Fotky a zážitky

Pizza

28. prosince 2012 v 19:08 | Daysy
Už nás to doma nebavilo, tak jsme s bráchou vyrazili na pizzu. ^^ A že chutnala... x)

(rady, dotazy a připomínky)


Leopardí červená

27. prosince 2012 v 21:38 | Daysy
Dobrý večer.
Už nějakou chvíli jsem doma od Zlína. S pejskama jsem se pohrála dost a ta nová maličká je strašně zlatá a hodná. ^^ Málem bych si ji odvezla domů. x) Jinak mám konečně čas vám ukázat dnešní nehty. Chtěla jsem to sladit s tou novou mikinou, která má na kapuci ouška, takže jsem zkoušela leopardí vzor. No, nevyšlo to tak úplně skvěle, ale jsem spokojená. x) Teď budu asi ležet a koukat na nějakou pohádku. Trochu mě rozbolela hlava, možná i z auta, tak pujdu pak zas dřív spát.

(rady, dotazy a připomínky)

Svíčkové ráno

26. prosince 2012 v 9:45 | Daysy
Dobré ránko.
Dneska jsem vstala celkem brzo, už jsem vzhůru asi hodinu a půl. Jak jsem vstala, tak jsem se konečně dala do toho, abych trochu pouklidila. Všechny dárečky jsem tu měla tak všude možně, takže už tu v tom mám zas trchu pořádek. Pak jsem si rozsvítila svíčky, na lepší atmosféru. Musím už totiž zas pohnout s tou ročníkovkou. Minule jsem to akorát otevřela, porozčilovala se nad formátováním a zavřela to. Ale nechci to nechávat na poslední chvíli, navíc mám do školy ještě dost dalších věcí, takže už bych měla začít. >.<

Jo a mimochodem, už mě to štve. První mi odešli pískáči a teď mi známý psal, že mu ve čtvrtek odešel psík, měl taky berňáčka a krásného. Tak aspoň, že měl krásných 10 let a měl se dobře no. Ale nevím, co to je zas za období s těma mazlíkama. x\ Doufám, že to nebude pokračovat.

(rady, dotazy a připomínky)

Červené ombre

23. prosince 2012 v 21:48 | Daysy
Ty nehty dělané přes houbičku jsem si fakt oblíbila. ^^ Navíc je to jednoduché a rychlé. Dneska jsem to zkusila červeně. Ty modré minule se mi povedly líp, ale toto snad taky nevypadá špatně. Ještě jsem je zmatnila matujícím lakem. Aspoň budu zítra ladit ke štědrovečerní tabuli. Tento rok jsem mamku přemluvila, ať ji udělá do červena. :D

(rady, dotazy a připomínky)

Ve tmě

22. prosince 2012 v 15:09 | Daysy
U nás se dneska bude zdobit stromeček. Nemám ráda, když je vánočních světýlek až moc a když vánoční světýlka blikají až moc. Ale troška neblikajících neuškodí.

(rady, dotazy a připomínky)


Čokoláda

21. prosince 2012 v 16:18 | Daysy
Po nějaké době jsem se zas nadávkovala cukrem. Včera večer jsem si dala film s Milkou a dneska tu úžasnou horkou čokoládu ve vinotéce s bráškou. Chudák se uplně divil, jak je to možné, aby byla ta čokoláda tak hustá. :D


(rady, dotazy a připomínky)

Christmas time

20. prosince 2012 v 20:21 | Daysy
Světýlka. My jich máme někdy na stromku až moc. >.<Ta není vánoční, ale je fajn.

Naděje na klidné Vánoce

19. prosince 2012 v 18:07 | Daysy
Zdravím.
Aah, konečně klídek. ^^ Sice mě trošku bolí hlava, ale to bude zřejmě ještě od toho nachlazení. Každopádně tu teď mám čaj a těším se z volna. Dneska jsem po škole letěla ještě dokoupit nějaké blbinky na Vánoce plus dárkové taštičky a tak (nebalim, taštičkuju :D), protože už tam asi nepojedu a zůstanu doma. Čtvrtek a pátek se ve škole nic závratného neděje. Doma jsem to pak dávala tak nějak dohromady a už mám snad všechno. Ani to nebolelo. Většinou ty dárky pořeším tak nějak v klidu a nenechám ze zastresovat, jako někteří lidé před svátkama. Chudák pán, co dneska cupital za nakupující manželkou po obchodě a musel řvát "nesnáším to, nesnáším ty svátky, to je hrozné to nakupování, já to nesnáším!". :D Docela ho lituju. Takhle u nich asi svátky moc fajn nebudou. Ale jaké si to každý udělá, takové to má.

Já už se snad i tento rok najednou začínám na ty Vánoce těšit. :D Letos to vypadá celkem slibně. Naši jsou docela v klidu (což se málokdy před Vánocema podaří), všechno celkem funguje, já mám radost z toho, jaké fajn mám pro ostatní dárky a už se hrozně těším na jejich výrazy a překvapené obličeje. x) Pan Halloween je ve vánočním, jmenovky na dárky vyrobené, cukroví napečeno, stromeček nachystán na víkendové zdobení, cédéčko s novýma koledama se tvoří a vůbec...je tu prostě pohoda, to je hlavní.

(rady, dotazy a připomínky)


Poznámkový papír - Jelení

17. prosince 2012 v 18:19 | Daysy
Jelení poznámkáč. x) Na přání z formspringu pro Adix.Červené rybí vlnky

16. prosince 2012 v 13:06 | Daysy
Takovéhle hezké se dělají z těch rybích copů. ^^ Poslední dobou mám vlnky ráda. Ale ne takové ty divné vlny, co mi dělají přirozené vlasy. Ale tyhlety, copánkové.

(rady, dotazy a připomínky)

 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: