Píšu Vám

My writing 265

10. prosince 2011 v 8:27 | Daysy

Zdravím.
Teda, dnešní dopoledne u mě vypadá celkem náročně. Mohla jsem být úplně někde jinde, ale místo toto za půl hodiny jedu trasu "nějaký mini vánoční trh nebo něco takového", bráškův fotbalový turnaj a bratránek, pokud ho někde zastihnu. Na jednu stranu jsou dvě poslední věci celkem fajn, ale nějak mi k tomu něco chybí, nevím...

...mimochodem..možná lehce nestíhám, když jsem zatím jen vstala, prošla koupelnou a rozházela si oblečení na postel. Tak snad to pujde všechno dobře, aspoň si zas projedu kolo. :)
formspring.me/DaysyYsyaD

My writing 264

27. listopadu 2011 v 22:12 | Daysy

Tak ještě jednou dobrý večer.
Mám celkem dobrou a navíc psací náladu, takže tu pro vás mám MW. :) Dnešek byl parádní, nějak v jednu ráno se teprv nějak ujasnilo, že se místo proflákané neděle projedu za drahým a vlastně jsem ráda. Odpočinuli jsme, návzájem si vylepšili náladu, dostala jsem parádní kafíčko a pak si užila dokonce i cestování zpátky, líbí se mi jezdit, když už je tma.

Zítřek by snad měl taky nějak jít, i když se přiznám, že tento týden se mi do školy nechce ještě víc, než normálně. Nevím, no. :D Ále tak třeba to uteče v pohodě, jako minulý týden. Jinák..na blogu budu, ale ne moc. Přidám vám nějakou grafiku, ráda bych pak dala i novou mini soutěž a pak uvidím. Odpoledne jdu zřejmě k babi, možná si cestou něco vyfotím, tak třeba uvidíte i něco z toho. :)

Mimochodem, trošku jste na mém FS řešili, jak mě baví nebo nebaví blog. Pro ty, co to tam nečtou ujasním tu. ;) Vše se má tk, že je můj noťásek protsě čím dál víc blíže ke dnu. :D No, víte, nejede mi tu PS, na klávesnici nefungujou 4 písmena, které musím doťukávat myší. (A možná tu mám teď i kvůli tomu více překlepů.) Můj Windonws už neexitsuje, místo toho mám náhrdaní systém přes CD. K tomu mi tu občas zazlobí prohlížeč nebo vyplivne baterka. No a blogujte tímto způsobem že. :D

Grafiku si teda chodím dělat k bráchovi, protože bez ní nežiju a potřebuju to. Někdy, když k bráchovi nemůžu mám docela i absťák. Potřebuju grafičit a nemůžu. Nic moc noc. Blog mě stále MOC BAVÍ! Je to můj jiný svět, mám to tu ráda, je parádní přidávat články, protože chci. Když tu něco dělám, fakt to není jen tak, je to protože potřebuju, protože chci, protože je to pro mě zábava a oddreagování. ;) Jen mi to momentálně kompikuje můj chudáček nout, protože už má prostě svá léta.

Už mám ale (doufám) jisté, že mě na Vánoce čeká nový. Všechno bude fungovat, blog zase pojede líp, už se n ato moc těším. ;) Tákže, shrnuto: Chci blogovat víc, ale teď to nejde, vydržte 27 dní. Otevřu objednávky, zkvalitním svoji práci, bude to lepší. :) Ne protože mě něco nutí, ale protože chci a těším se na to. ;) A nemějte strach o můj osobní život nebo pobyt na čerstvém vzduchu, stíhám vše, více na formspringu.

Toť asi vše, co jsem chtěla říct. Mimochodem, s tou kláveskou mi ten článek určitě trvá už tak čtvrt hodiny. :D Ale už jsem si docela zvykla, tak ok. :) No nic, já poputuju spát, tak se mějte, dobrou. ;)
Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.

formspring.me/DaysyYsyaD

My writing 262

6. listopadu 2011 v 21:10 | Daysy

Brý večer.
Mám trošku vypisovací náladu, takže tu máte místo IMka My writing, ať tu pořád není to samé, ať mají nelíbí lidi co číst, ať se trošku zabavím. :)

Lehnout si pujdu zřejmě až za hodinu, ale chtěla jsem napsat už dřív. :) Dnešek byl docela fajn, takový pohodový. Celkově celý tenhle víkend se narozdíl od minulých povedl, takže mám fajn náladičku a doufám, že mi to vydrží minimálně do poloviny týdne, bylo by to fajn. :)

Ráno bylo spíš takové proflákané, pololežela jsem u noutu, sledovala Parenthood a užívala volníčka po hezké sobotě. Odpoledne to bylo podobné, ale zašla jsem si i udělat nějaké zásobičky grafiky k bráškovi, který byl pryč a ták. Potom jsem ještě vyrazila ještě na chviličku ven, ať nesedím jen doma a už byl večer. :)

Dnes jste tu mohli vidět převážně grafiku, nějakou tu fotku a poznáváku na blog Leily. Chtěla jsem i vyhodnocovat mini soutěž, ale zůstává ještě jedno volné místo, tak si ještě počkáme. :) Kažopádně mám v mailu zatím dva hezké výtvory. No, uvidíme, kdy se budu moct podívat i na ten třetí.

No, už se pomalu loučím. Jak ale píšu, do postele zmizím až tak kolem desáte, takže pokud se ještě chcete na něco zeptat, máte pro mě vzkaz nebo se jen tak nudíte, písněte mi na formspring, budu ráda. :) Jinak už teda přeju dobrou noc a těším se zas zítra. :)

Fotka projektu 365 pro včerejší den je tady.

formspring.me/DaysyYsyaD

My writing 261

7. října 2011 v 21:33 | Daysy

Brý večér. :)
Tak jsem konečně HERE! Od šesti rána jsem ještě nebyla doma, ale den to byl fájn. Škola celkem šla, i když tu výuku v terénu (úkoly v bankách) si fakt mohli nechat na teplejší a bezpršící počasí. Končili jsme před půl druhou, za nějakou půlhodinku mi jel bus k drahému. (Ve kterém jsem málem usnula. :D) Dear mě čekal na nádru, jeli jsme k nim a chvilku koukali na film, než jsme zas mohli jet zpátky do Zlína na ten hokej.

Hokej..No, takhle. Mínus je to, že nám to sparťani dali 0:2. Zlín se snažil, ale nějak se pořád chudáci nemohli trefit, při tom pokusů bylo několik. :D Další - fakt nejsem zvyklá na tolik lidí a hluku kolem mě. Když to ale vemu z druhé stránky, líbilo se mi tam. Hokej mě nikdy nějak moc neuměl nudit. :) Parádní odpoledne. Jsem sice příšerně unavená a bolí mě hlava, ale jsem ráda, že pátek nebyl jen tak osamotě proseděný doma. :)

Doufám, že jste si užili přednastavené články, snažila jsem se, aby tu bylo zábavno. Zítra už zas budu přidávat online. Grafika, fotky, IMka, hodnocení, možná nová mini soutěž. Uvidíme. Teď už ale budu jen chvíli na formspringu (necelou hodinku) a pujdu si lehnout. Den sice opravdu parádní, ale únavný, tak to potřebuju doodpočívat. Ještě, že je zítra sobota. :) Tak se mějte fájn, třeba písněte co jste dělali dnes vy nebo nechte něco na FS a jinak pak přeju dobrou noc. ;)

formspring.me/DaysyYsyaDMimochodem, jen tak pro info - máme tu nově zablokované komenty pro dvě IP adresy. (Jejich komenty jsem tu chtěla schválně nechat, ale s blokováním je to smazalo, tak pardon.) Blokování za blbé kecy. Fakt miluju lidi, co jen žvaní, ale neukážou, co umí oni sami. Nikoho neobviňuju, jen říkám, že jedna IP je z Liberce a druhá ze Slovenska, udělejte si vlastní názor. :)

My writing 260

1. října 2011 v 22:56 | Daysy
Zdravím.
Tak po nějaké době MW, i když jen takové krátké, protože je to s tou mojí klávesnicí a vlastně celým systémem docela utrpení, a to vážně. :D

Já nevím, proč mám pořád ve zvyku tu psát, co chci přes den přidávat, když to je pak stejně minimálně z poloviny jinak. :D Jop, zas tu nemám vyhodnocení mini soutěže, záplavy grafiky ani hodnocení pro lidi (kterého mám už v mailu asi milion :D). No..co nadělám. Nebudu to dělat nuceně. Prostě jsem byla celé odpoledne pryč a moc času u bráškova počítače (pro grafičení a delší článek) jsem nestrávila.

Den to byl ale docela fajn. Koupila jsem nové boty, které miluju a ještě víc mě těší, že se líbí i vám, podle fotek. (Mimochodem, k tomu článku je přidaná ještě jedna botková, tak mrkněte.) Sice by to nakupování bylo daleko lepší bez keců otce, ale co už.. No, cestou jsme se stavili ještě jen tak posedět, já jim tam vypila snad všechnu Kofolu, co měli (nějak žízeň, nevím proč :D) a jeli domů. Pak jsem se šla ještě s berňátkem projít, udělala si konečně zas nějaké venkovní fotky a potom si doma udělala malou, ale skvělou večeři k filmu s krabí pomazánkou (a budu tomu tak říkat, protože trvám na tom, že jsou v tom obchoďáku úplně stupidní, protože to nazývají salátem a při tom si to sami na ochutnávce namažou na rohlíky! :D)

Noo, zpátky k blogu. Ráda bych si udělala nějakou grafiku a hodnocení zítra, protože je brácha celý den pryč a mě se obvykle už v sobotu nikam nechce (většinou si to vyčerpám v sobotě). Navíc jsem jedné slečně slíbila design, ALE zdůrazňuju, že VYJÍMEČNĚ na objednávku, protože ho chce jen jednoduchý a bez bonusů, tak snad zvládnu i to.

Teď tu budu asi ještě chvilku a pujdu si lehnout, i když se mi zas vůbec nechce, ale neměla bych si tolik rozhazovat spaní. Ták se mějte a zase zítra. ;) Pro později přeju zrovna dobrou noc.

Jo, dobře..tak to nebylo zrovna krátké.. :))

formspring.me/DaysyYsyaD

My writing 259

22. září 2011 v 21:31 | Daysy

Brý večer.
Moc článků tu přes odpoledne nebylo, ale mohli jste číst proč. Zálohovala jsem soubory a protože toho mám strašně moc, trvalo to dlouho. Chtěla jsem potom zkusit i přeinstalovávat nebo teda aspoň obnovit systém, ale nějak to nereagovalo, tak asi musím napsat kamarádovi, jestli s tím něco pujde dělat. Bývá na netu málo, tak uvidím no. Ale aspoň, že už mám všechny důležitosti uložené (viz. foto projektu). Tímhle děkuji za půjčení flashek bráškovi, bratránkovi a drahému. Hned je lepší vědět, že ty složky už jen tak neztratím

I když mi celé odpoledne sežrala činnost u počítačů, stihla jsem alespoň jednu hvězu a hodnocení, protože k večeru už nebylo co dělat. Myslím, že nás pár takových slabších dnů nezabije, nejsem jedna z těch co přidává jeden nesmyslný článek za druhým jen kvůli návštěvnosti.

Dneska ani nevím, kdy půjdu spát, nějak se mi nechce. Prostě koukejte na status a třeba mi ještě písněte na formspring. Zítra bych možná zas mohla udělat nějaké hodnocení, grafiku, třeba i vyhlášení nové mini soutěže. Teď se zatím na blogu loučím, článek zas zítra. Mějte se.

Fotka projektu 365 pro včerejší den je tady.
Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.

formspring.me/DaysyYsyaD

My writing 258

14. září 2011 v 20:33 | Daysy

Dobrý večer.
Tak jsem zase tady a píšu. Píšu brzo, ale nějak mám pocit, že by se mi pak nechělo a to byste přišli o dost fajn věcí. x) Dnešek byl docela náročný a potkalo mě spoustu novinek, tak mám o čem psát, snad se nudit nebudete. :)

V první řadě jsem teda měla dost akční a zajímavé dopoledne na kolech se třídou. No a protože to bylo fakt dost rozepisovací, věnovala jsem tomu samostatný článek, sem do MW by se mi to všechno nevešlo. Je to takové druhé MW, takže máte dneska vlastně bonus. Celý článek i s fotkama najdete tady.

Mám dneska fakt dobrý den. Úplný opak včerejška. Kola byla super a večer mě hned čekaly další dvě fajn zprávy. Jedna byla, že mi psala holka, co jezdí na školu do stejného města. Je o rok starší a znám ji vlastně jen tak od vidění, chodila dřív do třídy s mojí bývalou kamarádkou. Začala teď jezdit do školy autem a shání pár lidí, co by jezdili s ní, aby jí to finančně vyšlo výhodně. Nevím, proč si mězi tolika lidma vybrala i mě, ale jsem fakt ráda. Budu s ní tedy jezdit do školy autem. Každé ráno tak můžu spát dýl, což bych mohla i při jízdě busem, ale navíc nebudu mít okolo sebe tolik lidí a bude to v klídku. Hlavně v zimě to bude super, protože čekat na nádru, přestupovat a všechno v té kose..brr. No, doufám, že se nic nezmění a vyjde to, těším se. Jezdit do školy autem je pohodička, zvlášť když to mám přes 30 kilásků.

Další zprávou mě potěšil drahý. Tohle je jistější míň, ale kdyby to vyšlo, bylo by to super. Třicátého hrajou ve Zlíně UDG. jedna z hoodně malé menšiny českých kapel, kterou mám ráda, takže bysme tam mohli zajít. Ještě teda uvidím, jestli si naši zrovna na ten večer něco nevymyslí a nebude jim to nějak moc vadit, ale moc doufám, že ne, protože bych se na to fakt těšila. :) Na koncerty se skoro nedostanu a tohle by se mi líbilo.

Fuu, to by bylo pro dnešek asi vše. Fakt se mám dobře. Aspoň mi to oplatilo ten odporný včerejšek. Pro vás znovu připomínám soutěž o největšího přáznivce blogu, kde můžete posílat fotky spojené se mnou, mojí grafikou nebo přímo mnou. Více se dozvíte tady. Dále probíhá grafická mini soutěž, tak se klidně zapojte. Dávám teď šanci těm, co v minulém kole nesoutěžili (a soutěžili buď v některém předchozím nebo vůbec). No a jinak už jen zbývá to, že můžete využít mé super nálady a napsat mi něco na formspring. Budu tu ještě tak přes hodinu. :) Mějte se fajn, minimálně tak jako já a na později přeju dobrou noc.

Fotka projektu 365 pro včerejší den je tady.
Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.

formspring.me/DaysyYsyaD

My writing 257

13. září 2011 v 20:59 | Daysy


Brý večer.
Tak se ještě dostávám k psaní. Odpoledne jsem myslela, že večer ani nenapíšu, ale už jsem se trošku probrala, abych mohla aspoň něco přidat. x) Dnešek mě fakt vyčerpal. Nevím čím to bylo. Jestli tím nevyspáním nebo těmi předměty ve škole..

Už po druhé hodině jsem usínala, ke konci mě začala bolet hlava, ve vlaku už třeštila uplně. Pak jsem šla domů, od nádra to nemám zrovna blízko, takže mě to už dorazilo uplně a i když jsem nechtěla odpoledne proležet, napsala jsem tu a šla spát. Aspoň na chvíli.

Když jsem se vzbudila, bylo mi trochu líp, dlaa jsem sprchu, trochu jídla a šlo to. No a pak takové střídavé. Chvíli jsem zas myslela, že sebou každou chvíli šlehnu, ale už je mi zas fajn. Někdy mě ta únava dostává. Snad to na zítřek už dospím dobře. V noci jsem se pořád budila, tak to třeba dneska bude lepší.

Jinak mě teda už ta škola nechá doufám tento týden na pokoji. Teď jsme dva dny mimo, zítra turistika, čtvrtek jedem na tu vodu. Pátek už je takový v pohodě, takže už to snad do víkendu nějak uteče. :) Na každý víkend se fakt těším víc a víc.

Teď si dokoukám seriál, ještě budu chvíli u netu a asi za půl hodinky si pujdu zase lehnout. Vám opět připomínám novou zajímavou soutěž, takže se na to mrkněte a zapojte. Dál ode dneška běží další mini soutěž grafiky, takže pokud grafičíte, taky klidně posílejte, co umíte. ;) Teď se loučím, pokud chcete jsem ještě na formspringu, fotky na projekt přidám zítra a přeju dobrou noc.

formspring.me/DaysyYsyaD

My writing 256

12. září 2011 v 20:57 | Daysy

Dobrý večer.
Včera MW nebylo, ale dneska s psaním problém nemám, tak ze mě snad něco i dostanete. :) Na blog jsem nějaké články přidala, myslím, že dostačující, i když té grafiky moc ne. Ale co, mě to tak vyhovuje akorát a vám to snad nevadí. ;)

Dnešek celkem šel. Jak už jsem psala ráno, vstávání nebylo nejhorší. Pondělí se zdá jako hnusný den po víkendu a taky trochu je (:D), ale na druhou stranu jsme po víkendu odpočatí, tak se vstává trochu líp, než třeba uprostřed týdne.

Ve škole mi to šlo taky docela fajn, utíkalo to. Hodiny sice nic moc, ale špatné to nebylo. Navíc nám místo matiky dali tu info schůzku na sportovní kurz, takže to bylo volnější. Dozvěděli jsme se teda, že má naše třída ve středu turistiku (nebo cykloturistiku, ale já se s kolem nebudu tahat vlakem 30 kilásků a ještě s přesedáním, takže nás pár má jen pěšo) a ve čtvrtek teda jedem na tu vodu. No..nemůžu říct, jestli se těším nebo ne, akorát mě láká zjistit, jak zajímavé to bude. :D Ještě přemýšlím, jestli brát foťák, ono to tam bude s tímto docela na nic, tak možná spíš cvaknu něco "jen tak" na mobil, uvidíme.No, každopádně to snad bude lepší než ve škole a oba dny bych měla být tak ve tři doma, což je fajn.

Zítra přijedu domů stejně jako dnes, snad nebudu už nějak víc unavená. Ráda bych dělala grafiku, ale to taky netuším jistě. Brácha je nemocný, takže není jisté, že bude odpoledne na tréninku. Možná mě ale k sobě na chvíli pustí i tak. Ještě to zjistím zítra, zas ho nechci nějak moc otravovat, jestli mu nebude dobře, sama vím, jaké to je. Kdybych negrafičila, ještě mám něco na flashce, tak přidám. Jinak přemýšlím, jestli sem mini soutěž dám zítra nebo a ve středu. No, dozvíte se. Dál možná nějaké to hodnocení grafiky a třeba fotky, podle situace.

To by bylo pro dnešek asi vše, docela jsem se zas rozepsala, tak už se ubržďuju. Budu tady ještě tak do půl desáté, možná dýl. Ještě si pak zopakuju češtinu, třeba přečtu kousek knížky (už bych ji ráda měla brzo dočtenou, dokud na to mám aspoň trochu času) a jdu spát. Včera jsem sice nějak nemohla usnout, ale třeba to teď pujde líp. Tak se mějte, těšte se zas zítra, nezapomeňte se zapojit do aktivitky, co jsem vymyslela a přeju dobrou noc. Báj. ;)

Fotka projektu 365 pro včerejší den je tady.
Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.

formspring.me/DaysyYsyaD

My writing 255

10. září 2011 v 23:05 | Daysy

Zdravím.
Jsem k večeru poslední dobou nějaká líná, ale nakonec jsem se dokopala ještě k hodnocení a i MW. :D Ne, že bych se nějak nutila. Je to spíš tak, že ten článek dost chci dát, akorát jsem na to líná. :)) Zvláštní, no jo.

Dnešek nebyl špatný. Většina dne byla taková odpočívací. Ráno takové to flákání s kafem a seriály, odpoledne grafika a zase seriály u bráchy. Později "výlet" s rodinkou a k večeru ještě badminton, který byl fajn. :) S touhle sobotou jsem docela spokojená. Nebylo to nic přehnaného, stihla jsem si i poodpočívat, i něco dělat, tak ok.

Články přibývaly, byl celý volný den, takže jsem mohla i dávat hodně grafiky a taky fotek, plus nějaké to upravování. Byly tu IMka, jako každý den a večer jsem si ještě vzpomněla na hodnocení grafiky. Nevím proč, úplně mi ta rubrika vypadla z hlavy a připomnělo se mi to až dnes, kdy mi došla nová žádost o hodnocení. Už vás nějak přestíhám stíhat. :D No, ale je to zas ok, hodnotím dál. Grafičím, dělám věci na přání, na návrhy, hodnotím vám grafiku a upravuju klidně i vaše fotky. Budu se snažit nezapomínat. ;)

Noo, dneska už asi seriál dávat nebudu, před chvíli jsem dodívala další díl a přemýšlela nad dalším, ale dneska už bylo asi dost, takže jen chvíli pomeebuju, mám tam drahého, Roxy a Niky, takže se pobavím tímhle způsobem a pak zmizím. Něco ještě chvíli počtu, pak pujdu spát. Zatím mě můžete stihnout na formspringu. Dneska bylo strašně otázek, ale baví mě to pořád, tak třeba taky něco pošlete. Jinak se už loučím, ozvu se zas ráno v IMku a budu přidávat, zatím nevím, jaká neděle bude, teprve se dozvíme. :)) Tak se mějte a na potom přeju dobrou noc. ;)

Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.

formspring.me/DaysyYsyaD

 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: