Fotky a zážitky

Poznámkový papír - Pink (Try)

16. prosince 2012 v 12:13 | Daysy
Už jste viděli nový klip od Pink. Je fakt hrozně zajímavý. ^^

Někdy prostě musíte zkusit nové věci, které od vás ostatní nečekají. Zvednout se a zkusit to.

(rady, dotazy a připomínky)Lečím se léčím

15. prosince 2012 v 21:14 | Daysy
Už jsem na tom o trošku líp. Rýmička jak svině je při mě stále, ale aspoň už se moje hlava necítí přecpaná a natlakovaná jak k výbuchu. Asi mi trochu polepšily ty prášky a sprej do nosu, s kterýma mě už před 11 dopoledne překvapil M. Myslela jsem, že se staví až odpoledne ale letěl z lékárny rovnou za mnou. Je to zlatéé, aspoň někdo se stará. ^^

Nakonec si na mě ale aspoň lehce vzpomněla i maminka a koupila mi jahodové brčko do mlíčka. :D

(rady, dotazy a připomínky)

Přecpaná

14. prosince 2012 v 19:31 | Daysy
Doprčič, už mě to nachlazení štve. >.< Krk už sice celkem povolil, ale za to mám rýmičku jak svině. A připadám si, jak kdyby mi někdo něčím úplně do posledního volného místečka nacpal hlavu. A jsem mrzutá. A budu, dokud to nebude lepší. Necítím vonět svíčky. Přivezte mi někdo infrasaunu!

(rady, dotazy a připomínky)


Čajík

13. prosince 2012 v 21:00 | Daysy
Dobrý večer.
Konečně, že jo. :D Od doby, co jsem přišla domů (něco po čtvrté) jsem až do osmi hodin spala. Něco na mě asi vlezlo. >.< Už včera mě pobolívalo v krku a tušila jsem. No a už je to tu. A to jsem se chválila že tento podzim/zimu jsem byla zatím nemocná jen jednou, i když většinou bývám furt. Zítra teda budu asi doma, ať to trochu vyležím. V sobotu mám jít totiž na oslavu narozenin maminky od M.,tak ať jsem na tom aspoň o něco líp. Poctivě tedy čajíčkuju a chodím s termoskou. Jak se zdraví drží u vás? Co jsem slyšela, je nemocných více lidí.

Aspoň si zítra konečně vyberu knížky k matuře a možná stihnu i nějaký ten nový zimní design (nějakou představu mám).

(rady, dotazy a připomínky)

Zimní

11. prosince 2012 v 19:52 | Daysy
Dneska jsem chtěla delat grafiku, ale nakonec jsem si grafičila akorát tak po nehtech. Nebylo moc času (věřte nebo ne, tenhle nailart mi trvá kratší dobu, než nalakování jednobarevných nehtů, takže to je fajn rychlovka), dělala jsem něco do školy, takže grafiky se dnes asi nedočkáte. Uvidím no, ale už se mi moc do ničeho nechce. Tak aspoň fotka. x)

(rady, dotazy a připomínky)

Znovu rybí

10. prosince 2012 v 20:01 | Daysy
Včera dopoledne jsem si pletla rybí cop. Zkoušela jsem to znova, prostě mi to nedá. :D Zjistila jsem, že se mi líp plete s vlhkýma vlasama (ta fotka taky není ještě usušená, tak se nedivte :D), protože se to tak všude nerozlítává a pak to i líp drží. (Navíc z tohoto copu jsou skvělé vlnky, tak to drží dobře i po rozpletení, když se to plete za vlhka.) Každopádně, i když to mám ještě lehce střapaté a je co ladit, vypadá to líp, než minule, ne? x)

(rady, dotazy a připomínky)

Felix poprvé vrní

9. prosince 2012 v 12:10 | Daysy
Uuu, to je tak hezké, když slyšíte vaše kotě poprvé vrnět a konečně víte, že je u vás spokojené. ^^ Felix zažívá první zimu a chudáčkovi se mu to vůbec nelíbí (asi jako mě). Má v kůlničce na dřevo svoji krabici se starou bundou, kam si vždycky zaleze a leží tam a nechce ven (asi jako já z postele). Dneska jsem ho vzala k sobě do tepla a je vidět, že je z toho celý šťastný. Jen se podívejte na fotky. x)

(rady, dotazy a připomínky)

První byl celkem vyjukaný, že jsem ho z toho mrazu vzala do tepla.


Pak se mu to začalo líbit a začal se zakutávat.


A nakonec usnul a udělal si svoji premiéru ve vrnění. x) =^.^=

Plamínky

8. prosince 2012 v 13:46 | Daysy
Jako minulý rok jsem si na jarmarku koupila svíčky z včelího vosku. Už tam nebyl ten stáneček, kde měli plno druhů, jako minule. Ale v jednom jsme našla aspoň tyhle malé, tak jsem si vzala čtyři. Aspoň, že jsem našla pána, co prodával zase ty prstýnky. Byl pořád na stejném místě, jako loni a tak jsem si zas jeden vybrala. Dnes pro změnu stříbrný, který je velcie podobný tomu, co mám od minula. (Na článek, kde jsou svíčky a prstýnek + fotky z minulého roku na jarmarku se můžete podívat tady.) Tak co, líbí? x)

(rady, dotazy a připomínky)


Z jarmarku a od mrazu

8. prosince 2012 v 13:00 | Daysy
Na jarmarku bylo fajn. Akorát hrozně moc lidí. Já mám i ty akce celkem ráda, jen ty davy nemusím. >.< Ale s tím asi nic neudělám. Tento rok tam nebyly štěňátka. x( :D Ale jinak to bylo hezké. Bylo tam spoustu vánočních výrobků a stánečků a i když mi to vánoční náladu ještě stále nenahodilo, líbilo se mi to. Taky si tam děti mohli kreslit na různé věcičky ze sádry, tak jsem si od nich pak dvě vzala, na jedné je dokonce magnetek. x)

Poslední dvě fotky jsou z venku, už nám to dost dobře mrazí. Ale mě dneska ještě zima nebyla. V těch legínách a podkolenkách (nebo vlastně i v samotných legínách) je větší teplo, než v riflích nebo jiných kalhotech a navíc můžu nosit sukně. ^^ Jak jsem tam byla s bráchou, najednou se tam ocitla i mamča (byla ráno pryč, ale nakonec ji tam taťka hodil) a furt pak říkala, jaká je jí kosa, při tom já jsem byla uplně v pohodě. :D Bude hůůř. >.<

//Ještě vám za chviličku přidám článek s tím, co jsem si koupila. Povedlo se mi pár (snad) hezkých fotek. x) A později se snad dostanu i ke grafice, přání na FS je dost, tak mám co dělat. x)


Zlínský Mrazík

6. prosince 2012 v 19:27 | Daysy
Dneska jsme byli se školou na té exkurzi ve Zlíně. Nakonec to byl nějaký podnikatelský inkubátor, celkem to šlo. Pak jsme měli rozchod, tak jsem sehnala aspoň nějaké dárečky k Vánocům, ale zatím to je samozřejmě tajemství. x) Taky jsem vám vyfotila, jak se teď Zlaté Jablko proměnilo v pohádku Mrazík. Je to fakt přesné, akorát ta čarodějnice nelítá no.

Domů jsem jela přímo ze Zlína svým busem, na co jezdit ke škole a až pak teprve domů, když by mě pak cesta vyšla dvakrát tolik. Jak jsme šla domů od busu, potkala jsem bráchu, co šel ze školy. No zmalovaný jak obrázek. :D Měli ve škole Mikuláše,tak byl celý černo-červený a pomaličku se flákal s kamarádem domů. Teda jako potkat ho o čtvrt na tři, jak se teprve blíží k domovu, když má školu do půl druhé, je celkem dobré no. :D

Po chvilce, co jsem byla doma se stavil M. na kafe a já si zdobila perníčky. Už mám nazdobené i Jacky. ^^ :D Pak je kdyžtak vyfotím, ze začátku se nevedly, protože jsem měla tu polevu řídkou, ale pak mi ji mamka zahustila a už to šlo dobře, až na nějaké to nadávání, že houpací koně se prostě zdobit nedají, prasátek je hodně (a navíc nemůžu na víc než jedno napsat bráchovo jméno :D) a to, že botička, na kterou jsem si napsala "Baťa" už byla jen jedna, ty předtím zdobila mamka. Ale tak některí perníčky jsem ozdobila i normálně, tak snad se budou líbit. x))


Dneska jsem v buse poslouchala Evanescence a uplně jsem se divila, kde se vzala tahle písnička. Mám to album stažené v počítači už nějakou dobu a poslouchám ho, ale tahle mi dnes přišla jako nová. A je moc hezká. ^^

 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: