si počtu, jaký měli včerejší večer i ostatní. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 747

23. prosince 2012 v 16:15 | Daysy

Tumblr_lvcprj6r9o1qioafjo1_500_large
Dobré odpoledne.
Právě jsem konečně dotočila video k předvánoční soutěži. Výherce už je mi teda znám, ale vy se to dozvíte až zítra. Video uveřejním asi někdy dopoledne a dám ho sem na blog, tak můžete sledovat, kdo vyhrál a jestli to nejste právě vy, pokud jste se zapojili také. Teď to pujdu ještě dát trochu dohromady, ať to má i nějakou atmosféru a můžu nahrávat (zatím neveřejně).

Zítra blog pojede asi jako normálně tak do těch 2-3 hodin. Bude tu to video, možná nějaká grafika a po druhé se jako vždycky pujdu s bráchou projít ven. Kolem čtvrté už se pomalu vždycky chystáme na večeři, takže jistě chápete, že nebudu u blogu. ;) Jak už jsem psala, tento rok se podivuhodně na ty Vánoce i těším. Tak snad to bude fajn. x)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 746

22. prosince 2012 v 9:34 | Daysy
Tumblr_m70gh3eafb1rsm53yo1_400_largeZdravím.
Teda, jak tak koukám, včera jsem ani nezagrafičila. Ráno se mi do toho nechtělo a odpoledne už vůbec nebyl čas. Byla jsem s tím bráchou ve městě a jen co jsme se vrátili, přišel M.

Dneska má asi příjt taky, ale snad pografičím aspoň něco málo. x) Ale chci si ještě připravit dárky. Ono není moc co balit, ale jsem takový kreativní typ (:D), takže si chci dodělat jmenovky. Doufám, že se to povede no. x) Jak balíte dárky vy?


(rady, dotazy a připomínky)

IM 745

21. prosince 2012 v 9:29 | Daysy
Berry-breakfast-delicious-fruit-good-morning-healthy-favim.com-39163_largeDobré ráno.
Nevím proč, ale od doby, co jsem vstala, mám sobotu. :D Možná to bude tím, že už zůstal doma i brácha. Každopádně ona se taková sobota navíc hodí. ^^

Dneska možná pujdu s bráškou do města. On si chce nakoupit ještě nějaké dárky na Vánoce na poslední chvíli (chlap no :D ale beztak to má po mě, i když já si tento rok pospíšila) a já chci konečně zas na chvíli vylézt ven, koupit ještě nějaké stužky a možná se podívat do zverimexu. Přemýšlím nad tím, že si po Vánocích zase pořídím nějaké hlodavčí zvířátko, protože ti pískáči mi fakt chybí. x\

Copak děláte dnes vy?
(rady, dotazy a připomínky)

IM 744

20. prosince 2012 v 9:46 | Daysy
8287704933_a5230a0337_largeZdravím vás.
Jak jsem včera psala, dělám si už vánoční prázdniny, takže jsem dnes i zítra doma. Trochu se doléčím a aspoň budu mít víc času, protože se mi zdá, že nám toho dali přes Vánoce nějak moc. >.< Dneska teda asi konečně pokročím s tou ročníkovkou, ať už to mám brzo hotové. Pak bych si i zagrafičila, takže snad něco přibyde i tady. Mám v mailu i něco na upravování fotek a hodnocení grafiky, takže když je teď nějaký čas volno, snad se dočkáte i tam.

Ještě jedna neveselá zpráva. Odešli mi oba pískáči. x( Ani si nepočkali na Vánoce...


Našla jsem moc pěkné album od mých oblíbených Blackmore´s Night.
Jasně, že jsou k Vánocům hezčí české koledy, ty už mám připravené,
ale toto je milá změna. A vůbec ne tím ošklivým amíkovským stylem.
Kdo Blackmore´s night zná, tak ví, že mají styl dosti svůj.

IM 743

17. prosince 2012 v 16:10 | Daysy
Dobré odpoledne.
Teda, dneska jsem ještě pořád doma, ale nějak jsem vůbec neměla náladu něco přidávat. Občas, když nejsem ve škole, jsou dny, kdy se rozjedu spíš k večeru, než ráno. Tím pádem byste se ještě dnes mohli něčeho dočkat. x) Jestli máte nápady nebo přání na grafiku, pořád platí to, že mi to můžete napsat na formspring, budu určitě ráda. Taky se tam poslední dny vyskytují otázky na mě a Vánoce v mojí rodině, takže pokud vás něco zajímá, určitě se budu snažit odpovědět.

Teď si asi pustím mého oblíbeného šéfa. Naši mi z obchodu přivezli nový čaj a taky jakohodou mléčnou rýži. ^^ Takže si to beru k tomu a vám se ozvu zase později. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

IM 742

16. prosince 2012 v 9:27 | Daysy
Dobré ránko.
Teda, dneska jsem měla ale sen. >.< Většinou si nepamatuju, co se mi zdá a když už jo, hned je to nějaká pohroma. Tuto noc mi třeba v lese Felixe uštknul had. Chudák malý, i to jeho mňouknutí, když se mu něco nelíbí, jsem zaslechla. Nakonec ten sen ale dopadl dobře. Jsem zachránce, protože jsem mu podvázala nohu a teleportovala nás k veterináři, kam jezdíme s beňátkem. :D Takže se po tom vlastně cítím fajn. x)

Jinak ohledně mé nemoci - už se to lepší. Ty prášky asi fakt zabírají, takže snad budu brzo úplně v pohodě. Pujdu teď pokračovat ve svém nemocenském koukání na seriály a pak chci zase udělat nějakou grafiku. Tento víkend jsem se docela rozgrafičila. Taky bych se měla podívat zase na nějaké to učení, ale tento problém se přesunuje na odpoledne. :D

(rady, dotazy a připomínky)
 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: