Fotky a zážitky

STAR - Tarja Turunen 04

5. prosince 2012 v 16:18 | Daysy
Jo, Zimní královna už dorazila. Ona má vlastně zas někdy v blízké době dorazit i do Zlína. Strašně ráda bych na ni šla, ale tento rok mi to ještě asi nevyjde. Tak snad příště. x)

//Pokud jste mi na FS psali nějaký návrh na grafiku, hoďte to tam prosím znova, už se mi to někde ztratilo. x\

(rady, dotazy a připomínky)


A četla by a četla by

4. prosince 2012 v 16:51 | Daysy
Fakt jsem se rozečetla. Už bych měla aspoň nějaké ty knížky vrátit a pujčit si zas jiné. Všechno, co je nalevo, je z knihovny, tak dočtu poslední a pujdu pro další. Mám teď rozečtenou tu sérii Školy noci, už čtu pátý díl. Kromě něj mi teda zbývají ještě 4. Chytlo mě to a baví mě to, i když už byly v posledních dvou dílech pasáže, kde jsem přemýšlela, jestli s tím neseknout. Ale pak zas vždycky přijde nějaký nový napínavý děj. x)

Měla bych číst i povinnou četbu a fakt už chci začít, ale tahle séie mě drží a prostě to musím dočíst. Takže buď budu číst tohle i povinnou četbu zároveň nebo nevim, jak to udělám. Ale už mám nachystanou knížku Bylo nás pět. Asi si ji vyberu a brácha ji má, takže si ji nemusím pujčovat. Snad se to bude číst dobře, seriál mám moc ráda, takže by to nemuselo být špatné.

Momentálně ale musímm na čtení zapomenout. Teda aspoň na čtení knížek. Píšem zítra ekonomku a měla bych se to jít trochu poučit, i když se mi vůbec nechce, protože venku je spací počasí kazící náladu a raději bych zalezla do postele. >.< Ještě, že je toho jen tak dvě stránky a něco.

(rady, dotazy a připomínky)

Jahodové hrnčky a korálová

3. prosince 2012 v 19:35 | Daysy
Ha, to jsem vám ještě neukázala, jaké nám M. pořídil náádherné hrníčky, že? :D Jak jsme byli v létě u jeho bráchy a ráno si po nevyspání dělali kafe do obrovitánských červených hrnků s bílýma puntíkama, tak se mi hrozně moc líbily. A teď máme taky takové. No ne, my máme ještě hezčí! :D A vleze se mi tam ještě víc kafe nebo čaje, než do toho mého jednobarevně červeného. Taky jsem to odměřovala a je to něco málo přes půl litru. :D Jsou kulaté a vypadají jako jahody.

Teď si právě ze svého vychutnávám jahodový čaj a těším se z horké sprchy. Byla jsem přát k narozkám babi a pak se stavovala i u M. pro ty papíry do ekonomky a i když mě zpátky vezl taťka autem, byla jsem zmrzlá i tak. Teď je ale už fajn. ^^

Dneska jsem si udělala radost korálově červeným lakem na nehty. Je jako byste vzali něco mezi růžovou a červenou a kápli do toho oranžovou a přesně tohle se mi líbí! Snad z toho na nehtech nebude růžová, tu fakt nemusím, ale v lahvičce to vypadá skvěle. x) Byl to takový spontánní kup, ani už nevím, kde mě ta barva přes den frnkla do nosu. Asi jsem ji na někom viděla, tak se mi zalíbila a přišlo mi fajn si ji najít jako lak. Jakou barva se dnes někde zalíbila vám? Ode dneška už ale neutrácím a hezky četřím na Vánoce. Ve čtvrtek možná pojedu do Zlína, tak bych se mohla podívat po nějakých dárečcích.

(rady, dotazy a připomínky)

Klíček a památníček

2. prosince 2012 v 21:19 | Daysy
Tak vás po víkendu zase zdravím. Jak jste se měli? Já moc fajn. ^^ Včera jsme byli s našima a s M. na jarmarku. Jeli jsme se tam mrknout a bylo tam hezky. Jak jsme to tak s M. procházeli, narazili jsme na stánek, který měl po hoodně dlouhém stole všude rozsypané různé přívěšky. Bylo jich tam fakt strašně moc, mohli bychom se v tom přehrabovat hodiny. :D Tak jsme se tak přehrabovali a M. se zalíbil klíček, u kterého jsem musela uznat, že je fakt krásný. ^^ On si pak vybral hezkého stříbrného hada a každý tak máme nový přívěšek. Klíček jsem dostala na červenou šňůrku, ať ladím. :D V tom stánečku by si snad vybral každý, byla tam toho fakt hromada a navíc byly prodávající paní strašně milé a hezky mluvily, třeba když jedna na druhou volala "podej mi prosím soví ráj", což byla krabička s přívěškama sov. x))

Vánoční město

30. listopadu 2012 v 20:59 | Daysy
Vánoce jsou podle mě ještě docela daleko a asi málokdo už má takovou tu vánoční náladu. (I když už je zítra prosinec, ale mě to vůbec tak nepřipadá.) Ale u nás už to tak trochu začalo, rozsvítil se stromeček a tak. x) Taky se mi líbí, jak se vždycky menší kluci vezmou a prohání předčasně v maskách čertů ještě menší děcka a na ty malé čerty pak přijdou větší a je z toho taková hromadná honička po městě. :D Masku měl i bráška od M., v té vám ho tu můžu dát, byla fakt nejlepší. ^^

Pak jsme si byli ještě sednout s M. v té naší nové vinárně na horkou čokoládu, mají ji tam úžasnou, je ještě hustší, než jsme měli ve Zlíně a fakt výborná. Je to tam moc pěkné a i obsluha je strašně milá a chová se dobře a ví, co dělá (což se už dneska moc nevidí). Pěkný večer. x) Tu je pár fotek, nejsou nic moc, ale aspoň tak. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

Mobil, nehty, stužkáč

29. listopadu 2012 v 20:40 | Daysy
Nadpis jednoduše vystihuje, co tu najdete za fotky. Dneska mi přišel ten mobil. Teda koumala jsem nad ním skoro celé odpoledne, protože na dotykáče a těch jejich milion funkcí nejsem zvyklá, ale na druhou stranu jsem na všechno takový samouk, takže už všechno ovládám. x) Taky jsem udělala nové nehty. Na fotce to jde vidět hůř, ale je to vlastně hnědá s přechodem do takové zlatavě hnědé, měla jsem chuť na něco jemnějšího. No a jako poslední ještě fotka ze stužkáče od toho kluka, co nás fotil. O nějaké fotky jste si prosili, tak aspoň něco.

Dneska teda jen ta stručně, chce se mi spáát. Mrknu asi na něco v televizi a pujdu si lehnout. Ještě, že už je zítra pátek. Mám na tento víkend celkem fajn vyhlídky. x) Už víte, co budete dělat vy?

(rady, dotazy a připomínky)

Telefunkční ^^

27. listopadu 2012 v 19:00 | Daysy
Jipí, konečně mi přišla moje simka. Poslali mi novou s uplně stejným číslem, jaké mám už několik let (vlastně jsem nikdy číslo neměnila a jsem ráda, že ani teď nemusím). Už můžu smskovat. ^^ Ještě mám půjčený mobil od mamči. Zítra už jdu do školy a ona se prý jeden den obedje, tak mi ho pujčila. Určo bych to taky bez něj vydržela (to mám i otestované), ale radši budu mít jistotu, že mě vzbudí budík, budu vědět, kolik je hodin (i když na to bych využila i moje hodinky na krk) a hlavně můžu psát M., protože teď je to potřeba. Zítra už mi snad přijde ten mobil koupený u jedné slečny, co ho používala a už nepotřebuje.
(rady, dotazy a připomínky)


Stužkování a pasování aneb už jsme oficiálně maturanty

26. listopadu 2012 v 10:37 | Daysy

Tu horší část mého stužkáče už jste četli, tak teď všechno to, co bylo předtím a hlavně to nejdůležitěšjí - pasování na maturanty. x) Fotek mám opravdu málo. Dám vám tu jen tu moji slibovanou v šatech, co fotil brácha, ještě než jsem odešla z domu (tu kvalitu omluvte). No a pak to, jak to tam vypadalo a co jsme tam měli na učitele nachystané. Pak už jsem fotila spíš jen spolužáky a učitele, což, jak víte, na blog nedávám.

Mám šaty a celkem i stíhám

23. listopadu 2012 v 12:32 | Daysy
Uuuf, konečně je ten stres "v čem já pujdu když mi ta blbka neposlala šaty" pryč. Jak už jsem včera psala, musela jsem ještě dnes shánět nové šaty na stužkáč, protože ty, co měly příjt prostě nepřišly. Byla jsem teda na dnešek domluvená s jednou slečnou z vedlejšího města, že mi donese šaty, vyzkouším je a kdyžtak je koupím. Naštěstí mi byly dobré a jsou i červeně krásné, takže jsem si je vzala a nemusela tak lítat po celém městě a hledat další. Teda, až na stužkáči řeknu holkám, které si kupovaly šaty už dva měsíce dopředu, že já sháněla šaty dneska, asi na mě budou hezky valit oči. :D Ale hlavně, že už nějaké mám.

Na to, jak jsem ráno nestíhala už se to teď zas uklidnilo a mám celkem dost času. Konečně si můžu vypít kafe, pak se pujdu najíst a pomalu se začnu chystat. Musím vymyslet něco s vlasama, mám nějakou přestavu, ale asi to bude na dlouho, tak radši abych začala (:D) a pak si taky musím vymyslet jaký si namaluju ksicht (na plesy nechodím, tak vůbec netuším, jak to vykutím, ale snad to pujde :D). Jinak je taky fajn, že nemusíme jet s kámoškou vlakem (ono navíc začalo pršet), protože tatík zrovna jede do města, kde máme školu (a stužkáč) a veme nás tam autem, takže stačí, když vyjedem tak o půl 5. Dneska už se vám asi neozvu, ale zítra snad přidám nějaké fotky (možná i v šatech, jak jste chtěli, i když to budou jiné). Tak se zatím mějte fajn. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

Komplikace jsou, ale stejně to MUSÍ být skvělá noc!

22. listopadu 2012 v 20:18 | Daysy
// Dnes jen zážitek bez fotky. ČTĚTE AŽ DO KONCE a napište mi k tomu prosím něco.


Oh, God! Jsem tak naštvaná!! Byla jsem s jednou slečnou domluvená na těch úžasně originálních šatech, které původně kupovala na metalshopu, ale zároveň se hodily i na stužkáč. Jsou fakt báječné, ale co se nestalo. Slečna slíbila že pošle, ale od té doby se nepřihlásila a já jak idiot čekala a nic. Jsem bez šatů a stužkáč je už zítra. Odpoledne mi bylo úplně do pláče, jak jsem se dozvěděla, že šaty nedorazily.

Zítra musím teda stinout TOLIK věcí. Dodělat si nehty, skočit do vany, nechat se tatínkem odvézt do vedlejšího města, dát si sraz s jinou slečnou, která je strašně zlatá a snad mi pomůže, protože má pěkné červené šaty, které sice nejsou tak super, jako ty první, ale stejně se mi líbí, protože nejsou takové to jedno brdo, jako ostatní. Dále si musím vyzkoušet ty šaty, zjistit, jestli jsou mi dobré nebo ne, kdyžtak je koupit, kdyby nebyly ok, lítat po městě a shánět jiné, pak se vrátit domů, udělat něco s vlasama a ksichtem, stihnout se najíst, nachystat si věci, NEZAPOMENOUT flashky s mými třídními prezentacemi na program sutžkáče, nechat se (snad) hodit na nádr a ve 4 hodiny odjet s kámoškou, která je zároveň spolužačka směr stužkáč. Dorazím tam tak kolem páté, zkusím, jestli jedou prezentace a funguje dataprojektor, ještě jednou si nacvičím zpívání a nástup na stužkování se spolužáky, pomůžu s čím ještě bude potřeba a pak už SNAD konečně bude všechno v pohodě a užiju si super večer, i když se mnou spolusedící přestala mluvit a nevím proč.

Užiju si to s ostatníma spolužákama, stanu se oficiálně ostužkovanou maturantkou, podepíšu naši supr čupr vtipnou pasovací listinu, užiju si to s učiteli, nechám se vyfotit, povečeřím skvělou večeři, něco vyfotím já sama, pokud nezapomenu nebo neztratím foťák (:D), dám si něco dobrého k pitivu, budu se smát, jak učitelé hádají, kdo je na které fotce z dětsví, poslechnu krásný proslov spolužačky, zasměju se nad naším ženiálním programem, nechám se (doufám) znovu pochválit za prezentace, později se možná přesunu s ostatníma aspoň na chvíli do klubu a pak zavolám mému nejzlatejšímu, který se nabídl, že pro mě a kamarádku přijede a doveze nás domů. TĚŠÍM SE! I když to doprovází pár ne moc dobrých věcí a ty šaty nevyšly. Držte mi prosím palce a dejte mi dostatečnou dávku optimismu, ať všechno vyjde a hlavně ať mám v čem jít. :D Ještě vám možná zítra, než pojedu, napíšu. ;)

(rady, dotazy a připomínky)
 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: