IM 732 (a něco k podzimní soutěži)

17. listopadu 2012 v 8:48 | Daysy |  Quick messages
Dobré ráno.
Dneska jsem si zas nějak moc nepospala třeba do desíti, jako obvykle. Ale stačilo mi to. Začínám mít ovšem zlozvyk si po tom, co vstanu zas lehnout s knížkou nebo noutem a nechce se mi vstávat, zas. :D Ale dřív nebo pozděj se snad dokopu, pujdu do vany, udělám si kafe a začnu něco dělat. Do nějaké školy se mi teď vůbec nechce, i když se mám učit češtinu nebo PP. Snad se na to najde čas pak. Dnes bych ráda začala s designem pro Niky, který si u mě objednala a taky mám vyhodnotit druhé kolo podzimní soutěže.

Jen tak mimochodem té soutěži. Někteří mě teda pěkně štvete. Jedna soutěžící musela být diskvalifikována, protože to byla jednoduše podvodnice a psala si sama komenty na hlasy. Další odstopupilaa včera vlastně třetí totéž, obě podobný důvod. Najednou nemají čas. Najednou někdo zjistil, že je v maturitním ročníku a nemá čas. Já sice chápu, že máte důležitější věci, než jsou blogy, to je jasné. Ale sakra, když někde v pravidlech čtete něco jako "pořádně si rozmyslete, jestli na soutěž budete mít čas", tak asi nikam nelezu, když vím, že propadám nebo mám doma problémy ne? Zbylo nám tedy 5 soutěžících, z toho mi úkol poslaly 4. A já si říkám...má cenu vám kupova ne moc levné ceny a dávat je do soutěže, když se chováte takto? První mě lidi prosí o soutěž a pak ani nejsou schopní, pochopit pravildla (npříklad to, že smyslem soutěže je právě to, že vůbec nevadí, když nějaký úkol nepošlete a získáte 0 bodů, hravě to můžete v dalších kolech dohnat). Tak co už na to říct...

Ptám se jenom, je někdo, kdo by se chtěl ještě do soutěže zapojit tak, že by mi do do pondělka poslal úkoly za dvě kola a pak by byl zařazen, obodován a pokračoval by normálně dál, jako ostatní? Pokud ano, dejte vědět do komentů a já vám tady odepíšu. Mě sice zatím 5 lidí stačí, ale dávám tu možnost, protože čím víc vás je, tím je ta soutěž zajímavější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denny Denny | Web | 17. listopadu 2012 v 9:17 | Reagovat

Já bych to zkusila, jsem nemocná tak se nemusím učit a mám jakousi kreativní náladu. :D

2 Denny Denny | Web | 17. listopadu 2012 v 9:56 | Reagovat

Fajn, odpoledne přijedu z nemocnice tak vše vyplním a pošlu. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: