Omluvte prosím dosavadní menší aktivitu blogu. Maturitní ročník dává zabrat a je toho dost.

....

Blog

Mizím odtud!

9. února 2013 v 11:55 | Daysy
Milí admini blog.cz, serete mě čím dál víc.

Včera jsem se rozhodla, že už dál nehodlám tolerovat to věčné vyskakování reklam z každého koutu a hlavně chování adminů, kteří jsou jak malé děti a když se nám něco nelíbí, nereagují na to a akorát nás mažou. Toto fakt není úroveň. Někteří už tušíte, co chci napsat. Jo, je to tak, přestěhovala jsem se na blogspot, jako hodně dalších lidí odtud, které už to tu taky štve.

Uvažovala jsem nad tím už pár měsíců, ale pořád jsem váhala. Na blogspotu totiž nemůžu ostatním tvořit designy. No, ale problém vyřešen. Ostatní grafiku si můžu dělat i tam a designy budu dál dělat pro blog.cz. Pokud někdo budete chtít, určitě se mi můžete ozvat. Nemám problém někomu vytvořit design a ráda to dělat budu, ať od toho nejsem uplně pryč. Jinak si ale určitě všímáte, že mám na grafiku míň času. Pořád ji mám ráda, ale trochu ustoupila do pozadí a proto také v novém názvu už slovo "grafika" není. Zvolila jsem jednoduchý název, který prostě říká, že bloguju tak, jak to jde.

Myslela jsem, že blogspot bude strašně složitý a ani se v těch jeho šablonách nevyznám. Vždycky jsem od lidí, co tam začínali totiž slyšela jen jak jim to nejde a zápasí s tím. Ale světe div se, já včera většině věcí přišla na kloub během pár hodin a jsem z toho nadšená. Nadšenější, než z blog.cz, který jde prostě do prdele, s prominutím.

Blogspot má daleko víc možností, podporuje daleko více kódů, aplikací a widgetů, nikdo mě tam nenutí číst novinky z novy, vtipy ze smíchova nebo články z krasna.cz a podobně. Nejsou tam pitomí admini, kteří naprosto ztratili úroveň a neumí se chovat.

Určitě se na blog.cz přijdu občas mrknout, protože tady mám některé ze svých oblíbených blogů. Nebojte se, že bych vás přestala navštěvovat!

Blog grafika-daysy tu pořád bude. Nechám ho tak, jak je, protože tu mám strašně moc věcí, byla by škoda to smazat a na některé budu odkazovat na mém novém blogu. Proto má taky nový design, který mu nechám. Přidávat sem ale nově už nic nebudu. Vše, co budu ode dneška psát najdete na adrese

http://days-of-daysy.blogspot.cz/


Na nový blog jsem přesunula i některé z mých starých článků, jako třeba celý projekt (Ne)malé radosti, ve kterých určitě budu pokračovat, něco z rubrik Zaujalo mě a Moje články a také pár článků z rubriky Fotky a zážitky, nový blog bude pokračovat v duchu tady tohoto, ale snad i o něco líp. Chci se snažit to tam udělat zajímavější, takže se můžete těšit na víc článků na téma, nějaké další soutěže o dárky a podobně.

Budu moc ráda, když se pravidelným čtenářům odsud zalíbí i tam. Pro ty z vás, co mají účet u google je u mě i možnost se k mému novému blogu připojit a být tam uveden jako pravidelný čtenář. A moc ráda se podívám na blog každého, kdo napíše komentář, chtěla bych objevit i nějaké nové blogy, které budu moct navštěvovat.

Facebook stránka zůstává, jen ji přejmenuju. Stejně tak všechny moje ostatní sítě.

To by bylo ode mě asi vše. Vypsala jsem se asi hodně a možná jsou ty myšlenky trochu napřeskáčku, ale myslím, že hlavní pointu snad pochopí každý.

http://ask.fm/TheDaysy

(dotazy, připomínky apod.)

Spolupráce s Rings & Tings

2. ledna 2013 v 18:33 | Daysy
Dneska mi přišla odpověď na můj mail od Rings & Tings. Hodlám s nimi spolupracovat, takže pro vás mám 10% slevu v jejich obchodě. Stačí kliknout na obrázek, vybrat si a při objednávce zadat slevový kód.

Později mi budou zasílány některé jejich vzorky. O nich pokaždé napíšu článek, jak se mi co líbí a možná něco věnuju do nových soutěží, abyste se z některých věciček mohli těšit i vy, pokud o to bude zájem. x)

SLEVOVÝ KÓD: stylecard10


O čem chcete číst?

29. prosince 2012 v 11:36 | Daysy

TIP NA ČLÁNEK


Jak tak dělám tu ročníkovku, někak mě to zas rozepsalo. A psala bych a psala. Určitě bych si nějaká témata vymyslela i sama, ale lepší možná bude, když si o něco řeknete sami. Sem mi můžete psát, o čem byste rádi četli.

Možná jste slyšeli o nějakém filmu a chcete o něm vědět víc. Pokud jsem ho viděla, není problém vám na něj udělat něco jako recenzi. Třeba vás zajímá jiné téma, které budete rádi číst, tak klidně řekněte a já se můžu opět pokusit.

Určitě s mi bude psát líp, když budu vědět, že na to někdo čeká. Pište teda buď tu do komentů nebo klidně i na formspring.
Tak co by jste si přáli? x)

(rady, dotazy, připomínky, přání na články, grafiku)

Přání blogu

12. listopadu 2012 v 20:27 | Daysy

NAROZENINY BLOGU

Od vás, kteří píšete na facebook nebo do komentů. Klidně můžete posílat i na formspring nebo do mailu (D.a.y.s.y@seznam.cz). Za přáníčka děkuju, je to milé. Nedělám z těch narozenin blogu už takový boom, jako to bylo první rok, ale přáníčka potěší.

Kika
Grataluji a blogu přeji vše nejlepší .) Ať je aspoň ještě jednou tolik úspěšnější :)

niky-avril
Jé,to to uteklo :) dnes má Chad Kroeger taky narozeniny :D tak všechno nejlepší :D :))

Lady Ench
Všechno nejlepší... ;)

Barča
Přeju všechno nejlepší a držím palce ať Ti blog vydrží co nejdéle :)

Jess
Já to ani nepostřehla, opravdu to letí rychle, tak také vše nejlepší! x))

Všechno nejlepší

12. listopadu 2012 v 6:11 | Daysy


Info - objednávky designů

15. června 2012 v 12:34 | Daysy
Jak si všímáte, už delší dobu mám uzavřené objednávky. Je to totiž tím, že v tom mám v mailu strašný bordel. Mám tam nějakou starou objednávku, ale holčina už má asi dávno nový dess, mám tam nějakou objednávku, která nesplňuje pravidla nebo něco od někoho, kdo už má neaktivní blog a tak podobně. Rozhodla jsem se to vyřešit tak, že ty objevnávky všechny smažu a otevřu to znovu, abych v tom už měla pořádek. Neplatí to ovšem pro Lucy, která si vybrala již udělaný dess, ten jí snad už brzo nastavím. Takže můžete vesele objevnávat znovu, snad už se nějak rozjedu. ;)


Ohledně objednávek

4. března 2012 v 10:25 | Daysy
Jen tak krátce, aby jste se tomu moc nedivili. Odmítla jsem všechny ty tři objednávky na dessy, co mám v mailu. Asi si budete říkat, že k tomu mám naprosto blbý důvod, ale prostě se mi do nich nechce, myslete si co chcete. Asi potřebuju dělat jiný typ designu. Těm třem, co jsem je odmítla jsem psala už i do mailu, ale ještě jednou se omlouvám. Snad jindy. No a jinak teď teda objednávky zas na chvíli otvírám. Můžete si zkusit objednat, třeba se mi trefíte do stylu. Nějaký dess bych dost ráda udělala, možná ještě dneska. Tak uvidíme.

Pořádek designů

4. února 2012 v 12:25 | Daysy
Nějak potřebuju něco dělat, ale do nějaké grafiky se mi moc nechce. Proto tu asi dám trochu do pořádku rubriku volných designů. Překopu si to u sebe v počítači a zároveň i tu. Tady v tom takový bordel není, ale přišla jsem na to, že možná jsou dessy co tu chybí a taky chci některým tématům udělat novou ikonu. Pár tématům z ikony "ostatní celebrity" udělám vlastní ikonu a možná už uvídíte nějaké přibývající dessy na které se pozapomnělo. Aspoň se nebudu nudit, to teď nepotřebuju.

Ohledně vyměněných ikonek

22. ledna 2012 v 19:49 | Daysy
Už si strašně dlouho říkám,že je fakt potřeba udělat pořádek ve vyměněných ikonkách. Byla tam spousta blogů, které už nejsou aktivní, takže jsem to překopala. No, víc než půlka je pryč. Pokud jsem smazala některou ikonku neprávem, klidně se ozvěte, stát se mohlo. No a jestli jste ještě neměnili, ale chcete, můžete mi napsat sem.

Pár věcí..

1. ledna 2012 v 19:24 | Daysy
Mám tu rozjetou MINI SOUTĚŽ, která vás ale asi přestala bavit, protože jsou už dlouho dvě ze tří míst stále volná. No, nechám to tak a uvidíme.

V mailu ode mě dvě holky čekají ZHODNOCENÍ GRAFIKY a já fakt nevím, proč se mi do toho nechce. Možná to je těma prázdninama a až začne škola, zas po večerech budu chtít dělat víc věcí, protože nebudu za celý den tolik zlenivělá.

Roxy má ode mě stále slíbene BONUSY K DESIGNU a tohle bude asi stejný případ jako u předchozího bodu. Teď se mi prostě asi nějak nechce, přiznám se. Ale co..však se k tomu dostanu,

I přes to všechno, jak se mi do ničeho nechce konečně OTVÍRÁM OBJEDNÁVKY DESIGNŮ, protože se už vážně potřebuju a chci opět dostat do "větší grafiky" a ne vždy mě napadne téma na volný dess. U tohoto ale připomínám, že objednávat můžete pouze podle tohoto článku (moc dobře vím, proč jsem ho udělala) a bez nějaké té dávky slušnosti se neobejdete. Maily typu "ahoj, udělej mi dess, nastav mi ho a čau" neberu.

Pokud máte nějaké PŘÁNÍ na jakoukoliv jinou grafiku, napište do komentů, nejlépe však na formspring, zlobit se nebudu. Někdy dost chci udělat nějakou grafiku, ale už nevím s čím, tak mi tím docela pomůžete.

Shrnuto asi tak. Myslela jsem, že si pografičím spíš o prázdninách, než přes školu, ale zjistila jsem, že to mám zřejmě jinak. O prázdninách se mi toho prostě moc nechce, nejradši sleduju filmy, čtu si, chodím ven, zahraju si něco s bráchou, fotím nebo ještě líp, jsem s drahým. Ale když přijdu ze školy, už jsem tak nějak probraná a najetá na to, že něco dělám. Většinou si udělám školu. pak si grafičím a po večerech se tu toho rozvine nejvíc. Navíc si ještě zvykám, že už mám konečně fuknční nout a můžu tak dělat grafiku kdy chci. No..ono se mi to zas nějak zajede.
 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: