Říjen 2012

Zpět z Brna

31. října 2012 v 19:58 | Daysy |  Fotky a zážitky
Zdravííím.
Joo, Days se v Brně neztratila. :D Gaudeamus celkem ušel, akorát nesnáším tolik lidí po hromadě. >.< Bolela mě z toho hlava. Ale UTBčko mělo hezkou prezentaci a mám snad miliony letáčků, většinou nás zastavovali spíš lidi ze škol, o které vůbec nemáme zájem, ale nevadí. :D Pak jsme byli v té Vaňkovce, to bylo celkem fajn. Hezky jsem si nakoupila, fakt jsem se rozjela, většinou vyberu jednu věc a pak už nevím, ale dneska fájn.

Zítra vám to třeba nafotím, teď už jsem hodně unavená. Hlavně mě nervila spolužačka, která je sice v klidu, ale strašně nerozhodná, tak než si něco vybrala a koupila jsem málem přišla o nervy a nohy. :D Už mě všechno bolelo, skoro 3 hodiny jsme chodili a ona pořád ne a ne si vybrat, nakonec odjela s jedním svetříkem, na který si stejně stěžovala. :D Ale podařilo se mi i přesvědčit, že je ten svetřík hezký, i mě se líbil.

Víc vám snad napíšu zítra odpoledne, určitě je co. Teď už se mi fakt chce dost spát, tak pujdu. Ještě, že je M. tak zlatý a přijel pro mě až do města, kde mám školu a kde nás vysadili, jinak bych přijela domů vlakem ještě později. Jinak doufám, že jste si užili Halloween a někoho vystrašili, já nemohla z toho, jak si M. vlezl v práci do cizí skříňky a pak bafal na toho, kdo si do ní šel pro věci. :D Jinak to snad oslavíme o víkendu, jen už abych našla nějaký ten creepy recept. ^^

* Zatím jen tak dvě fotky z Vaňkovky, moc jsem nefotila, nebylo ani co mezi tolika lidma.
** Pro soutěžící podzimní soutěže - už mám pro vás nějakou tu výhru, zítra vám ukážu, co to je. ;)

(rady, dotazy a připomínky)IM 725

31. října 2012 v 5:18 | Daysy |  Quick messages
Dobré ráno.
Hodně brzké ráno. Dneska jsem si musela přivstat, protože jedem do toho Brna, tak ke škole musím busem (těma vlakama a jejích "ČasuDost" to nehodlám riskovat), který jede dřív. Abych to ještě upřesnila, jedem se podívat na Gaudeamus (veletrh vysokých škol) a pak samozřejmě nakupování! :D Doufám, že něco fajn seženu. Vrátím se asi až večer, tak možná bude ještě jeden článek, ale jinak nic moc nečekejte.

Noo a máme tu taky Halloween! Buďte na všechny dneska creepy a hlavně popřejte mému medvědovi Panu Halloweenovi k svátku a zároveň k narozkám. Já už mu popřála a ještě budu přát jinde, ale ráda přeju k narozkám a svátku. :D Tak se hodně bojte a mějte se tu. ;)

(V případě nudy čtěte článek o Halloweenu nebo jiné.)

(rady, dotazy a připomínky)Spider nails

30. října 2012 v 19:38 | Daysy |  Fotky a zážitky
Zítra je Halloweeeen, těšíte se? :D Pro bručouny, kteří o něm moc neví a nadávají na něj, je tady můj článek. :P Já sice tento rok bohužel nemám dýni x(, ale mám výzdobu v pokoji a protože má přítel strašně rád děsivo, tak to snad oslavím o víkendu s ním. ^^

No a teď mám navíc i další halloweenský nail design. :D První jsem chtěla udělat tohle, což vypadá daleko líp, ale není to tak jednoduché, jak to vypadá, takže jsem to spatlala podle sebe a mám to dokonce i s pavoučkama :D. Některé nehty se povedl víc, některé míň a je to s tou oranžovočervenou trochu divoké, ale jsem spokojená. Pokud chcete taky něco podobného na nehty, stačí vygooglit halloween nail design/nailart a najdete plno tipů. x)

(rady, dotazy a připomínky)
Let me sleep

29. října 2012 v 21:21 | Daysy |  Signatury
Každé všední ráno "let me sleeep". Kruté, muset vstávat, no ne? >.<

(rady, dotazy a připomínky)IM 724

29. října 2012 v 16:28 | Daysy |  Quick messages
Zdravím.
Dneska se mi den teda zatím moc nevede. Nálada je nic moc, ráno mi taky nepřidalo. Zase zpoždění vlaku. Ten druhý vlak na nás nepočkal jen kvůli zpoždění 14 minut a ujel nám, tak jsme museli čekat na další a dojeli zas až na druhou hodinu. Učitelka už je zvyklá, ale mě pořád nebaví někde čekat. Nesnáším čekání. Ve škole mě taky nějak moc nepotěšili. Akorát anglina byla fajn. Aspoň, že už to uteklo a jsem zas doma v teple. Asi si pujdu dát kafe nebo čaj a zalezu si pod peřinu s nějakým seriálem.

Ještě, že nemáme tento týden nějak moc učení a ve středu se můžu těšit do toho Brna. Spolužačka, co se mnou sedí, sice nejede, což mě docela mrzelo, ale naštěstí jsem se dala dohromady s jinou spolužačkou, která zrovna chce nakupovat to, co já a na veletrhu škol se chce dívat taky po podobných školách, tak to snad bude ok a užiju si to i tak.

Uvidím, jestli budu dneska nějak moc blogovat. Možná se dostanu aspoň k menší grafice. Jinak ohledně soutěže - asi ve čtvrtek se dozvíte, jaká bude cena a buď v pátek nebo sobotu by mohlo být zadání prvního kola. Soutěžící ještě pak obejdu a řeknu jim to zvlášť.

(rady, dotazy a připomínky)


DIY - Halloweenská výzdoba

28. října 2012 v 18:23 | Daysy |  Mé články

DO IT YOURSEFL


Dneska jsem už myslela, že se snad unudím, takže jsem se pustila do něčeho kreativního, jak to tak dvakrát do roka z velké nudy dělám. :D Je to snad ten nejjednoduchší způsob výzdoby, ale dám vám to sem, třeba mě někdo pochválí, i když moc není za co. :D Chtěla jsem udělat i něco složitějšího, ale nemám na to doma moc věcí. x\

To se nám teda nelíbí

28. října 2012 v 8:56 | Daysy |  Příběh Pana Halloweena
Ráno jsem ještě vleže odhrnula závěs a vypadlo se mě jen "really?!!". Ale fujky, on ten sníh došel už i k nám. A to to vypadalo tak nadějně, že u nás nezačne sněžit v říjnu. Fujky. Pak Halloween je také v šoku. Sníh na jeho narozeniny/svátek? Halloween se sněhem? No fujky. >.< Ta písnička se mi k tomu sněhu nějak hodí, melodií.


//Mimochodem, uzavřela jsem už přihlašování do podzimní soutěže o hmotné ceny. Zítra snad začneme.

(rady, dotazy a připomínky)


Poznámkový papír - Cesta

27. října 2012 v 22:09 | Daysy |  Poznámkové papíry
Vždycky se najde... x)

(ten Krajčo a Klus mi teda dávají čím dál víc, myslela jsem si, že lepší už být nemůžou, ale hele)


Jedovatě zelená

27. října 2012 v 15:16 | Daysy |  Fotky a zážitky
Asi dva dny zpátky jsem zkoušela lehce Halloweenský naildesign. Ještě chci zkusit jeden, lepší, ale zatím mám tenhle a taky to není špatné. Mamince se teda nelíbí a řekla mi akorát "fuj zelená" (:D), ale o tu jedovatě zelenou nejspíš jde. x)

(rady, dotazy a připomínky)Prozatimní seznam soutěžících Podzimní soutěže

27. října 2012 v 11:49 | Daysy |  Soutěže

SOUTĚŽÍCÍ

Hlásíte se, hlásíte, to je dobře. x) Tady budu připisovat lidi, kteří se již stali soutěžícími Podzimní soutěže o hmotnou výhru. Někteří zatím nesplňují podmínky, tak se tu uvidí jen ti, co jsou opravdu v pohodě.

Pokud netušíte, kde je chyba a proč jsem vás ještě nezařadila do soutěže, napište mi sem pod článek a já vám odpovím na váš blog. Jakmile bude vše v pořádku, stáváte se také soutěžícím.


Podmínky pro to, aby jste se stali soutěžícím.

>> Vyplnění přihlášky tady
>> Aktivní blog
>> Tato ikonka umístěná na vašem blogu (v horní části menu nebo pod zhlavím)Seznam soutěžících:

1. Lilly, 16 let
2. Jess, 12 let
3. Wicky, 13 let
4. Kathika, 17 let
5. Kelíns, 14 let
6. HanisShka, 18 let
7. Maryuuan-Mo, 18 let
8. Lady Ench, 14 let
Nejen vyměněné ikonky: