Prosinec 2012

IM 752

30. prosince 2012 v 12:04 | Daysy |  Quick messages
Tumblr_mfdkdwvzzl1ribhfio1_500_largeZdravím.
Teda, dneska je mi fajn. Probudila jsem se hezky před půl 11, potom jsem asi tak skoro hodinu ležela ve vaně, k obědu nám maminka udělala filé na roštu, venku je počasí skoro jak na jaře a náladička je taky fajn. Odpoledne navíc přijde M. a už tu bude asi až do Silvestra. Já totiž Silvestra nějak už moc slavit nechci, takže budem doma a pak pujdeme asi na hrad pouštět ohňostroje. ^^

Teď si pujdu asi trochu pouklízet a pustím nějaký seriál. Pak možná zas udělám nějakou trošku do školy a zkusím postahovat nějaké filmy. Máte nějaký tip?

(rady, dotazy, připomínky, přání na články, grafiku)

Fajn večer

29. prosince 2012 v 23:10 | Daysy |  Fotky a zážitky
Ahojte. x)
Tak jak jste se dnes měli? Já měla celkem hezký večer. Měli jsme tu strejdu s tetou a bratrány na návštěvě a já si zase KONEČNĚ pořádně popovídala s prostředním bratránkem, se kterým si rozumím nejvíc. Bylo to fakt po dlouhé době, protože před tím jsme se buď viděli málo a nebo jsme se k sobě na jiných návštěvách moc nedostali. Jsem teda fakt ráda. Hráli jsme angry birds, řešili maturu a jeho zkoušky, což nás za chvíli čeká, koukali na nějaká videa a vzpomínali. Taky jsme se domluvili, že musíme někdy zase zajít na pizzu (máme totiž z pizzerky jeden fakt dobrý zážitek :D) a taky že k nim mám někdy na víkend přijet a uděláme přespávačku jako jsme byli menší, i když v trochu jiném stylu. Třeba s filmy a nějakými dobrými koktejly (má barmanský kurz). Celkem by se mi to šiklo, tak doufám, že to vyjde. x) Nespala jsem u nich už snad tak 5 let!

Jinak jsem dostala od tety krásnou novou svíčku. Mohli jste už vidět na twitteru. Už mi tu hoří a i když není vonící, vypadá moc hezky. Miluju ty svíčky čím dál víc. ^^

(rady, dotazy, připomínky, přání na články, grafiku)
Novinka: Tweetuju, tweetuješ, tweetujem!

29. prosince 2012 v 16:57 | Daysy |  O mně

TWITTER

Tak si říkám, konečně mám možnost trochu víc využít twitter, ale určitě bych do toho chtěla zapojit i ostatní. Na twitter jsem doteď posílala jen odkazy z blogu a podstatě ho jinak měla celkem na nic. Teď už mám ale twitter i na mobilu, takže můžu psát odkudkoliv, takže mě to nakoplo a fakt začínám tweetovat!

Je tu teda novinka pro blog. Už na twitter nebudu dávat odkazy na nové články, ty máte na facebooku, kde je stránka pro blog, teď tam budu psát kratší statusy, sem tam přidám třeba i nějakou fotku, když budu venku a pujde to. Můžete se tak o mě zas něco málo dozvědět. ;)

Jak víte, na osobní facebook si lidi z blogu nepřidávám a mám tam fakt jen ty, co dobře znám. Na twitteru mě ale může mít klidně kdo chce a napíšu si tam takové statusy, u kterých mi nebude vadit, že se na ně dívají lidi z blogu.

Kdybych to zavedla už včera, mohli byste třeba vidět hned fotku z pizzerky a status, jak si to s bráškou užívám a jak nám chutná. x) No, pozdě, ale určitě podobných statusů bude víc. Tak jestli to někoho zajímá, může se připojit.

Takže pokud máte twitter, můžete si mě přidat a občas mrknout, co právě dělám. A já budu moc ráda, když mi k tomu postnete nějaký svůj tweet jako odpověď. ;) Článek o tom, jak si založit účet a tweetovat, najdete TADY.

http://twitter.com/Day_sy


O čem chcete číst?

29. prosince 2012 v 11:36 | Daysy |  Blog

TIP NA ČLÁNEK


Jak tak dělám tu ročníkovku, někak mě to zas rozepsalo. A psala bych a psala. Určitě bych si nějaká témata vymyslela i sama, ale lepší možná bude, když si o něco řeknete sami. Sem mi můžete psát, o čem byste rádi četli.

Možná jste slyšeli o nějakém filmu a chcete o něm vědět víc. Pokud jsem ho viděla, není problém vám na něj udělat něco jako recenzi. Třeba vás zajímá jiné téma, které budete rádi číst, tak klidně řekněte a já se můžu opět pokusit.

Určitě s mi bude psát líp, když budu vědět, že na to někdo čeká. Pište teda buď tu do komentů nebo klidně i na formspring.
Tak co by jste si přáli? x)

(rady, dotazy, připomínky, přání na články, grafiku)

Poznámkový papír - Igor Chmela

29. prosince 2012 v 10:09 | Daysy |  Poznámkové papíry
Někdo si tu přál grafiku s Igorem, tak tu to je. x)

(rady, dotazy, připomínky, přání na články, grafiku)


Pizza

28. prosince 2012 v 19:08 | Daysy |  Fotky a zážitky
Už nás to doma nebavilo, tak jsme s bráchou vyrazili na pizzu. ^^ A že chutnala... x)

(rady, dotazy a připomínky)New York

28. prosince 2012 v 13:53 | Daysy |  Obsazené designy
Chceš také nový design?
(pozor, objednávky teď fungují jinak!)

Design na přání pro Zuzku. Ještě není nastavený a zatím čekám na její mail, jestli se jí bude líbit. Pokud ne, hodím ho do volných, ale zatímje teda zamluvený a obsazený. Doufám, že se líbí. měl být jednoduchý s černou a bílou barvou a fotkou New Yorku. Nevím, jestli jsem se tímhle stylem trefila přesně, ale třeba sedne. x)

Tento design NENÍ VOLNÝ (zuza-nka.blog.cz)

IM 751

28. prosince 2012 v 9:37 | Daysy |  Quick messages

Wwwhomework_large
Zdravím vás.
Dneska jsem vstala v 8, ale z postele jsem byla venku jenom jednou. Jinak tu tak od čtvrt na devět ležím a s přestávkama dělám ročníkovku. Už jsem se dostala do půlky sedmé stránky, to by šlo. ^^ Pak jsem ale ztroskotala na tom, že google neví, co to jsou ochranné prvky platebních karet a jsem moc líbá jít hledat sešit z praxe, ve kterém možná něco bude. Navíc nevím, který to byl ročník. Takže - pokračování příště. x)

Docela bych napsala zas nějaký článek na téma, akorát mě nic moc zatím nenapadá. Pokud byste měli nějaký návrh, určitě mi to písněte na formspring, budu jen ráda a pokud to nebude vyložená blbost, zkusím o tom něco napsat. Jinak asi teď pujdu koukat na House a pak možná něco vygrafičím. x)

(rady, dotazy a připomínky)

Leopardí červená

27. prosince 2012 v 21:38 | Daysy |  Fotky a zážitky
Dobrý večer.
Už nějakou chvíli jsem doma od Zlína. S pejskama jsem se pohrála dost a ta nová maličká je strašně zlatá a hodná. ^^ Málem bych si ji odvezla domů. x) Jinak mám konečně čas vám ukázat dnešní nehty. Chtěla jsem to sladit s tou novou mikinou, která má na kapuci ouška, takže jsem zkoušela leopardí vzor. No, nevyšlo to tak úplně skvěle, ale jsem spokojená. x) Teď budu asi ležet a koukat na nějakou pohádku. Trochu mě rozbolela hlava, možná i z auta, tak pujdu pak zas dřív spát.

(rady, dotazy a připomínky)


Amy Lee 03

27. prosince 2012 v 11:32 | Daysy |  Jmenovky
Jmenovka nebyla teda pěěkně dlouho. x)

Nejen vyměněné ikonky: