Quick messages

IM 761

5. února 2013 v 7:44 | Daysy

Dobré ránko.
Včera jsem nějak vůbec neměla chuť sem něco napsat. Od rána jsem byla unavená, bolelo (pořá bolí) mě v krku a taky oči. Asi na mě zas něco leze a tentokrát to neni planý poplach. >.< Aspoň, že jsem se dostala domů o hodinu dřív, než jsem původně měla.

Dneska už jsem aspoň trochu vyspaná, přispala jsem si, zkoukla Přátele a jedu do školy později. Máme mít nějakou přednášku, tak snad to uteče dost rychle. Jak se dnes vstávalo vám?

(dotazy, připomínky, přání na články)

IM 760

1. února 2013 v 18:02 | Daysy


Studying-watercolor1_largeDobrý povečer.
Fuuu, dneska od dopoledne s malýma přestávkama dělám jen školu. >.< Musela jsem si ještě podělat něco v otázkách, v češtině a tak. Pak jsem se chvíli něco snažila naučit. No jo, už je na čase se přestat flákat a i když byl volný pátek, chtělo to něco udělat.

Víkend bude asi pokračovat podobně, protože toho máme na příští týden moc. Aspoň zítra ale na chvilku uteču ven. Teď si dávám od školy zas na chvíli pauzu, hodím kafe a podívám se na nové TVD. Jak prázdninujete vy? x)


(dotazy, připomínky, přání na články)

IM 759

27. ledna 2013 v 8:41 | Daysy

246101351543607783_96fc03a88331_largeDobré zmrzlé ráno.
Tak co, kolik stupňů je u vás? Já se teda ještě dnes nedívala na náš teploměr, ale Zlín hlásí -9. >.< Ale není to ještě tak zlé. :D I když mi je divné, že od rána trochu pokašlávám. Možná mě nakazili i na praxi, protože tam byla půlka kanceláří nemocná. :D Wuuu, nechci být zas nachlazená. >.<

Dneska se asi z domu ani nehnu. Pujdu si do horké vany, pro horké kafe a do teplé postele zkouknout žhavý díl TVD. :D Takhle zatím vidím moje ráno a odpoledne uvidím, třeba se staví M. x)


(dotazy, připomínky, přání na články)

IM 758

24. ledna 2013 v 12:01 | Daysy

Tumblr_lgbfidgml71qgxvaqo1_500_largeDobré poledne.
Dnes mě domů pustili těsně před přestávkou, takže mám už asi od 11 klid. :D A zítra poslední den. Teď si možná pustím nějaký seriál a budu čekat na mamku. Jdeme k babi a taky se chci na něco mrknout do obchodu a možná budu utrácet. :D

U babi se pak chci trochu prohrabat v knížkch a taky mám slíbené, že mi babička pujčí deník po prababičce, takže se na to moc těším. ^^ Jinak venku, i když je všude sníh, dneska aspoň trochu svítí sluníčko a dá se říct, že je hezky. Proto se celkem zároveň těším i na procházku, busem to vemem asi až zpátky. :D Snad bude fajn. x) Jaké počasí je u vás?

(dotazy, připomínky, přání na články)

IM 757

11. ledna 2013 v 15:33 | Daysy

548847_4220159434810_1016781397_n_largeDobré odpoledne.
Teda, dneska mě zároveň naštvala i neskutečně potěšila matikářka. :D Ve středu jsem si dopisovala jeden test a ona to ještě dnes furt neměla opravené, takže jsem nevěděla, jestli si musím pro známku ještě ten test napsat znovu (protože jsem si nebyla jistá, jestli je napsaný aspoň dostatečně v pohodě). Po vyučování jsem za ní teda šla (jo! v pátek po vyučování! kdo by z toho nebyl naštvaný, zůstávat v pátek dýl ve škole :D), že si něco napíšu a ona najednou, že to je ok a už nemusím. Takže mám konečně klid. Teď už mě čekají jen dva volnější týdny praxe. ^^ DÍKY za to!! :D

Dnešní večer by se mohl nést taky v dobrém duchu. Bereme s M. naše brášky na pizzu, tak už se celkem těším. ^^ On totiž na víkend odjíždí pryč a bude se svýma bráchama u Zlína, takže si spolu uděláme aspoň fajn pátek. Jak začnete víkend vy?

(dotazy, připomínky, přání na články)

IM 756

7. ledna 2013 v 16:55 | Daysy

Zdravím.
Teda, myslela jsem si, že škola po prázdninách bude horší, ale nakonec se to dalo snést. Vybavená termoskou se silnou kávou jsem to přečkala a dokonce mi to dneska i uteklo. Pololetka z matiky a chrlení češtinářských výrazů sice nic moc, ale to se dá přežít.

Po škole jsem si chtěla koupit nový diář, co mám vyhlédnutý už pár měsíců, ale ha, neměli ho. A když jsem se šla prodavačky slušně zeptat, jestli budou ještě nějaké diáře objednávat, akorát mi odsekla a byla strašně protivná a když jsem teda poděkovala (kdoví za co, že) a ocházela, ještě mi řekla, ať si přijdu příští rok. No tak teda díky. Napsala jsem teda do jedné diskuze, kde mi naštěstí už dost ochotných holek slíbilo, že se mrknou ve svých městech, jestli u nich diář není, že bych ho pak od nich koupila a přidala jim za to nějakou odměnu. To samé platí pro vás, pokud někde uvidíte červený diář s kočkama (na obrázku vpravo nahoře nebo je TU samostatná fotka) v týdenní nebo kapesní verzi, napište mi. Budu ráda a když se domluvíme, pošlu vám za to nějakou odměnu. Ráda bych ho měla, je totiž přesně pro mě! ^^ Co vy, vedete si diářky? Já musím už jen kvůli škole.

IM 755

6. ledna 2013 v 13:47 | Daysy

Tumblr_mg5x3cznez1qjmmlpo1_400_large
Dobré odpoledne.
Wuu, nějak se mi dneska nic nechce. Včera jsem si šla lehnout o půl 11, že jako zalehnu dřív a hádejte co? Usnula jsem asi tak kolem třetí. >.< Už jsem nevěděla jak se přetočit, tak jsem se procházela po domě (doufám, že jsem nikoho neděsila :D), hrála Poua na mobilu, tweetovala a tak. :D Ale nakonec se necítím tak nevyspaná, akorát se mi bude asi blbě usínat i dneska, když jsem o prázdninách najela na ten režim spaní po půlnoci a nestihla to vrátit zpátky.

No, naštěstí aspoň nejsem tak uplně líná a ráno jsem si dokompletovala seznam četby do literatury a dokončila ještě nějaké drobnosti ročníkovky, kterou jsem pak odeslala učitelce, aby se na to mrkla. Mohla bych toho udělat i víc, třeba se podívat na matiku, tak uvidím, jak zas chytnu náladu (jsem na to fakt příšerná!). Taky bych si docela zašla do obchodu třeba na zmrzliu nebo kuskus, docela bych si k večeru zakuchtila. Třeba vytáhnu brášku, aby šel se mnou. Co děláte poslední den prázdnin vy?

(dotazy, připomínky, přání na články)

IM 754

5. ledna 2013 v 11:40 | Daysy

Tumblr_mfpwk3xgph1qmgmu2o1_250_largeZdravím.
Teda, dneska jsem se vůbec nemohla dostat z postele. Vyhrabala jsem se až tak před dvaceti minutama a i tak se mi nechtělo. V noci i teď ráno jsem se furt budila a převalovala a zdál se mi sen o tom, že mě hrozně bolí hlava.

A taky že jo a to se prostě nedá spát. >.< Jsem teda nevyspaná a s odpornou bolestí hlavy. A to podotýkám, že jediné, co jsem včera celý den pila, byla mattonka. Takže - what?! Doufám, že to brzo přestane, tyhlety stavy fakt nechápu. >.<

Aspoň, že je venku dneska celkem fajn, skoro jako na jaře. Mohla bych se projít. ^^


(rady, dotazy, připomínky, přání na články, grafiku)

IM 753

2. ledna 2013 v 11:09 | Daysy

540853_10200213059992730_513264963_n_large
Dobré ránko.
Tak a máme po svátcích. Přeletělo to hrozně rychle a mě se to vůbec nelíbí. Na jednu stranu je mi to líto, protože tenhle rok to bylo fakt za ty poslední nejkrásnější. Na druhou stranu jsem naštvaná a vyděšená, protože skutečnost, že je tu matura za 4 měsíce je příšerná. A už na to moc nejde nemyslet, když se kolem mě hromadí všechny ty věci do školy.

Kdy se chystáte do školy vy? Už zítra nebo jak můj bráška až v pondělí? Nám bohužel žádné volno neudělali. Udělala bych si ho i sama, ale dost jsem si ho udělala před Vánoci, takže se budu muset v té škole zítra aspoň stavit a v pátek to tam vydržet. No, ale ještě je chvilka času...

IM 752

30. prosince 2012 v 12:04 | Daysy
Tumblr_mfdkdwvzzl1ribhfio1_500_largeZdravím.
Teda, dneska je mi fajn. Probudila jsem se hezky před půl 11, potom jsem asi tak skoro hodinu ležela ve vaně, k obědu nám maminka udělala filé na roštu, venku je počasí skoro jak na jaře a náladička je taky fajn. Odpoledne navíc přijde M. a už tu bude asi až do Silvestra. Já totiž Silvestra nějak už moc slavit nechci, takže budem doma a pak pujdeme asi na hrad pouštět ohňostroje. ^^

Teď si pujdu asi trochu pouklízet a pustím nějaký seriál. Pak možná zas udělám nějakou trošku do školy a zkusím postahovat nějaké filmy. Máte nějaký tip?

(rady, dotazy, připomínky, přání na články, grafiku)
 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: