Příběh Pana Halloweena

Můj Pan Halloween

1. února 2013 v 9:49 | Daysy

PŘÍBĚH PANA HALLOWEENA


Teda, to mi ale tento týden téma týdne krásně nahrává. x) Někteří už Halloweena znáte, někteří ne. Pro ty, co o něm slyší poprvé jen tak ve zkratce. Pan Halloween je můj plyšový medvěd. Své jméno si získal tím, že má na svém svetru obrázky duchů a nápis "trick or treat". Je to už asi jediný plyšák, kterého mám u sebe. Je se mnou už třetím rokem. Sedává buď na polštáři mé postele nebo na kupě knížek, které jsou na okně. Našla jsem ho při dovolené v Třebíči v jednom velkém sekáči. Napoprvé se mi strašně zalíbil, ale odešla jsem kvůli spěchu rodičů. Pak jsem ale šla náhodou kolem a už ho tam nemohla nechat. x)

Je možná lehce dětinské, psát si o plyšovém medvědovi, pořád ho fotit a ukazovat, co dělá. Ale ono to má i trochu jiný smysl. S tím medvědem se totiž dost ztotožňuju. x) Celý jeho příběh si můžete přečíst TU a to, jak žije už prostě a jednoduše v této rubrice a nebo v odkazu na článku s příběhem.


A co dělá Pan Halloween dneska? Nechce se mu z postele. Jako už tolikrát.. :D


Nechce se nám z postele

3. ledna 2013 v 9:49 | Daysy
Pan Halloween vůbec nechce končit prázdniny, tak mě nechává ještě jeden den doma. Moc by se mi neoplatilo jet na nějaké tři hodiny a pak zas zpátky k doktorce. Navíc máme praxi, což se dohání celkem dobře. Kdo s vás ještě prázdninuje?

(rady, dotazy, připomínky, přání na články, grafiku)


Asistent

7. prosince 2012 v 20:19 | Daysy
Pan Halloween dnes asistoval u focení mých nových nehtů. :D Až z toho pak chudák lehl. x)

// Zkusila jsem dát dohromady ten korálový lak se světle modrým. V tomhle spojení ten korálový vypadá spíš oranžově, ale není to nejhorší. Je to takové jiné no.

(rady, dotazy a připomínky)

Čekání

10. listopadu 2012 v 16:01 | Daysy
Pan Halloween se mnou čeká. M. má příjt tak za dvě hodinky a budem spolu asi zas celý víkend, takže mě tu uvidíte nejspíše až zítra večer. Už se těším, až mu pustím film Probudím se včera, na kterém jsme byli kdysi s L. v kině. Je to fakt perfektní český film a tak se taky ráda podívám znova.

Teď pujdu asi dole, možná si něco s bráchou zahraju, ať mi to čekání uteče. :D Jen doufám, že sejdu v pohodě schody, protože mě nějak od rána pobolívá koleno a teď se to ještě zhoršilo. Fakt nevím, z čeho to mám, ale skoro jsem se nemohla zvednou z pokleku (když jsem fotila). :D Připadám si jako nějaký invalida a vůbec se mi to nelíbí. Mezi tím vám tu možná přidám ještě jeden článek. Mám nápad na druhé zadání soutěže, tak to sem hodím, než mi to uteče. x)

(rady, dotazy a připomínky)


To se nám teda nelíbí

28. října 2012 v 8:56 | Daysy
Ráno jsem ještě vleže odhrnula závěs a vypadlo se mě jen "really?!!". Ale fujky, on ten sníh došel už i k nám. A to to vypadalo tak nadějně, že u nás nezačne sněžit v říjnu. Fujky. Pak Halloween je také v šoku. Sníh na jeho narozeniny/svátek? Halloween se sněhem? No fujky. >.< Ta písnička se mi k tomu sněhu nějak hodí, melodií.


//Mimochodem, uzavřela jsem už přihlašování do podzimní soutěže o hmotné ceny. Zítra snad začneme.

(rady, dotazy a připomínky)

Učení s medvědem

8. října 2012 v 21:16 | Daysy
Jak jsem se teď k večeru učila s Panem Halloweenem. x)) Ho to ale moc nezajímalo.

(rady, dotazy a připomínky)

Do tepla

19. září 2012 v 20:36 | Daysy
Dneska jsem se prošla od školy k nádraží v dešti bez deštníku a už mě z toho odpoledne začalo pobolívat v krku. Fakt ty svoje nachlazení nesnáším, stačí troška a jsem nemocná. Příští týden si jdu asi pro pilulky vitaminu C a budu křupat. :D I když se totiž snažím jíst dost ovoce, nějak mi to přes podzim a zimu nepomáhá. Mým novým společníkem se teda od zítřka asi stává zase šátek kolem krku. Pan Halloween už ho po létě právě ozkoušel a vypadá to, že v teple se mu líbí. Ještě aby ne, když si leží furt v posteli. ;D

(rady, dotazy a připomínky)

// On má oči, ale kryje si je. :DPozdrav Pana Halloweena

23. července 2012 v 15:15 | Daysy
Dneska nějak zas celý den nic nedělám. Venku je ale už konečně trochu lepší počasí, takže asi někam vyrazím. Jen něco musím vymyslet. :D Pan Halloween tu nějak dlouho nebyl, že? Asi ho vemu zas na dovolenou, abych měla koho fotit v případě nouze. I když myslím, že tam toho přes den bude k focení dost.

(otázky)

Pan Halloween z okna

9. června 2012 v 10:08 | Daysy
Fotka je ještě ze včerejška, focená těsně před krásnou bouřkou v takové nostalgické náladě.. x)

Jinak moje dnešní ráno už není tak skvělé, jako včera, ale jinak je mi celkem fajn. Mínus je, že nejsem sama doma.
(otázky)


Ozdoben

30. dubna 2012 v 21:55 | Daysy
Dneska jsem nějaká strašně unavená. A to ani nemám z čeho být. Možná jen nezvyk toho vstávání ráno? (I když jsem si říkla, že se mi vstává docela dobře.) No, to je fuk, teď už s tím moc nenadělám, prostě budu muset jít spát. x)) Moc se mi nechce, když mám zítra volno a mohla bych ten večerní čas využít, ale už fakt nevydržím. Na druhou stranu se asi probudím brzo, tak to využiju zítra no.


 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: