Fotky a zážitky

Závisláček

16. prosince 2010 v 20:10 | Daysy
Říkala jsem fotky, ale nakonec jsem vybrala jen jednu. Kotě je v poslední době strašný záviskák na perníčcích (na perníku zní docela blbě x)) ...) a od včerejška i na ovocných křupkách! Tady vidíte sami. Už ale nic nedostane, protože přejen asi není dobré přespávat kočku sladkým. Ale když budou ty Vánoce. x))

grafika-daysy.blog.cz

Praha

9. prosince 2010 v 20:14 | Daysy
grafika-daysy.blog.cz
Tak tu konečně dávám nějaké fotky. Mám jich víc, zatím jsem vybrala tyhle. Kdyžtak ještě pozděj dodám druhou část. :) Moc jsem fotit nestíhala, protože jsme to docela proletěli a zastavovali se jen občas, ale aspoň nějaké fotky mám a jsem ráda. Pokud budu fotku popisovat, text bude POD popisovanou fotkou. Tak ať se líbí. x)

"Jsem Emi"

2. prosince 2010 v 20:50 | Daysy
Jen tak jsem si vzpomněla na jednu fotku z dneška. :) Tak ji tu dám ještě před tím, než pujdu spát. je to moje kotě. Mohli jste ji vidět už ve videu. Fotku najdete pod celým článkem. x)

grafika-daysy.blog.cz

Střih a motýlci

28. listopadu 2010 v 18:13 | Daysy
Tak tu konečně dávám nějaké ty fotky. Psali jste mi na formspring, že chcete vidět i můj pokoj. Nevím no, nějak se mi nechce ukazovat cizím lidem svůj pokoj. Takže zatím jen takové detaily z pokoje. Moji vlastnoručně vyrobení snílkovští motýlci c anglickými citáty pro zlepšení nálady a kousek okna, kde jsou viděm mé pověšenéé růžičky. *-* Mám to protože se mi líbí neobvyklé snílkovské věci, ne protože bych byla nějaká holčička která musí mít kytičky a motýlky. Mám prostě ráda sny a fantazii. :)

A moje fotky? Ta je první divná, neřešte to, koukat nemusíte. (Mám tam nějaký moc kulatý ksicht, ale snažila sem se fotit líp, jenže to moc nešlo.) Druhá je taky zvláštní..no co. :) Jo a nekritizujte mi černobílost. Já miluju černobílé fotky a navíc na nich vše vypadá líp, takže barevných u mě uvidítě málo. ;)

Asi už radši fotky slibovat nebudu a budu je sem dávat nečekaně. :) Protože fakt nemám ráda když se fotím "nuceně" jen proto, že to někdo chce a já to sice udělat taky chci, ale nemám na to tu správnou náladu.

Fotky pod celým článkem. (radši) ;)
grafika-daysy.blog.cz

Moje "Avril věci"

20. listopadu 2010 v 14:39 | Daysy
grafika-daysy.blog.cz
Měla jsem vzkaz na formspringu, jestli bych sem mohla dát mé věci, které souvisí s Avril. Už jsem je slibovala dát všechny dohromady na předchozím blogu o Avril, ale nějak k tomu nedošlo. Teď sice blog o Avril už nevedu, ale do mých osobních fotek to tu dát můžu. Zvlášť když si o to někdo požádal. :) Fotky mají pod sebou popisky. Většinu jsem fotila dneska, jen asi 3 jsou starší.

Ještě chci vysvětlit proč AD visačky jsou jen dvě. Mikinu a triko mám totiž z obchodu, ale tílko ne. To jsem koupila od Unwanted. :) Už nebudu zdržovat (teda jestli tohle vůbec někdo čte). Fotky najdete pod celým článkem. ;)

(Mimochodem..pokud náhodou nějaká KOPÍRKA ihned poletí dávat své Avril věci na blog, vážně se pobavím. Já vím, může si to dát na blog každý. To nevadí. Ale ubohé je to někde uvidět a hned "já to budu mít taky!". ALe víme, že je tu někdo, kdo to tak dělá a dělá toho hodně stejně jak já a stejným způsobem. Hih. Je to směšné.)
;))

Twice?

15. listopadu 2010 v 16:50 | Daysy
Nudím se. A když se nudím dělám někdy trošku nebezpečné věci. Jednou z nich je focení. Ten horíš stupeň je focení sama sebe. x)) Takže je tu moje první fotka, i když nevím jestli se to tak dá nazvat protože je přecejen trochu..no zvláštní. Ale zvykněte si. Já normální fotky fotit neumím. Nikoho nenutím, aby se díval a proto to schovám pod celý článek. ;)
Pardon za tagování, ale nepotřebuju, aby mi někdo kradl fotky. ( I když u mě je ta pravděpodobnost asi malá.) x))

grafika-daysy.blog.cz

Designování nehtů

15. listopadu 2010 v 12:38 | Daysy
Nadpis berte trochu s nadhledem. x)) Možná z formspringu víte, že na otázku "jak si lakuješ nehty?" jsem odpovídala tím, že si na ně občas kreslím i nějaké vzory. No a proč se s tím nepochubit. Je to přece taky způsob grafiky. Dneska jsem zkusila něco složitějšího a sice to nevypadá tak dokonale, jak by to být mělo, ale špatné to snad taky není. x)
Kdyby to někoho zajímalo, normálně si čmárám po nehtech proužky a podobné lehké věci, tenhle složitější vzor mám odtud. ;)

grafika-daysy.blog.cz

Kotě Emi

13. listopadu 2010 v 16:08 | Daysy
Tak tady něco z mého světa. x) Je to sice video, ale snad nevadí, že je to v téhle rubrice. (Možná to stejně časem přejmenuju na Fotky a Videa.) Pokusím se sem dávat fotky častěji ať je to tu trochu osobnější. Přece jen je tohle tak trochu autorský blog a je i o mně.
Můžu přidávat fotky, které fotím jen tak, zvířata nebo i sebe (ale to asi málokdy) x)) Tady je pro začátek takové krátké video. Snad se líbí. je to moje kotě, které koumalo foťák na zemi. x)


 
 

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: