Srpen 2012

Lenivost

31. srpna 2012 v 22:17 | Daysy |  Fotky a zážitky
Uuu, dneska jeden článek, jsem nějaká lenivá nebo co. Chytla jsem takovou tu podzimní nic-nedělací náladu. Ráno mi trochu ubralo na náladě. Odpoledne jsem chtěla víc grafičit a něco jsem i měla rozdělané, ale pak jsem to zavřela a spíš jsem ten zbytek dne jen tak proflákala nebo prokoukala na filmy. Asi ten dnešek už spíš nějak ukončím. Nechce se mi ještě moc jít spát, spala jsem ještě chvilku před obědem, ale zřemě zalezu s knížkou do postele (což mě uspávat asi začne - ne, že by to byla nudná knížka, ale čtení při večeru v posteli mě unavuje vždycky).

Zítřek snad bude o dost lepší. Jako každý rok ke konci léta máme opět takovou "párty" (je to strašně blbé slovo, ale nějak se mi k tomu teď hodí), při které mě většinou ostatní i donutí slavit narozeniny. :D Ještě uvidím, jestli se nám to povede venku (což bych moc ráda) nebo ne. Déšť ani tak problémem není, protože to teď máme u krbu na grilování supr čupr zastřešené, jen aby nebyla moc zima. Ale tak, i kdyby se to náhodou nepovedlo venku, hlavní je, že tu bude pár fajn lidí, co mám ráda. x) No, zítra se vám kdyžtak pochlubím, co pro mě zas kdo nachystal. Nějak se to tu poslední dobou hemží slovem "překvapení", hlavně od přítele, to jsem zvědavá. x)

Fotka: Některé z růží nasbírané za poslední roky nejen k narozeninám. ^^ Už mi to trošku opadává, ale stejně si každou nechám.

(rady, dotazy a připomínky)
Autumn butterfly

31. srpna 2012 v 15:12 | Daysy |  Ostatní (designy)
Chtěla jsem udělat nějaký design podle sebe, který bude jednoduchý a nebudu němu muset zatím dělat bonusky. Ty bonusy vždycky zaberou dost času a moc se mi do toho nechce (holky s objednávkama budeou muset vydržet). Jinak docela vážně přemýšlím o tom, že přes školní rok už budu dělat jen volné dessy a zastavím objednávky. Na objednávku budu asi dělat jen vyjímečně, jinak si budu tvořit spíš sama. Ještě uvidím. Budu ale tento rok maturovat, takže nebude tolik času. Nějaké ty objednávky teda vezmu ale asi spíš v případě, že to bude někdo, kdo u mě objednává pravidelně, tak ho už trochu znám a nebo, když prostě na tu objednávku budu mít náladu. Uvidíme no...

Tento design je VOLNÝ.
Přečti si PRAVIDLA a můžeš si o dess napsat. (Kontakt)

// Ukázky ikonek do menu jsou v náhledu designu.
Náhled


Náramek z víček od plechovek

30. srpna 2012 v 19:02 | Daysy |  Zaujalo mě

CO JSEM SI VYROBILA

Na netu jsem viděla fotku tohoto náramku a hned jsem si řekla "to musím mít!". :D Realizace ovšem byla trošku složitější. Náramek obdivuju už asi tak dva týdny, ale k výrobě jsem se dostala až dnes (jo, zrovna když se mám učit mám na práci co nejvíc jiných věci :D).

Víček od plechovek mám dost, s tím není problém. Asi dva roky zpátky jsem hodně pila energeťáky a víčka sbírala. Problém byl ale jiný. První jsem totiž tak čtvrt hodiny hledala v domě červenou stužku. Máme tmavě zelenou, světle modrou, bílou, žlutou, dvě růžové, ale červená nikde nebyla. Holt jsem musela najít bráškovu velikonoční pomlázku a červenou stužku mu ukrást odtamtud. :D Však já mu příští rok zas dám novou.

Když už byla stužka, nemohla jsem pro změnu najít nějaký slušný návod. Z obrázku se sice zdá, že je všechno vidět, ale mě to nějak pořád nešlo. Nakonec jsem na to ale nějakým zázračným způsobem přišla a tu piplavou práci jsem dokončila. Na to, jak jsem to udělala, se mě neptejte. Sama to nevím. :D Asi ani nejde napsat, jak se to dělá. Možná jedině nafotit nebo natočit, na což teď nemám čas, ale kdoví, třeba se k tomu někdy dostanu. x) Zatím jásám, že jsem po dlouhé době zas začala něco tvořit. :D Nedávno jsem kamarádce dodělala tričko, teď sobě náramek. No nejsem šikovná? :D jen by to chtělo víc času...Učení s jahodama

30. srpna 2012 v 14:36 | Daysy |  Fotky a zážitky
Osvobodila jsem jahody z konzervy a zase si jedu techniku. Už mě to nebaví a fakt z toho šílím. >.< (Když si to na fotce přečtete, sami uvidíte, jaké to jsou bláboly.) Ale snad to budu mít už brzo úspěšně za sebou.

(rady, dotazy a připomínky)
Přání od Jess

30. srpna 2012 v 13:23 | Daysy |  Dárky od vás
Jess mi včera poslala do mailu nějaké grafické věcičky k narozeninám. Ještě jednou moc děkuju. x)

Dopování

30. srpna 2012 v 7:54 | Daysy |  Fotky a zážitky
Dobré ránko.
Moje první zletilé ráno, fujky. To vůbec není sranda mít 18, je to nuda. :D Už teď mě to nebaví.. >.< Abych teď mohla dělat něco zakázaného, musím se moc snažit. Ale za to si můžu jít konečně vsadit a být milionář. :D (I když svým způsobem jsem si vsadila už včera, když mě přítel donutil, že mu mám napsat čísla, protože si jde vsadit a chce to ode mě.) Jenže nemůžu slavit den dětí. x( :D

Dneska jsem musela vstávat brzo, protože mám jízdy a tak se tady lehce dopuju, abych neusínala. Jezdím tři hodiny v kuse. Už mi z té autoškoly ale asi trošku hrabká. Že se v noci probudím a začnu si přeříkávat výměnu kola a povinnou výbavu asi trošku není v pohodě. No, už abych to měla za sebou. :D
(rady, dotazy a připomínky)Úprava - retuš a efekty barev

29. srpna 2012 v 20:18 | Daysy |  Upravené fotky

ÚPRAVA FOTKY

Mám tu další upravenou fotku, dneska pro nikkie. Poslala mi fotku z kamarádkou, kterou první chtěla ořezat tak, aby tam byla jen ona, takže jsem to ořízla a kousek hlavy kamarádky vyretušovala. Další přání byla retuš obličeje, kde sjem se fakt vyhrála, takže rozdíl je myslím poznat. x) Z fotky jsem ještě měla postavu vytáhnou mírným rozostřením pozadí, s čímž jsem se trochu hádala, ale nakonec to snad vyšlo. Jako poslední jsem dala fotce nějaký ten efekt barev, který se mi sice moc nezná, ale kdyžtak ho později ještě změním. Snad se to bude líbit. Zatím to teda vypadá takto. x)

Chceš také upravit fotku? Přečti si článek a pošli mail!

Bonusy č. 2 k designu Roxy is doll

29. srpna 2012 v 13:11 | Daysy |  Bonusy k designům
Tak konečně ty zbylé bonusy pro Roxy. Pozadí do komentů a avatary. Možná budu dělat ještě klikačku. x)


Jahodové ráno

29. srpna 2012 v 10:16 | Daysy |  Fotky a zážitky
Dobré ráno.
Jahodové ráno. Dneska mě o půl 10 telefonem probudila Lenka z AŠ s tím, že nemám jízdy v 6, ale ve 3. Aspoň dobrá zpráva, když už mě vzbudila. :D Zrovna jsem teda vstávala, protože nemusím zase zaspat do 11 a ve 12 přesvědčovat přítele, že se mi vážně nic nestalo, ale prostě jsem dlouho spala, jako včera. :D Jinak jak já obyčejně nesnídám, dneska mě zhypnotizovala jahodová marmeláda, tak už si tím zpříjemňuju ráno. x) Teď se pujdu asi zase učit tu techniku, dám si nějaké testy a pak snad pografičím. Jaké jste měli ráno vy?

(rady, dotazy a připomínky)Salát, House, technika a vtipy na FS

28. srpna 2012 v 23:06 | Daysy |  Fotky a zážitky
Joo, těstovinový salátek se povedl. Dneska se dokonce oblizoval i bráška. :D Jinak mám rozkoukaného House a nachystanou tu techniku na učení. Aspoň něco si před spaním přečtu. Teď bohužel jaksi nemůžu, protože se společně s Roxy a Lolou bavíme nad nějakým anonymem z formspringu. :DD Však si přečtěte sami, já už nemám sílu vysvětlovat, protože mě ze smíchu bolí mé drahé břišní svalstvo. (Už i tak tenhle článek přidávám tak hodinu. :D)Nejen vyměněné ikonky: