Listopad 2012

Bodovací tabulka pro Podzimní soutěž

10. listopadu 2012 v 13:13 | Daysy |  Soutěže

BODOVACÍ TABULKA


Blíží se nám vyhodnocení prvního kola soutěže, proto zavádím tabulku pro bodování. Za každý úkol soutěžící získává body, které se mu v této tabulce budou vždy přičítat. Body v prvním sloupci získáváte ode mě, body v druhém od návštěvníků blogu.

Jak fungují body od návštěvníků?
Pokud jste ode mě získali málo bodů, nezoufejte. Máte šanci získat body ještě od návštěvníků blogu nebo lidí, které si se msami přilákáte. Funguje to tak, že návštěvník, kterému se bude líbit váš výtvor to k článku (POZOR, pouze k článku s vyhodnocením!) jednoduše napíše. Stačí, aby v komentáři byla vaše přezdívka a jednoduché vyjádření názoru. Pokud bude pozitivní, můžete za každý komentář získat jeden bod! Maximální počet bodů získaných tímto způsobem je 5 bodů na jedno kolo! Platné body se počítají po 5 dnů od uveřejnění vyhodnocovacího článku. Každý návštěvník může podpořit jen jednoho soutěžícího (počítá se ten, kterého napíše jako prvního). Můžete klidně jen počkat, jestli vám někdo výtvor okomentuje a nebo zkuste požádat kamarády, aby se povídali, jestli se jim váš výtvor líbí.


č.SoutěžícíVěkBlogBody 01Body 02Celkem
1.Jess12g-r-a-f-i-k-a.blog.cz4+6+61+219
2.Kathika17kathika.blog.cz7+6+81+2+125
3.Kelíns14lady-snilek.blog.cz9+8+75+5+236
4.Denny16pejskarka-denny.blog.cz/10+8+0018
Pozn. Body jsou sčítány za všechny kola dohromady.
Pokud vidíte, že je cokoliv špatně, mohla jsem klidně udělat chybu. Dejte vědět.

Cocoa drink

10. listopadu 2012 v 10:41 | Daysy |  Signatury
Dnes mám pro vás zrovna grafiku. Konečně mám na ni trochu času. Teda zatím, k tomu kdyžtak později. Také vám snad tak za hodinku nebo dvě přidám článek s vyhodnocením prvního kola soutěže. Doufejme, že do té doby pošlou všichni soutěžící, dva mi pořád chybí a byla by škoda hned v prvním kole nezískat žádný bod.

Včera, jak jsem přijela domů jsem měal hroznou chuť na kakao. Už jsem ho fakt dlouho neměla, protože bráška většinou pije cappucino a kakao moc nekupujem. Naštěstí jsem nějaké našla. Mňamka. ^^ :D
(rady, dotazy a připomínky)


Decentní červený nail design

9. listopadu 2012 v 21:00 | Daysy |  Fotky a zážitky
Jak jsem nedávno měla takovou menší pauzu a nechtělo se mi s těma nehtama moc piplat, tak to zas přešlo a už mě to opět začalo bavit. x) Dneska to není nic extra. Chtěla jsem něco decentnějšího a červeného, takže takhle.

Myslím, že tento nail desgin zvládnete i sami, stačí vám k tomu tenký štěteček. Často mi tu holky píšou, že nechápou jak to dělám a nezvládly by to. Zkuste prostě začít třeba od tohoto jednoduchého designu a postupně vám to začne jít taky. Hlavně si musíte věřit. S cvikem to opravdu není vůbec nic těžkého. ;) A navíc je na netu plno návodů a videí, s kterýma to hravě zvládnete.

(rady, dotazy a připomínky)


Zlín - Na den studentem UTB

9. listopadu 2012 v 16:29 | Daysy |  Mé články

UNIVERZITA TOMÁŠE BATI


Včera jsem se zůčastnila akce, pořádané nejmenovanou organizací, ve které šlo o to, zkusit si alespoň zčásti, jaké to je být studentem na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Až na to, že nás prováděli studenti, kteří o organizaci moc nevěděli a třeba nám neříkali ani do kdy máme přestávku, kde se sejdem po obědě, po přednášce a podobně, se mi to moc líbilo. Teď vám o tom všem povím a ukážu nějaké fotky. x) Ne všechno jsem fotila já, pár fotek fotila i L.

IM 729

9. listopadu 2012 v 13:00 | Daysy |  Quick messages
Zdravím vás.
Píšu ze školy, konečně je pátek a já mám poslední hodinu. Dneska jelo hodně lidí na DOD na nějakou výšku. Mě ale zrovna tahle nezajímá, takže jsem tam nebyla. Stačil mi včera Zlín, tam to bylo moc fajn. Článek o tom, jak už jsem včera říkala, napíšu dnes. Snad hned, co přijdu ze školy. Bude to určitě i s fotkama. Pak uvidím podle času, jestli podělám nějakou grafiku. Snad jo, mám tam nějaké prosby na úpravu fotek a taky objednávku na design od Niky. Ale taky se musím uzase posunout s naší prezentací na stužkáč.

No ale zpátky k přítomnosti. Jak hodně lidí jelo pryč a teď, ve fiktivce jsme rozdělení na dvě skupiny, tak v naší skupině jsou včetně mě 4 lidi. :D Máme to teda volnější a jen si děláme katalogy, aby jsme mohli prezentovat naši firmu. Je to fajn, takhle ke konci školního pátku. Doufám, že tento víkend bude fajn, zatím to dle vyhlídek vypadá dobře. x) Co budete dělat o volných dnech vy?

(rady, dotazy a připomínky)


IM 728

8. listopadu 2012 v 20:36 | Daysy |  Quick messages
Dobrý večer.
Předem promiňte, že nepřicházím s foto-zážitkovým článkekm, jenže jsem tak unavená, že to dneska už nezvládnu a ani nestihnu, chci jít brzo spát.

Kdo netuší, byla jsem dneska ve Zlíně na UTB, zkusit si, jak to tam studenti mají. V programu byl jednadvacátý mrakodrap, Baťova výtahová kandelář a pak už ze studentského prostředí nádherná knihovna, moc dobrý oběd v menze, přednáška o všech fakulátách a nakonec přednáška pro studenty UTB o dějinách ekonomiky. Tam se mi zdálo, že jsem zahléhdla slečnu Adelletu (blog), která tam studuje, ale nevím to jistě, protože jsem ji viděla z dálky a pak odešla dřív, tak jí musím napsat, jestli to byla ona. x)

Všechno vám určitě napíšu a na fotkách ukážu zítra, určitě se na článek přijďte podívat, protože to pro mě bylo opravdu zajímavé. Dnes už se s vámi ale rozloučím a popřeju dobrou noc. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

Barevné paruky v kině

7. listopadu 2012 v 19:40 | Daysy |  Fotky a zážitky
Zdravím.
Dneska jsem ještě napsat nestihla. Hned, jak jsem přijela ze školy jsem se jen najedla a už tu byl M. Šli jsme tu k nám do kina na Madagaskar. :D Prostě jsem prosila "pujdeš se mnou na pohádku?" a vyšlo to. :D Není to sice úplně pohádka, ale animákům se tak s nadsázkou dá říkat. Na kino mě přivedl brácha, protože o tom o víkenu mluvil, že jde s kamarádem, tak jsem chtěla taky. Líbilo se mi, Madagaskar je jeden z mála animáků, co fakt mám ráda. :D A navíc, s bráškou jsme na tom závislí a z předchozích dvou dílů známe snad všechny hlášky, hlavně on teda. :D V tomhle díle měli skoro všechny zvířata barevné paruky. I ten chudák nejmenší nejmilejší. :D Odpoledne teda bylo moc fajn. ^^

Zítra nejdu do školy. L. mi minulý týden říkala o téhle akci a tak s ní zítra jedu. Jde o to, že se staneme na jeden den studenty UTB. Pojedem do Zlína, omrknem jednadvacátý mrakodrap, Baťovku výtahovou kancelář, podíváme se do studentské knihovny, pujde do menzy na oběd a pak na nějaké přednášky. Už se těším. Vemu si foťák a L. slíbila, že se kvůli tomu i učeše, abych mhola fotit. :D Tak snad vám pak něco povyprávím a ukážu. Teď už jdu ale odpočívat.

(rady, dotazy a připomínky)


Ekonomické odpoledne

6. listopadu 2012 v 20:40 | Daysy |  Fotky a zážitky
Dneska už na grafiku nějak nemám. Ale o víkendu chci dělat design pro Niky a taky nějak do konce týdne dodělat tu obsáhlejší úpravu fotky pro jednu slečnu, potom tam je ještě žádost na úpravu od jiné slečny, tak se zas ke grafičení brzo dostanu, nebojte. ;) Teď jsem se ale musela věnovat hlavně škole, dodělávala jsem si okruh k maturitě, navíc z toho v pátek píšeme. Taky mám od zítřka až po konec týdne hodně plánů (ač většinou neplánuju, teď se mi to tak sběhlo a snad to všechno pěkně vyjde).

Místo grafiky teda fotky. První jsem měla zas plný stůl sešitů (to je tak, když musíte dělat otázku z druháku a máte to rozdělené na dva sešity a ještě nevíte přesně, které :D), ale nakonec jsem to v klidu dodělala (ještě aby ne, když mě hnala čokoláda), povečeřela a i stihla poprosit M., aby mi to vytisknul, protože mi protestuje už nějakou dobu tiskárna. >.< Ještě, že on má tiskárnu supr čupr a je tak zlatý. x))

(rady, dotazy a připomínky)


IM 727

6. listopadu 2012 v 16:33 | Daysy |  Quick messages
Dobré odpoledne.
Zase, jako včera, si říkám, že závěs, co jsem ráno zapomněla zatažený, už nemá cenu po příchodu ani odtahovat, protože za chvíli bude stejně tma. Je to škoda. Tma mi nevadí, ale ve všedních dnech mi dává poct, že je času míň a míň a to se mi vůbec nelíbí. Co ale naděláme, budeme muset počkat na jaro.

Dnešek mi ve škole utekl rychle. Psali jsme jen slovíčka z něminy, pak jsme měli tělák, kde jsme zas hráli ping-pong, to celkem můžu. Zbytek nějak utekl a už jsme jeli domů, ani nejsem nijak extra unavená. Teď si pujdu asi pro trochu klidu do sprchy, ale potom bohužel musím zas dodělávat okruh do ekonomky. >.< Je toho už šest stránek a bude ještě tak jedna nebo dvě, fujky. K matuře je to sice samozřejmé, ale k tomu, abych se to množství naučila do pátku už moc nee. Snad mi pak vyjde nějaký čas na grafiku. Jak to uteklo dnesa ve škole/práci vám?

(rady, dotazy a připomínky)


Poznámkový papír - Autumn teddy

5. listopadu 2012 v 17:39 | Daysy |  Poznámkové papíry
No, pěkně dlouho jsem si teda nezagrafičila. Nějak nebyl čas. >.< Včera jsem ale dělala jednu montáž v PS, pro slečnu, co mi psala na mail, ale je toho víc, tak to udělám postupně. Zatím nějaký poznámkáč.

(rady, dotazy a připomínky)


Nejen vyměněné ikonky: