Designy blogu

16. design - Wine

8. února 2013 v 13:16 | Daysy
Nemoc mě už zmohla uplně, takže jsem dnes zůstala doma. Tím se aspoň trochu vyřešil problém času a zase se nějaký ten čas našel a to na nový design, nad kterým přemýšlím už nějakou chvíli. Není to nic moc velkolepého, je dost jednoduchý, lehce ve vínové barvě, i když byste asi nevěřili, že to jsem to dělala celé dopoledne. :D Samotná výroba by ani netrvala tak dlouho, ale přemýšlení nad tím, co tam dát, jak zasadit menu a podobně, zabralo dost času.

Novinkou je, že má tento design i jednoduché zápatí, do čehož se mi nikdy moc nechtělo. Akorát je škoda, že blog.cz neumožňuje to zápatí protáhnou do celé šířky, ale jen do šířky stránky. Snad je to aspoň dočasně lepší řešení, než design předtím a do matury by to mohlo vydržet. x)


15. design, 2.verze - Red in black

2. února 2013 v 12:53 | Daysy
Slyšela jsem pár názorů, že tu je moc výrazných barviček. Vím, že se sice našli i lidi, kterým se to líbilo a mě také, ale zároveň se mi líbí i tahle změna. Dala jsem vše do červené. Ráda bych si zas udělala nějaký nový design, ale nemám na to absolutně čas ani náladu, takže zatím jen takhle.

15. design - Colored in black

2. ledna 2013 v 17:34 | Daysy
Asi jsem si změnila design...

Ten zimní mě nebavil. Tohle jsem víc já. A je to víc jednoduchší. A líbí se mi to. Miluju kreslené obrázky. ^^


Obrázky v designu:14. design - Freezing winter

14. prosince 2012 v 11:31 | Daysy
Zima už přišla i na můj blog. x) Protože jsem doma a nemocná, našlo se mi teda konečně trochu času, abych dala blogu nový kabátek. Červená teď na nějakou dobu zmizí a máme tu modrou a bílou, moje typicky oblíbené barvy pro zimu. Design jsem si rozdělala už včera večer a byla jsem u toho snad do jedenácti. :D Dneska dopoledne jsem dodělaa už jen pár věcí k tomu a mohla jsem nastavovat. Doufám, že jste s tímto stylem spokojení, bude tu zřejmě až do jara. Všechno je obměněné, dokonce i horní ikonky (které minule zůstávaly z dvanáctého dessu). Klikací ikonka bude časem nová také. x)

13. design - Autumn show-case

13. října 2012 v 18:16 | Daysy
Konečně jsem se dostala k tomu, abych nastavila podzimní design. Mám ho hotový už od minulého víkendu, ale přes týden vůbec nebyl čas dodělat ikonky a nastavit to. Teď jsem nějakou chvilku našla a je tady. Název dostal podle podzimu a show-case (vitrína), protože záhlaví připomíná prosklený prostror. x) Doufám, že se vám bude líbit a bude s ním spokojení tak, jak s tím předchozím. Mě se s ním bloguje příjemně.

Měnila jsem všechno, kromě horních ikonek, které se myslím hodí i k tomu novému designu. Zmírnila jsem trochu červenou a dala jsem z ní přechod do podzimní oranžové. Opět nám to tu hlídá morbidní panenka, i když teď v trošku jiné podobě. Navíc jsem ji nasadila na cestu, ohlížející se za vámi. x) Vpravo jsem použila moji vlastní fotku z procházky při slunečném podzimu a podzimní strom. Vlevo nám visí tentokrát místo klíčku přívěšek motýla (ty mám moc ráda ^^). Popis mě a blogu se posunul doprostřed a lehce upravil. Nad klikačkou se ještě rozmýšlím.

(rady, dotazy a připomínky)

12. design - Red butterfly

27. července 2012 v 8:04 | Daysy
HOTOVO!
Konečně, že jo. :D I já jsem ráda, dělala jsem na tom dessu fakt dost dlouho. Zabrat mi dali i horní ikonky, pro které jsem tentokrát zvolila styl "rozsvítím se, když na mě najedeš", ale s ikonkama v menu byl taky problém. Udělala jsem je všechny komplet a pak mi došlo, že jsem je vlastně chtěla jinak a s tím motýlem, tak jsem je dělala znovu. Jinak úplně první nápad, u kterého ještě nebylo nic - puntíky. Samozřejmě, že mě k tomu inspirovala ta nová taška. :D Na motýla jsem narazila někde na stránkách pro psfd a strašně se mi líbil, zkusila jsem ho tu teda dát a fajn. x) Klíček jsem tu chtěla znovu, protože jsem prostě pyšná na to, že jsem ho kdysi celý ořezala sama. :D Pak jsem přemýšlela, jak napsat úvod, do čeho/kam to dát. Nakonec mě napadl tenhle rám s trochu morbidní panenkou a šlo to. Jinak je to zase červená/šedá/bílá, ale aspoň to pro vás není tak moc velká změna Myslím, že je to tak akorát. Jiných barev se dočkáte zas v zimě a na podzim, teď si užívejme červenou. :D Oddělovače jsou proměněné, ale asi musíme počkat, než se to načte, je to tak vždycky.

Tak co, líbí se?

(dotazy a připomínky)
11. design - Red spring

26. dubna 2012 v 11:00 | Daysy
Jak jsem už třetí den doma, trošku se nudím. Pustila jsem se proto do nového designu pro tento blog. Není to úplně to, co jsem si představovala, ale nemůžu říct, že bych byla nespokojená. Trošku mi vadí, že to nepůsobí trochu víc jarně a veseleji, ale asi jsem to prostě udělala tak, jak jsem měla. x) Je trošku podobný předchozímu, hlavně v barvách, proto jsem si řekla, že oddělovače nechám a nebudu dělat nové. Jinak jsem se zas trošku vrátila k jahodám. x)
(Klíček v záhlaví jsem ořezávala sama, mám ho uložený už docela dlouho v pc, tak jsem ho využila. Za další dvě png děkuji layforu.)

Tak jak se líbí vám?
(dotazy a připomínky)

10. design - My red Converse

22. ledna 2012 v 16:24 | Daysy
Vím, že jsem tvrdila, jak tu bude devátý design až do konce zimy, ale jednoduše mě už nebavil. A navíc na tom má možná podíl i moje probíhající nemoc. Jsem už skoro týden jenom doma, ven nemůžu, většinou dělám pořád to samé. Proto jsem si na pár hodin zahrála s tímto a navíc si oživila blog, takže teď zas budu koukat na nějakou změnu. Poprvé jsem do designu použila svoji vlastní fotku a myslím, že to tomu jen prospěje. No a navíc konečně zas klikací záhlaví. Jistě, není to zrovna zimní design, ale to je právě to, co potřebuju - červená. Tak snad se bude líbit.


Ikonky jsem si udělala dvě, po delší době nové. Používat budu ale nejspíš jen jednu.
9. design -Winter

29. listopadu 2011 v 15:43 | Daysy
Tak tu máme opět jiný dess. Původně jsem chtěla mít předchozí dess až do Vánoc, prostě dýl. Došlo mi ale, že můžu udělat lepší a napadla mě čistá představa tohoto nového. Navíc jsem chtěla hlavně lepší barevné sladění. (I když škoda, že se mi do toho nepodařilo vladit i fialovou.) Doufám že se mi to povedlo a design se vám líbí a je příjemný, bude tu zřejmě celou zimu, uvidíme. Pokud něco nesedí, dejte vědět, ale mělo by to fungovat na všech prohlížečech a se vším rozlišením. ;)

formspring.me/DaysyYsyaD

8. design - Autumn

16. října 2011 v 17:38 | Daysy
Zase úplně nečekaně. :D Já už jsem fakt s tím mým "neplánuju" na hranici. Prostě se rozmýšlím z minuty na minutu a takhle to dopadá. Většinu odpoledne jsem mimo učení strávila u dessu. Já to prostě už nemohla vydržet, potřebovala jsem změnu a vy jste se mě v poslední době také často ptali, kdy už udělám blogu nějaký nový kabátek. No a je to tu. Byla to fakt improvizace, ani jsem předem neměla nápad, jen jsem chtěla červenou.

Dess je pojmenován "Autumn". Neznamená to, že hned po skončení podzimu bude nový, nazvala jsem ho tak jenom proto, že jsem ho dělala v podzimní náladě. Jinak je docela kontrastní (červená teplá barva proti modré), takže myslím, že tu nebude vadit ani kousek zimy. No, užívejte.

Tak co, líbí se? :)

 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: