Fotky a zážitky

Dárky od Rings & Tings

21. ledna 2013 v 16:43 | Daysy

Achjo, dneska jsem zas nějaká líná. >.< Nebo spíš blbě vyspaná. Bolí mě za krkem, asi od toho jak jsem se včera usilovně otáčela za sešitem, abych z něj opsala maturitní okruh, špatně se mi vstávalo a na praxi mi šlo všechno nějak pomaleji. :D Snad bude zítřek lepší, protože tenhle začátek týdne nebyl nic moc.

Alespoň mi ale udělali radost z Rings & Tings. Už mi přišly nějaké jejich věcičky k té spolupráci. Dost jsem se divila, že to přišlo tak brzo. Balíček je až z Hong Kongu, ale psala jsem jim tak před necelými třemi týdny a už je to tu. Jsou rychlí! x)

Našla jsem tam pěkný hnědý náramek s bronzovým řetízkem (miluju šperky v bronzových barvách!), prstýnek na dva prsty s nějakým křížkem, což asi moc neunosím, ale není špatný a nakonec uplně nejperfektnější prstýnek s drápkama obepínající prst + bronzová barva! :D Ten mě potěšil nejvíc. x)

Mělo by mi to chodit nějak pravidelně, takže možná některé věci časem věnuju do nějaké soutěže, ať můžu udělat radost i vám. Jinak pořád platí, že jestli chcete, můžete uplatnit 10% slevu z tohoto článku a nakoupit si sami. Mají krásné věcičky. ^^Muffiny ^^

20. ledna 2013 v 20:41 | Daysy
Tak vás po víkendu zase zdravím.
Včera jsme se měli. ^^ Vyjeli jsme si s M. k Rožnovu, kde měli na horách krásné sochy ze sněhu a ledu. Není to zrovna blízko, ale bylo tam moc fajn. Zítra vám o tom napíšu a třeba ukážu i nějaké fotky. Mám fotku z ledového trůnu. :D Večer ode mě M. ještě dostal dárek k narozeninám, co měl minulý týden a upekla jsem muffiny. Na to, že byly první se povedly. x))

(dotazy, připomínky, přání na články)

Někdo měl štěstí, že se mi chtělo fotit

18. ledna 2013 v 17:14 | Daysy
Zdravím.
Dneska se mi zas TOLIK nic nechce! >.< Aspoň, že je pátek a zítra se vyspím. Už jsem i M. dneska na praxi říkala, že tam v práci mají asi nějaké spací vlny. :D Chce se mi tam totiž vždycky spát ještě víc, než ve škole a to i přes to, že na praxi vstávám o víc než půl hodiny později a zas tolik práce nedělám. Asi je prostě už dlouhá zima a dolíhá to na mě. >.< Odpoledne jsem chvíli spala, ale maminka si bohužel musí umínit, že mi v pátek povysává v chodbě před pokojem, takže asi tak...

Potřebuju udělat zas něco do školy a víc číst. ale asi napíšu jen pár vět z maturitní otázky a zas mi to zbude na víkend. Pff. >.< Příští týden to budu muset rozjet víc. No čtení..čtu teď málo. Nejvíc načtu vždycky ve vlaku a to se teď nekoná, protože nejezdim, takže nic moc.

Copak děláte dnes vy?

(dotazy, připomínky, přání na články)


Pro jeho spokojenost

17. ledna 2013 v 18:51 | Daysy

Když jsem předevčírem chystala kuskus, bráška se nějak ohrazoval, proč jako radši neudělám těstovinový salát. Myslela jsem, že mu ublížím! :D Celý předchozí týden mluvím o tom, že bych si po dlouhé době dala kuskus nebo těstovinový salát se zeleninou a on mi na to přikyvoval, že chce teda taky. Když se najednou koupil kuskus, tak mi začal mrmlat, že bráška od M. měl ve škole na svačinu těstovinový salát a že ten je lepší. No nezabili byste ho? :D Udělala jsem teda těstoviny dneska a doufám, že až přijede z tréninku, bude spokojený. :D

Já už si jednu porci dala u PLL, takže mám takový pohodový podvečer. Teď bych měla jít udělat zas něco do školy, akorát se mi vůůbec nechce, tak toho asi nezvládnu moc. >.< Navíc mě bude čekat nový film, na který se těším a právě ho stahuju. x)

Na denním světle

17. ledna 2013 v 14:32 | Daysy

Teda mě se dneska chce tak spát! Ráno jsem myslela, že jsem na tom dobře a taky jsem tak odpověděla na otázku "jak jsi se vyspala?", ale za hodinku už jsem zívala. Z praxe mě ale pustili už v 10, dneska nebylo moc co dělat. První jsem zase zakládala faktury a psala je na obálku, do které byly zakládány, pak jsem přes počítač tiskla hooodně výkresů, zaskartovala si a s tím, že nikdo nic nepotřebuje mě poslali domů, takže fajn. Asi od 11 skoro do jedné jsem spala. Ale spala bych ještě. :D Možná se pujdu probrat na rotoped. ^^


(dotazy, připomínky, přání na články)

/ moje zelektrizované vlasy (uuu! >.<) - je to na světle, spíš se to tak odleskuje, ale po několikerém barvení tou samou barvou bych toho mohla dosáhnout i tak, aby to podobně vypadalo i bez světla x)


Potěšující

16. ledna 2013 v 18:42 | Daysy

- Zase jsem si udělala kuskus. Když ho mám doma, jedla bych ho furt!!
- Přišly mi vzorky dvou krémů od For Life. Jeden už jsem zkusila a je moc fajn. ^^
- Nabarvila jsem si vlasy, poprvé barvou. Protože Palettky jsou na nic šampony a jiné drogerkové značky šampony nedělají. Je to fajn, zářivější než šamponem. (Na dřívějších fotkách barvě pomohl Photoshop, ale tato upravovaná není vůbec, konečně je ta barva reálná.) ^^ A bude to ještě zářivější po opakovaném barvení. I když to vlasy zrovna neléčí.
- Koupila jsem si zásobu barevných lístečků do diáře i jinam. Potřebuju je!

Sponkové srdce

16. ledna 2013 v 12:43 | Daysy

Takhle to dopadá, když se vám na praxi do ruky dostane kancelářská sponka a vy víte, že se za vámi o přestávce staví přítel. x)) Zase to ale uteklo rychle, na oběd jsem si dala kuskus, pustili mě ve 12, tak pohodička. ^^ Teď pujdu asi do města, potřebuju novou barvu na vlasy a lepící lístky do diáře. A možná potkám brášku, jak pujde ze školy, vysměju se mu, že jsem ZASE byla doma dřív a pujdu pak s ním. :D

Stromy

15. ledna 2013 v 19:40 | Daysy

Nakreslila jsem si na bílé nehty stromy. Ani jsem nechtěla, aby to byly stromy, ale vypadá to tak. Nebo ne? I když možná byly lepší ty čistě bílé. >.<

Stihla jsem toho dneska docela dost a jsem s tím spokojená. Je vidět, že když je víc času, je i víc chuti něco dělat. Zapraxovala jsem, doma jsem mrkla na seriály, zarotopedovala, pak jen tak ještě zacvičila, protože jsem na to prostě měla chuť. Skočila jsem si do sprchy, mrkla na net, zapsala pár věcí do nového diáře, uspořádala nějaké věcí do školy, udělala skoro celou maturitní otázku, prošla si obory výšek, nakreslila nehty a k večeři ještě připravila kus-kus (konečně! už tak od léta jsem ho neměla!). No a kdybych neměla díravou hlavu, ze které mi vypadávají myšlenky, tak bych se i prošla po městě a koupila lepící lístečky, co chci. (Tak snad zítra.)

Teď budu ještě asi něco sledovat a pak pujdu brzo spát. Takové dny se mi celkem líbí. x) Ale příště mezi to zkusím ještě vecpat nějaké to grafičení. Nějak na to poslední dobou zapomínám, i když mě to pořád baví.

(dotazy, připomínky, přání na články)
Kočky

15. ledna 2013 v 12:39 | Daysy


Zdravím.
Dneska mě pustili z praxe tak ve 12, půl hodinky po přestávce, při které jsem četla knížku k matuře. Dělala jsem sice před dopoledne víc věcí, ale za to v menším čase. :D Zase to dost uteklo.

Když jsem přišla domů, už na mě čekal balíček, který jsem tušila. Kočičí diář! :D Konečně mi dorazil, sehnala mi ho jedna slečna z Tábora, včera jsem jí byla poslat peníze i s menším dárkem za to, že mi pro diář šla a on už je tu, parádní. x) Teď si pujdu asi pustit tak dva díly Přátel, zarotopeduju si u toho a pak se pujdu válet do vany! ^^ :D No a potom, jestli neusnu, konečně udělám zas něco k matuře. Co děláte dneska vy?

(dotazy, připomínky, přání na články)

Na praxi

14. ledna 2013 v 14:23 | Daysy

Zdravím!
Nebudu vám už dávat hlášení o každém dni z praxe. Je to skoro stejné, jako minulý rok. Stejná firma, stejní lidi, stejné věci. Ale začalo to dobře. Dneska mi to docela rychle uteklo. A dokonce mě pustili domů už před jednou, což jsem nečekala. Minulý rok mě pouštěli tak první 3 dny až ve dvě, jak to mělo být a až potom mě pouštěli dřív, někdy i v 10. Ale začalo to dřív zrovna dnes, takže to je supr. :D

Dnesk jsem jen skenovala, dělala něco na počítači odsponkovávala papíry a pak je skartovala. Mají novou skartovačku. Je lepší než ta stará, ale po té staré se mi stýská. Ta se aspoň nepřehřívala, i když se v ní každou chvíli sekl papír. U této musím vždycky čekat, než jí spadne teplota, když už skartuju dýl. Hrozné problémy, opravdu. :D

Jinak bylo fakt fajn, když nepočítám, že se mi chtělo dost spát. Ale zase jsem dostala kafíčko, povídala si s M., když byla volná chvilka a dokonce jsem od něj dostala něco dobrého očokoládovaného, jak šel z oběda. (Fajn, na pár minutek přerušuju moje "jím teď jen zdravě". :D)

Pudju si teď asi na chvíli lehnout k nějakému seriálu. Buď usnu nebo ne. Potom vám tu možná hodím nějakou grafiku. ;)

(dotazy, připomínky, přání na články)

 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: