Fotky a zážitky

Nudící neděle

13. ledna 2013 v 20:24 | Daysy
Dneska jsem se trochu nudila, takže jsem si zkoušela vlnovat vlasy žehličkou, koukala na seriály a dělala nehty. x)

(dotazy, připomínky, přání na články)


Jahodový

13. ledna 2013 v 10:12 | Daysy
Včera mě matinka potěšila. :D Udělala nám piškotový dort s jahodama a smetanou a kvůli mě dokonce v nějaké zdravější verzi. x) Výborný. ^^ Včera jsem to už nevydržela a hned si večer dala, i když nebyl uplně zchlazený (proto trošku nestabilní na fotce).

(dotazy, připomínky, přání na články)Moje nástěnka

12. ledna 2013 v 17:21 | Daysy
Dneska mi KONEČNĚ taťka přidělal nástěnku. Chtěla jsem ji už strašně dlouho, protože se mi tu skládaly věci, které chci mít na očích a dočkala jsem se. Zatím je taková chudá, ale určitě tam bude postupem času něco přibývat. x)

Zatím jsem si tam dala pohlednice z některých míst, kde jsem byla (Bulharsko, Hluboká n. Vltavou, Telč nebo Buchlov, kde jsme byli toto léto s M.), nějaké fotky (jedna ze školy a druhá brášky, když mu byly asi tři roky), moje jméno v arabštině, maturitní stužku a hlavně obrázky. Miluju, když mi blízcí lidi něco nakreslí nebo vyrobí, protože to je dárek fakt od srdce a je to osobnější. Strašně mě potěšila Lola, která před pár měsíci uplně neohlášeně poslala dopis i s motýlkem, co nosím na krku a tímto obrázkem. Jsme to my dvě, nakreslila to fakt nádherně a tak tam obrázek prostě musí být! ^^ Taky jsem si pověsila přáníčko od Jess, které mi dala v Luhačkách. No a nakonec, speciálně pro moji nástěnku, mi M. nakreslil červeného motýlka. ^^ (Už mám od něj obrázek v pamatníku a taky jeden zarámovaný na stěně, ale obrázků není nikdy dost. x)) Kromě těchto věcí mám ještě po bocích nástěnky pověšené přívěšky. Vlevo slon od třídní, dávála nám přívěšky na stužkáči pro štěstí k matuře. Vpravo přívěšek od mamky a klíček od M. x) Ještě bych si tam chtěla dát společné fotky s lidma, které mám ráda, ale musím si je natisknout.

Vlastníte také nástěnku? Co na ní máte? x)

Kudrlinkově

12. ledna 2013 v 13:05 | Daysy

Většinu týdne jsem měla čistě červené nehty. Včera jsem seděla jen tak u bráchy v pokoji, on něco hrál a povídali jsme a čekali, než přijde M. se svým brášku. A tu najednou jsem ho uviděla - centropen. :D Začala jsem si s ním kreslit, první po papíře, až jsem přešla na nehty.

Udělala jsem si teda u bráchy celý naildesign. :D (Bylo by to lepší bež těch črek na koncích, ale dělala jsem je první a až pak mě napadl ten zbytek. Navíc to je takové všechno křivé, ale dneska to budu dělatp omaleji, tak by to mohlo vyjít líp) Vždycky jsem věděla, že jde zdobit i centropenem, ale nějak sem se k němu nedostala, protože když jsem si na nehty vzpomněla, buď jsem měla jen nějaký vypsaný nebo žádný. Teď mám zabavený bráchův. :D Dneska si s ním možná udělám podobné nehty, akorát v jiné barvě.

//Tu fotku omluvte, je trochu horší, moc se mi tam odrazil blesk. >.<
(dotazy, připomínky, přání na články)Čtení

10. ledna 2013 v 19:07 | Daysy
Tak, teď mám už co číst já i moje učitelka. :D Dneska jsem si nasložkovala ročníkovku, zítra se může odevzdávat. Nemám toho moc, ale napsané to prý je v pohodě, takže by to mohlo být ok. Taky jsem hned po škole byla v knihovně a byly volné aspoň tři knížky, co chci matuře, tak je mám napujčované. ^^ Dneska jsem se ve škole bez knížky docela nudila, jak se zkoušelo a já moc neměla co dělat. Zase mám. :D Teď už ale hurá na nové díly PLL a TLG!!

(dotazy, připomínky, přání na články)Odpočinek

9. ledna 2013 v 20:43 | Daysy

Dobrý večer.
Včera jsem tu nějak ani nepsala, nebyl čas. Skoro jsem se zapomněla večer i najíst, kvůli matice a dokončování závěru k ročníkovce do PP. Dneska spíš jen tak odpočívám a raduju se z toho, že se týden pomalu přehupuje do druhé poloviny. Už aby byl pryč. Je to teď samé uzavírání známek. Od pondělí mě čeká zase dvoutýdenní praxe (kafíčka, potkávání se s M., zlobení skartovačky, brzké příchody domů a možná i nějaká odměna), takže si musíme uzavřít známky už tento týden a je vám snad tím pádem jasné, jak už se těším, až zas bude od té školy na dva týdny chvíli klid, když nepočítám nějaké vypracovávání otázek.
Zítra bych si chtěla zajít do knihovny popujčovat nějaké knížky k matuře. Na některé se i těším, něco se dá číst. Ale asi jim vrátím Poea, protože je těch povídek strašně moc (i když některé fajn) a myslím, že je k matuře lepší souvislý příběh, dám si místo toho do seznamu jinou knížku. Snad nebudu mít moc učení, abych to stíhala. Co teď čtete vy?

(dotazy, připomínky, přání na články)

Joey po druhé

4. ledna 2013 v 17:52 | Daysy
Jako každý rok na Vánoce přijely k babičce sestřenky z Prahy. Jedna tu je ještě teď a myslím, že ještě nějakou chvíli bude. A s ní jejich Joey. Už jsem vám ho ukazovala minule. Ale tentokrát dostal vánoční obleček a je čím dál tím zlatější. x)

// Jo a je to už asi čtvrtý pes, co mi usnul na tašce. :D Mám prostě skvělé tašky. ;D

(dotazy, připomínky, přání na články)

Kočičí

3. ledna 2013 v 20:51 | Daysy
Měla jsem červeně nalakované nehty a náladu si na ně něco udělat. Ale furt ne a ne vymyslet, co. Nakonec jsem si řekla, že když nejsem schopná teď nic vymyslet, udělám si francii. No ale pak mě napadlo udělat kočičí tlapky a hned je nový nail art na světě. Není to nic převratného, ale mě se moc líbí. Navíc u mě je fakt vyjímečno, když se mi povede jen ta francie, protože s těma šablonkama je to někdy docela boj. :D

(rady, dotazy, připomínky, přání na články, grafiku)

Po půlnoci

1. ledna 2013 v 20:36 | Daysy
Pár fotek z dnešní půlnoci. Ohňostroje povedly krásně. Fotky už jen některé. Mně se líbí nejvíce líbí prvních pět.


Fajn večer

29. prosince 2012 v 23:10 | Daysy
Ahojte. x)
Tak jak jste se dnes měli? Já měla celkem hezký večer. Měli jsme tu strejdu s tetou a bratrány na návštěvě a já si zase KONEČNĚ pořádně popovídala s prostředním bratránkem, se kterým si rozumím nejvíc. Bylo to fakt po dlouhé době, protože před tím jsme se buď viděli málo a nebo jsme se k sobě na jiných návštěvách moc nedostali. Jsem teda fakt ráda. Hráli jsme angry birds, řešili maturu a jeho zkoušky, což nás za chvíli čeká, koukali na nějaká videa a vzpomínali. Taky jsme se domluvili, že musíme někdy zase zajít na pizzu (máme totiž z pizzerky jeden fakt dobrý zážitek :D) a taky že k nim mám někdy na víkend přijet a uděláme přespávačku jako jsme byli menší, i když v trochu jiném stylu. Třeba s filmy a nějakými dobrými koktejly (má barmanský kurz). Celkem by se mi to šiklo, tak doufám, že to vyjde. x) Nespala jsem u nich už snad tak 5 let!

Jinak jsem dostala od tety krásnou novou svíčku. Mohli jste už vidět na twitteru. Už mi tu hoří a i když není vonící, vypadá moc hezky. Miluju ty svíčky čím dál víc. ^^

(rady, dotazy, připomínky, přání na články, grafiku) 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: