Listopad 2012

Vánoční město

30. listopadu 2012 v 20:59 | Daysy |  Fotky a zážitky
Vánoce jsou podle mě ještě docela daleko a asi málokdo už má takovou tu vánoční náladu. (I když už je zítra prosinec, ale mě to vůbec tak nepřipadá.) Ale u nás už to tak trochu začalo, rozsvítil se stromeček a tak. x) Taky se mi líbí, jak se vždycky menší kluci vezmou a prohání předčasně v maskách čertů ještě menší děcka a na ty malé čerty pak přijdou větší a je z toho taková hromadná honička po městě. :D Masku měl i bráška od M., v té vám ho tu můžu dát, byla fakt nejlepší. ^^

Pak jsme si byli ještě sednout s M. v té naší nové vinárně na horkou čokoládu, mají ji tam úžasnou, je ještě hustší, než jsme měli ve Zlíně a fakt výborná. Je to tam moc pěkné a i obsluha je strašně milá a chová se dobře a ví, co dělá (což se už dneska moc nevidí). Pěkný večer. x) Tu je pár fotek, nejsou nic moc, ale aspoň tak. ;)

(rady, dotazy a připomínky)


IM 736

30. listopadu 2012 v 15:47 | Daysy |  Quick messages
Dobré víkendové odpoledne.
Konečně je pátek a mě celkem ráno potěšilo, když mi to v tom samém znění napsala animace kočičky na tapetě mobilu. :D Teď si dávám kafíčko a čekám, až napíše M. Jdem se dneska všichni mrknout do města, protože rozsvicujem stromeček. ^^ Třeba vám pak k večeru přidám nějaké fotky. Ještě bych si i pografčila, ale uvidím, jak se mi do toho bude chtít. Dál mám vymyšlené zadání do dalšího kola soutěže, ale ještě si rozmyslím, jestli to zadám večer nebo až zítra ráno. Jinak vám zatím přeju fajn víkend, hezky si ho užijte a zlepšete si náladu tím, že máme do prázdnin už jen 3 týdny. ^^

Mobil, nehty, stužkáč

29. listopadu 2012 v 20:40 | Daysy |  Fotky a zážitky
Nadpis jednoduše vystihuje, co tu najdete za fotky. Dneska mi přišel ten mobil. Teda koumala jsem nad ním skoro celé odpoledne, protože na dotykáče a těch jejich milion funkcí nejsem zvyklá, ale na druhou stranu jsem na všechno takový samouk, takže už všechno ovládám. x) Taky jsem udělala nové nehty. Na fotce to jde vidět hůř, ale je to vlastně hnědá s přechodem do takové zlatavě hnědé, měla jsem chuť na něco jemnějšího. No a jako poslední ještě fotka ze stužkáče od toho kluka, co nás fotil. O nějaké fotky jste si prosili, tak aspoň něco.

Dneska teda jen ta stručně, chce se mi spáát. Mrknu asi na něco v televizi a pujdu si lehnout. Ještě, že už je zítra pátek. Mám na tento víkend celkem fajn vyhlídky. x) Už víte, co budete dělat vy?

(rady, dotazy a připomínky)


Poznámkový papír - Keep smiling

28. listopadu 2012 v 21:25 | Daysy |  Poznámkové papíry
Usmívejte se. ;)

(rady, dotazy a připomínky)


Telefunkční ^^

27. listopadu 2012 v 19:00 | Daysy |  Fotky a zážitky
Jipí, konečně mi přišla moje simka. Poslali mi novou s uplně stejným číslem, jaké mám už několik let (vlastně jsem nikdy číslo neměnila a jsem ráda, že ani teď nemusím). Už můžu smskovat. ^^ Ještě mám půjčený mobil od mamči. Zítra už jdu do školy a ona se prý jeden den obedje, tak mi ho pujčila. Určo bych to taky bez něj vydržela (to mám i otestované), ale radši budu mít jistotu, že mě vzbudí budík, budu vědět, kolik je hodin (i když na to bych využila i moje hodinky na krk) a hlavně můžu psát M., protože teď je to potřeba. Zítra už mi snad přijde ten mobil koupený u jedné slečny, co ho používala a už nepotřebuje.
(rady, dotazy a připomínky)(Úkol na téma Samota) Vyhodnocení 3. kola Podzimní soutěže

27. listopadu 2012 v 13:51 | Daysy |  Soutěže

To je pěkné, jak nám téma týdne nahrálo do tématu úkolu tohoto kola soutěže, ve kterých jste měli fotit. x) Bohužel už máme jen 4 soutěžící, ale co naděláme. Vyhodnotím to i tak a v případě, že by odstoupil ještě někdo soutěž zruším, soutěžícím dám diplomy za účast a nahradím jí jinou soutěží. Tak uvidíme, jak to bude. Jinak zadání dalšího kola bude možná i dnes, tak si to prosím sledujte.

Úkolem pro toto kolo bylo vzít foťák a vyfotit jednu interiérovou
a jednu exteriérovou (vevnitř a venku) fotku NA TÉMA SAMOTA.


IM 735

27. listopadu 2012 v 9:24 | Daysy |  Quick messages
Dobré dopoledne.
Právě jsem se vrátila od zubaře. Moje zubařka mi řekla, že nemá čas, tak jsem byla u jiného, aby se mi podíval na ten přední zub, ze kterého se mi tím nešťastným pádem v pátek podařilo kousek ulomit. První mě pochválil za to, že to mám hezky ulomené, že umím asi padat, protože hodně lidí to mívá horší. :D Pak mi to jen něčím předělal a zahladil a říkal, že bohužel víc udělat nemůže, protože není můj doktor a nemá místo, aby mě vzal do své registrace.

Stejně bych ale asi tak i tak musela čekat. Aspoň tak dva nebo tři týdny musím počkat, než mi budou moct ten zub spravit úplně. A to už může jen moje doktorka, takže ji musím překecat, aby si udělala do Vánoc čas. Snad mě vezme, protože fakt nechci být na svátky bez kousku zubu. >.< Po dnešku to sice vypadá už o něco líp, ale pořád to chybí, že jo. (Ale tak co, třeba aspoň zhubnu, když se mi s tím hůř jí. :D Musíme si na všem hledat aspoň malá pozitiva.) Tak mi držte palce. ;)

(rady, dotazy a připomínky)

Happy snowmen

26. listopadu 2012 v 16:03 | Daysy |  Ostatní (designy)
Jásejte, po dlouhé době jsem udělala design. :D Měla jsem sice dělat úplně jiný, ale momentálně kašlu na někoho, kdo se mi vysměje, když se ho zeptám, jestli opravdu chce design v pozdzimním, když už bude zima. S takovým přístupem si jděte jinam. Pro dobrotu, na žebrotu, fakt.

Ne, že bych nějak zimu už chtěla a toužila po ní (ať se vezme s budíkem za ručičky a jde do prčic), ale četla jsem dnes na netu, že má ke konci týdne zase sněžit, takže mě nenapadlo nic jiného, než si hrát na designu se sněhuláky. :D No a dopadlo to takto, stvořila jsem jakési zimní prostředí, z kterého mají radost hlavně ti sněhuláci. Je to i lehce vánoční, takže třeba se někomu tak za dva týdny tenhle dess bude hodit. ;)

Tento design je VOLNÝ.
Přečti si PRAVIDLA a můžeš si o dess napsat. (Kontakt)

Náhled

Stužkování a pasování aneb už jsme oficiálně maturanty

26. listopadu 2012 v 10:37 | Daysy |  Fotky a zážitky

Tu horší část mého stužkáče už jste četli, tak teď všechno to, co bylo předtím a hlavně to nejdůležitěšjí - pasování na maturanty. x) Fotek mám opravdu málo. Dám vám tu jen tu moji slibovanou v šatech, co fotil brácha, ještě než jsem odešla z domu (tu kvalitu omluvte). No a pak to, jak to tam vypadalo a co jsme tam měli na učitele nachystané. Pak už jsem fotila spíš jen spolužáky a učitele, což, jak víte, na blog nedávám.

Podzimní soutěž - info 02

25. listopadu 2012 v 14:45 | Daysy |  Signatury

INFO - soutěž

Jelikož mi do 3. kola soutěže poslaly úkol jen dvě soutěžící, musím to nějak pořešit. Navíc jsem vůbec včera nemohla vyhodnocovat, tak jsem to nějak odložila. Teď bude soutěž ais na chvíli pozastavená a pak musí nějak pořešit, jak to udělat dál, protože jak odstupujete mě pěkně štvete. x\

Musím vymyslet nějakou náhradní variantu. Momentálně mám 4 soutěžící, z toho dvě poslaly, Jess snad pošle později, na tu spoléhám a Denny to měla takové opožděné, protože přistoupila do soutěže později, tak uvidíme. Možná bych to nechala jít dál jen se čtyřma, ale uvidím. Jestli ještě někdo odstoupí, asi to zruším a s cenama se na vás asi vybodnu. No, popřemýšlím o tom a dám vám vědět.
Nejen vyměněné ikonky: