Listopad 2012

Filmy

4. listopadu 2012 v 20:11 | Daysy |  Fotky a zážitky
Tak se po dni zase ozývám. Měla jsem se přes víkend moc fajn. Včera bráška lehce slavil, přišel i přítel a tak jsme povídali, koukali na seriály, pořady, filmy a všechno možné. :D Pak jsme se dívali s M. tu u mě na Občanský průkaz, přespal tu a po krásné snídani od maminky jsme ve filmech pokračovali. Vytáhla jsem hodně DVDček, tak to tu mám ještě teď, budu to muset pak uklidit. :D Ale bylo fajn. Později jsme se hráli s hlavolamy, které nám hlavičky málem vylámali, ale nakonec na to M. přišel.

Taky jsem si při tom všem občas dělala otázku do ekonomky, chvilkama jsem se u toho rozčilovala a zjistila, že jsem se začala flákat už ve druháku, protože kousek nemám v sešitě dopsaný. :D Snad mi nějaká dobrá duše zítra pujčí sešit, ať si to můžu doplnit

Dneska možná ještě upravím fotku pro jednu slečnu, jestli mi to vyjde (ať zas trochu šáhnu do Photoshopu), mrknu na TVD s kouskem karamelové čokolády od M., nachystám školu a pujdu spát. Zítra je zas pondělí a to se mi vůbec nelíbí, ale buďme optimisti, za chvíli je zas pátek a ve středu možná budu na chvíli stidentkou UTB a nemusím sedět na praxi! ^^ Podrobnosti později. ;)

(rady, dotazy a připomínky)Jack Skellington nailart

3. listopadu 2012 v 16:46 | Daysy |  Fotky a zážitky
Jipí! Konečně se mi povedl na nehty nakreslit Jack. :D Mimo něj jsem ostatní nehty ozdobila motivy, co mě napadly, někde použila i praskající lak a divte se nebo ne, vypadá to dobře. :D Konečně můžu ladit se svým Jack-prstýnkem.

Vím, že jsem nedělala už pár dní grafiku, ale začalo mě tento týden prostě zase spíš bavit, grafičit si na nehty. Snad se k nějaké grafice dostanu zítra odpoledne. Teď musím jít dělat maturitní otázku do ekonomky a budu při tom čekat na přítele. ^^ Do zítřka už se možná neozvu, tak se zatím mějte hezky a mějte pěkný víkend. x)

(rady, dotazy a připomínky)Jak šel čas

3. listopadu 2012 v 14:20 | Daysy |  O mně

Od včerejška se ZASE prohrabávám ve starých fotkách. Miluju to. Ráda se koukám, jak jsem já a lidi kolem mě vypadali dřív. Vzpomínám co vše bylo a tak. x) Chtěla jsem si udělat takový přehled toho, jak se měním já. Upozorňuju, že tento článek mám spíše pro sebe. Pokud vás to zajímá, klidně se mrkněte, ale pokud se nechcete dívat na moje fotky, odejděte. ;)

Nedávno tu byl tento článek, což je trochu podobné, taky takové vzpomínání, ale teď mám nějaké fotky z každého roku od 2008, tak to bude takové víc do hloubky.


Zadání 1. kola Podzimní soutěže

3. listopadu 2012 v 12:27 | Daysy |  Soutěže


A je to tady. Konečně první zadání pro soutěž, ve které můžete získat tuto hmotnou cenu. Ještě, než zadám první úkol a napíšu znovu pravidla, znovu se podíváme na seznam soutěžících, tentokrát už i s tím, co o sobě napsali. x)

Soutěžící:

Lilly, 16 let
Tak v stručnosti - baví ma písať, nie som vôbec obľúbená, som introvert, som absolútne drevo na počítače a grafiku. ODSTOUPILA

1. Jess, 12 let (blog)
Mám ráda focení, grafičení a psaní a zrovna nemusím handmade a kreslení. Miluju psy a nesnáším pavouky!

Wicky, 13 let
Baví mě vše okolo přírody a všechna odvětí umění jak tančení tak malování či hraní na kytaru nebo psaní příběhů. Nemám ráda otravný hmyz a špínu. DISKVALIFIKOVÁNA KVŮLI PODVODU

2. Kathika, 17 let (blog)
Mám veľmi rada fotenie a písanie. Ostatné veci ako kreslenie, grafika alebo handmade mi až tak nejde, ale nevadí mi to. A mám rada ešte hudbu a veci s hudbou a pri písaní to je skôr písanie úvah.

3. Kelíns, 14 let (blog)
Dokážu se nadchnout pro cokoli. Nejradši maluji a fotím, dělám grafiku, dokážu něco napsat, snad i vytvořit.

HanisShka, 18 let
Mám nejradši čistou improvizaci a jednoduchost. Poslední dobou jsem spíše múzou nepolíbena, tak jsem zvědavá, jak si budu vést teď. Do soutěže jsem se přihlásila hlavně z toho důvodu, abych si osvěžila své oblíbené činnosti a vrátila se zpět do svého oblíbeného světa. ODSTOUPILA

4. Maryuuan-Mo, 18 let (blog)
Ráda píšu (tvůrčí psaní), zajímám se o Asii - především Koreu, mými dalšími zájmy je kreslení, k-pop a taky ráda fotím (i když nic z toho mi příliš nejde.

5. Lady Ench, 14 let (blog)
Baví mě spoustu věcí jako je třeba psaní povídek, pokusy o grafiku a focení, ale taky četba, hudba a přátelé.

Z postele

3. listopadu 2012 v 9:19 | Daysy |  Fotky a zážitky
Ležím v posteli, nic se mi nechce. Před chvílí jsem se probudila a od té doby nic neudělala. :D Už ale budu asi pomalu vstávat. Chci si dát vany a pak tu trochu uklidit. Pak vám taky už zveřejním zadání prvního kola Podzimní soutěže a jestli bude čas, mám tip na jeden zajímavý článek (nebo možná jak pro koho :D). K večeru už tu moc nebudu, odpoledne přijde M., bráška bude slavit a M. tu pak zůstane do zítřka. Už se těším, pustíme si nějaký Hallowenský film. ^^

//Fotka je z pondělka. Miluju tu mašličku. ALe bohužel mi ztrácí stříbrnost nějak. x( Řetízek jsem si pro ni dala stříbrný, ale ona sama není, což je škoda.

(rady, dotazy a připomínky)


Pujdu na čarodějnictví

2. listopadu 2012 v 16:45 | Daysy |  Fotky a zážitky
Vykašlu se na ekonomku nebo celý marketing, asi budu čarodejnice. :D Kocoura už na to vycvičeného mám. Klidně můžu chodit po celém baráku a on, když chce, se mi z ramena ani nehne. Občas se trošku zakymácí, ale jinak prostě jen kouká kolem. :D Jo, Felix je prostě originál. Teď naštěstí usnul. Naštěstí ne na rameni.

// Na mě moc nekoukejte, únavný týden no. :D
(rady, dotazy a připomínky)

IM 726

2. listopadu 2012 v 15:37 | Daysy |  Quick messages
Dobré odpoledne.
Dnešní den měl svá pro i proti. Chvilkama jsem si říkala, co to sakra je za den. :D Ale chvilkama to bylo fajn. Například škola utekla celkem rychle a na matiku jsme měli supl a to přece potěší ne? :D Na druhou stranu mi na tašce vyjel zip a na nádru jsem si koupila snad ty nejrozdrcenější sušenky. :D Zip mi naštěstí L. ve vlaku spravila a sušenky se tak jíst daly, tak to nebylo zas tak nejhorší. x)

Na nádr pro mě pak přijel tatík a když jsme dojeli k domu, šla jsem se ještě zkusit projet na hrad a zkoušela si rozjezdy do kopce. Toyotka z autoškoly totiž byla hrozně malinké a lehounké autíčko a s Octávkou to je jiné, tak si musím zvyknout a rozjezdit se, než vyrazím brázdit cesty.

Nějak netuším, co budu odpoledne nebo večer dělat. Asi teprve uvidím. Mátinka chtěla, abych se s ní šla projít na hřbitov, protože jsou dušičky, tak uvidím. Pokud nebudou jiné plány, tak bych i šla. Venku je sice zima, ale sedět pořád doma mě nebaví, toho jsem si užila dost minulý víkend. Co váš den?

(rady, dotazy a připomínky)


Výhra pro Podzimní soutěž

1. listopadu 2012 v 18:07 | Daysy |  Soutěže

Tak pro vás konečně mám něco do té soutěže. Zadání prvního kola bude buď zítra nebo v sobotu a tady už se můžete podívat, o co se budete snažit tudíž co vyhrajete, když získáte nejvíce bodů. Kdo vyhraje, dá mi adresu a já mu balíček s výhrou doporučeně odešlu. Pokud se o to výherce nebude hlásit nebo adresu neposkytne, výhra automatický připadá soutěžícímu s druhým nejvyšším počtem bodů. To, co dám do balíčku výhry, jsem usuzovala podle toho, kdo jsou soutěžící. Všechny jsou to slečny, takže je to takové holčičí a snad se to bude líbit. Teď už se o to jen zasloužit. x)

Novinky z Brna a o tom, jací lidi ještě existují

1. listopadu 2012 v 13:24 | Daysy |  Fotky a zážitky
Dneska jsem jela ze školy dřív, musím odpoledne k zubařce. >.< Hezky jsem teda cestou domů zmokla, ale já se chtěla sprchovat až večer. x( :D Mám teď nějaký čas, takže vám konečně trochu víc popíšu to Brno, kde jsme byli na Gaudeamusu. Nebo ani ne tak to, ale spíš co jsem si koupila a co se mi stalo večer. Je to dlouhý článek, ale kdyžtak si přečtěte aspoň tu druhou část, to stojí za to. Mohla bych to rozdělit na dva, protože každá část je úplně odjinud, ale nechám to už tak.

Nejen vyměněné ikonky: