Únor 2013

16. design - Wine

8. února 2013 v 13:16 | Daysy |  Designy blogu
Nemoc mě už zmohla uplně, takže jsem dnes zůstala doma. Tím se aspoň trochu vyřešil problém času a zase se nějaký ten čas našel a to na nový design, nad kterým přemýšlím už nějakou chvíli. Není to nic moc velkolepého, je dost jednoduchý, lehce ve vínové barvě, i když byste asi nevěřili, že to jsem to dělala celé dopoledne. :D Samotná výroba by ani netrvala tak dlouho, ale přemýšlení nad tím, co tam dát, jak zasadit menu a podobně, zabralo dost času.

Novinkou je, že má tento design i jednoduché zápatí, do čehož se mi nikdy moc nechtělo. Akorát je škoda, že blog.cz neumožňuje to zápatí protáhnou do celé šířky, ale jen do šířky stránky. Snad je to aspoň dočasně lepší řešení, než design předtím a do matury by to mohlo vydržet. x)Zpomalený čas

7. února 2013 v 17:56 | Daysy |  Fotky a zážitky

Uh, dneska mi to ve škole utíkalo tak PŘÍŠERNĚ POMALU! Půlhodinovka mi přišla, jako by trvala hodinu a půl, čeština se taky vlekla tempem želvy a už jsem se nemohla dočkat konce! Nachlazení je čím dál tím horší, takže se mi pořád chtělo spát. Aspoň, že byl poslední hodinu supl, mohla jsem jet domů dřív, abych se trošku dospala. V noci to totiž stálo za nic. >.< A skoro každý druhý, koho potkám, je nemocný. Co vy, držíte se zatím nebo už to na vás taky vlezlo?

(dotazy, připomínky, přání na články)Promoklá ale rozradostněná

5. února 2013 v 16:34 | Daysy |  Fotky a zážitky

Fuuu, to je ale zvláštní den. Plno fajn a na houby věcí najedou, že člověk ani neví, jakou mít náladu. :D Ráno, jak už jsem psala, jsem si trochu víc pospala a jela do školy později. Přes to nachlazní jsem sice trochu unavená i tak, ale pořád je to asi lepší, než kdybych spala míň a navíc, škola takhle utekla rychleji.

Po ranním výstupu z vlaku mě ale hned naštvalo počasí. Liják s břečkama na zemi a já bez deštníku, bez kapuce. Great! >.< U mě prostě funguje zákon - máš deštník, nespadne ani kapka, nemáš ho - tak si to užij a zmokni!

No, aspoň jsem se potěšila nějakýma věcičkama z drogerky, když jsem šla ze školy. Ovšem, při cestě ze školy to samé, jako tam plus ještě promočení bot. A to já si vždycky svoje boty chválím, že v nich v zimě nemám mokro. Ale co dělat se skoro-povodní všude možně že? :D To město asi nezná kanalizaci.

Naštěstí mě ale po příjezdu čekalo milé překvapení. M. pro mě přijel k vlaku uplně nečekaně, aby mě jen tak viděla a odvezl domů. Zlatéé. ^^ Sice se musím většinu odpoledne učit, tento týden můj diářek fakt pláče, jak do něj neustále něco vpisuju a lepím, ale tohle mě moc potěšilo. x)

Co dnesk vaše plusy a mínusy?

(dotazy, připomínky, přání na články)IM 761

5. února 2013 v 7:44 | Daysy |  Quick messages

Dobré ránko.
Včera jsem nějak vůbec neměla chuť sem něco napsat. Od rána jsem byla unavená, bolelo (pořá bolí) mě v krku a taky oči. Asi na mě zas něco leze a tentokrát to neni planý poplach. >.< Aspoň, že jsem se dostala domů o hodinu dřív, než jsem původně měla.

Dneska už jsem aspoň trochu vyspaná, přispala jsem si, zkoukla Přátele a jedu do školy později. Máme mít nějakou přednášku, tak snad to uteče dost rychle. Jak se dnes vstávalo vám?

(dotazy, připomínky, přání na články)

(Ne)malé radosti 5/52

3. února 2013 v 21:23 | Daysy |  (Ne)malé radosti

o koupit si dva nové laky najednou
o dát si skvělý těstovinový salát
o koupit si časopis s dárkama
o nastahovat nové písničky a zřpíjemňovat si s nima přepisování učiva
o mít konečně jasno ve všech termínech příjmaček na VŠ
o dočíst další dvě knížky k maturitě


Tento týden nic moc, ale důležité je, že se vždycky najde aspoň něco málo.

Zlobí

3. února 2013 v 13:11 | Daysy |  Fotky a zážitky

Dneska dost. Lehne si klidně i na stůl. Nechce mě nechat se ani učit, ani přemýšlet...

(dotazy, připomínky, přání na články)Nedělní ráno

3. února 2013 v 10:16 | Daysy |  Fotky a zážitky

Takové zvláštní ráno. A sněží. Co u vás?


15. design, 2.verze - Red in black

2. února 2013 v 12:53 | Daysy |  Designy blogu
Slyšela jsem pár názorů, že tu je moc výrazných barviček. Vím, že se sice našli i lidi, kterým se to líbilo a mě také, ale zároveň se mi líbí i tahle změna. Dala jsem vše do červené. Ráda bych si zas udělala nějaký nový design, ale nemám na to absolutně čas ani náladu, takže zatím jen takhle.


Amy Lee

2. února 2013 v 11:09 | Daysy |  Blendy
Zas nějaká ta grafika, než se opět vrhnu do učení. Blend tu nebyl teda hoooodně dlouho.


IM 760

1. února 2013 v 18:02 | Daysy |  Quick messages


Studying-watercolor1_largeDobrý povečer.
Fuuu, dneska od dopoledne s malýma přestávkama dělám jen školu. >.< Musela jsem si ještě podělat něco v otázkách, v češtině a tak. Pak jsem se chvíli něco snažila naučit. No jo, už je na čase se přestat flákat a i když byl volný pátek, chtělo to něco udělat.

Víkend bude asi pokračovat podobně, protože toho máme na příští týden moc. Aspoň zítra ale na chvilku uteču ven. Teď si dávám od školy zas na chvíli pauzu, hodím kafe a podívám se na nové TVD. Jak prázdninujete vy? x)


(dotazy, připomínky, přání na články)
Nejen vyměněné ikonky: