Blendy

Cassie

11. března 2011 v 20:33 | Daysy
Dneska jsem plánovala víc grafiky, ale nakonec dávám jen blend (jinak myslím, že už toho moc nepřidám). Není moc dobrý, vlastně se mi ani nelíbí, jak jsem ho udělala. je to strašně odbyté. Prostě mám zase ztracenou náladu, tak se to moc nedá. Pokusím se zítra utvořit něco lepšího.

Mimochodem, to je Cassie. Postava z prvních dvou sérií Skins, herečka Hannah Murray. Mám ji nejradši ze všech postav Skins.


Goodbye

9. března 2011 v 19:02 | Daysy
Když už jsem včera dělala ten GL design, přidám i blend. je takový dsot jednoduchý, jak jsem říkala, nemám dnes moc náladu, proto se radši nepouštím do ničeho velkého.

Veronika decides to die

7. března 2011 v 14:03 | Daysy
Bylo tu přání, abych na grafiku dala Buffy Summers. Tuto postavu ze seriálu Buffy, přemožitelka upíru hraje herečka Sarah Michell Gellar. Protože se mi zrovna nechce do nějakého upírování, udělala jsem blend z filmu Veronika decides to die, který jsem nedávno viděla a Sarah v něm má hlavní roli. Je to moc hezký film a doufám, že se blend povedl. x)

Cats

2. března 2011 v 19:47 | Daysy
Původně jsem chtěla dělat design s novýma fotkama Avril, ale nějak se mi do toho nechce, je to náročnější a radši si to nechám pro lepší náladu, aby se to povedlo. Místo toho jsem dělala jmenovku "Cats", ale pak jsem si řekla, že udělám aspoň něco většího, takže je z toho blend. Snad se líbí. x))Sweet Avril

1. března 2011 v 19:35 | Daysy
Tak jsem se ještě pustila do blendu s Avril. Myslím, že je docela oká. Je to ze starších fotek (rok 2006), kdy se nám Avrilka měnila.Ashley Tisdale

26. února 2011 v 12:19 | Daysy
Podle něčího návrhu jsem zkusila blend s Ashley. Abych řekla pravdu, její fanoušek zrovna nejsem. :D Ale tak, snad to není nijak hrozné. x))


Changing Avril

21. února 2011 v 19:33 | Daysy
blend, který jsem slibovala na facu. Dal mi teda dost práce. Snad to aspoň vypadá dobře. Fotky znázorňují změnu Avril. První fotka je z roku 2002, poslední se objevila nedávno. Obdivujte, kritizujte, kopírujte jen se zdrojem a nekraďte nápad, díky. ;)


by: grafika-daysy.blog.cz

Mood

18. února 2011 v 20:13 | Daysy
Abyste neřekli, že blend z nálady nejde vytvořit. tohle je momentálně ten můj. Není to žádné grafické dílo, taky je to splácané během pár minut, jen tak. Možná bych sřvotiřla něco lepšího kdyby se mi do toho chtělo. Nálady se mi spojily. Občas mi to tak dělá. Mám dobrou i špatnou zároveň, ale jak vidíte, pořád mám u sebe srdíčko, které to hlídá a tak je to fajn. ;)) Už hloupě kecám. :D No prostě..asi tak nějak.


by: grafika-daysy.blog.cz

Amy Lee 02

16. února 2011 v 19:35 | Daysy
Další blend s další Amy. x) ZAse jsem se v posledních dnech zaposlouchala do jejího hlasu, takže se to odráží i na tom, co dělám. vím, že už jsem jednou dělala podobný. Byla tam nalevo stejná fotky jako tady, ale tenhle je myslím povedenější. :)
/ Brushe jsou opět z layfor.blog.cz

by: grafika-daysy.blog.cz

Blue Avril

14. února 2011 v 20:37 | Daysy
Takový jednoduchý s Avril. Myslím, že docela povedený.


by: grafika-daysy.blog.cz
 
 

Reklama

Nejen vyměněné ikonky: