Červen 2012

IM 657

30. června 2012 v 13:14 | Daysy |  Quick messages
Zdravím.
Jdu jen tak rychle písnout. Právě jsem se vrátila z prvních jízd a paráda. :D Nikoho jsem nezajela a kromě občasného kličkování na cestě (což se mi prej tak do třech jízd zlepší) mi to celkem i šlo a hrozně mě to baví, takže obavy, že to budu nesnášet, jako máti, jsou pryč. :D Navíc jezdim v malé červené Toyotě Yaris, což je moje vysněné autíčko, protože mám strašně ráda tyhlety malinké. Než si ale takové pořídím sama, asi si ještě počkám. Další jízdy mám ve čtvrtek a už se i celkem těším. x) Teď mizím za našima na to koupaliště, venku je fakt odporný hic, tak si trochu zaplavu. Mějte se. ;)
(otázky)


Světlušky

30. června 2012 v 9:22 | Daysy |  Fotky a zážitky
Včerejší večer byl až na pár drobností fajn. Jeli jsme za tou mojí bývalou spolužačkou a jejím přítelem. Tu spolužačku jsem od základky potkala fakt párkrát, tak mě překvapilo, jak se se mnou hned dala do řeči, ukazovala mi všechno v jejich domku a hodně jsme si popovídali. Jejího přítele jsem neznala vůbec, ale už trochu znám a taky mi přijde v pohodě. x) Její malý Kubík je taky celkem milé dítě. :D Narozdíl od jiných dětí není až tak otravně otravný (krásné slovní spojení, viďte?) a pořád se směje. M. mu donesl žvýkací bonbonky a furt jsme mu říkali, že to má aspoň rozkousat, ať to nepolyká. No a on každou chvilku se smíchem oznámil "já to pokl" (to není překlep), ale stejně to ještě žvýkal v puse. :D Potom pořád všem ukazoval světlušky, nejvíc asi mně (fakt netuším, proč si mě tak rychle oblíbil, některé děti se mě spíš bojí :D) a když jsem se bavila s kamarádkou, pořád mě tahal za náramky a říkal, že tam je světluška a já se prostě MUSÍM podívat. Kamarádčin přítel ho měl už asi za celý den dost, tak mu pořád říkal, ať tolik neřve. Tak jsem to trošku pořešila tím, že jsem mu vsugerovala, že když bude řvát, světlušky prostě nebudou, protože se ho budou bát a mají rády ticho. Další uklidňovací metoda je mu ukazovat fotky na foťáku. A byl klid. :D Ale jinak je fakt fajn. Grilování jsme nakonec odložili na úterý, kdy tam asi pojedeme zase, protože má M. příští týden volný. Včera jsme tam dojeli už celkem pozdě, tak jsme nic neroztahovali.

Jinak asi za hodinku a půl mě čekají první jízdy v autoškole, takže mi držte palce, ať se naučím aspoň rozjíždět. :D Odpoledne asi pojedu s našima a bráškou na koupaliště, pokud vyberou to klidné, protože M. už odjel na to Slovensko a vrátí se až zítra večer a já bych se celkem ráda zchladila. Jinak ještě celkem mám o čem psát, ale k fotce by to už byl až moc dlouhý článek, tak třeba později. :D Kdyžtak se ptejte na formspringu. ;)

(otázky)


Zápisky od cesty

29. června 2012 v 18:39 | Daysy |  Fotky a zážitky
První teorie v AŠ mi naštěstí utekla celkem rychle a vypadá to, že to bude fajn, protože učitel je fakt vtipálek a slečna na jízdy je mladá a sympatická. Zítra dopoledne už jdu jezdit, tak jsem docela zvědavá, jak to pujde. :D Teď si asi pustím seriál, počkám na M. a uvidím, jestli pojedeme na tu grilovačku. Copak děláte vy takhle při začátku víkendu? :)
(otázky)Poznámkový papír - Avril Lavigne 11

29. června 2012 v 12:48 | Daysy |  Poznámkové papíry
Konečně zas nějaká grafika. I když tohle není zrovna moc povedené. Jen jsem zkoušela ořezávání novou myší. x)
Spaní, konečně

29. června 2012 v 11:00 | Daysy |  Fotky a zážitky
Tak jsem se dostala domů, i když vlak byl teda pěkně přecpaný. Teď konečně nastává čas, kdy si můžu spát kolik chci. ^^ A začínám hned teď, jsem fakt unavená. Ráno jsem vůbec nemohla vstát. x) Samozřejmě neprospím celé dva měsíce. Zrovna dneska pujdu tak před 3 do té autoškoly. Jinak jsem jsem měla jet s přítelem na víkend na Slovensko, za jeho rodinou, ale kvůli nedělnímu srazu s Jess (a pár dalším věcem, které se mi s tím kryjou) jsem to zamítla (i když trošku nerada). Sráží se mi o tomhle víkendu dost věcí a nemůžu být na dvou místech najednou, ale tak jet s přítelem na Slovensko můžu o prázdninách i jindy, navíc má hned celý příští týden volný, tak ten jeden víkend snad zvládnem. x)

Doufám, že mě dneska to tříhodinové sezení v AŠ moc neunaví, protože pak chceme jet s přítelem ještě za mojí bývalou spolužačkou. Její přítel je shodou okolností velký kamarád s tím mým a slaví narozeniny, takže grilujou a pozvali nás. Hlavně doufám, že přežiju jejího tříletého Kubíka, protože je to prý celkem škodolibé dítě. :D Tak ty prázdniny hezky užívejte, mějte se fajn, hlavně buďte venku a v rámci možností hodně cestujte a poznávejte nová místa. ;)

Ta nepovedená fotka je ze včerejška u M. Jahodový ledový čaj. ^^

(otázky)


Prázdno

28. června 2012 v 15:43 | Daysy |  Fotky a zážitky
Já se omlouvám, ale zase vás žádnou grafikou nepotěším. Snad večer. Ale se začátkem prázdnin zase chci dělat designy, takže snad to pujde dobře, jak bude víc času. x) Ze školy jsem přijela v jedenáct, zarotopedovala jsem si, mrkla ne kousek seriálu, hodila sprchu, vyspala se a teď už tu sedim s kafem a chystám se na hřiště a pak za M. Celkem fajn nabitý den. Jak jsem psala ráno, vyklízeli jsme dneska školu. Všechno se stěhovalo, všichni lítali s lavicema a židlema dole, pak zas nahoru pro další a pořád do kola. Jednu lavici jsem nesla i společně s angličtinářem a furt jsem mu vyprávěla o tom filmu Nedotknutelní (:D) a že je to strašně fajn a on že to zní fakt doobře a že si to musí stáhnout tím způsobem, co jsem ho naučila. :D V pohodičce učitel, ale mám strach, že nám ho příští rok vemou spolu s několika dalšíma.

Jak jsme se spojili s tou druhou školou, budem muset být v jejich budově (s asi pěti pavilony - aa, moc velké na Days!), budou nás mít i jejich učitelé a z naší školy nechávají jen některé a ještě teď se přesně neví, koho přesně. x\ Jsem na ten příští rok fakt zvědavá, protože není zrovna super mít na maturitní ročník úplně nové prostředí, nové učitele, kolem nové lidi z úplně odlišných oborů. Všichni se toho děsíme, ale pořád doufám, že to pujde v pohodě. Uvidíme. Takže zítra si už jen (bez lavic a ve stoje) během půlhodinky vyzvedneme vysvědčení a naposled vykročíme z té žluté budovy, naposled sejdem ten příšerný kopec, na který nadáváme. Škola je pro nás příští rok někde jinde. A tohle byla naše třída.


(otázky)


Předposlední

28. června 2012 v 6:11 | Daysy |  Fotky a zážitky
Dobré ránko.
Otázka na studenty - tak co, vstáváte do školy nebo na to už poslední dny kašlete? Já už toho za poslední dva týdny okašlala dost (:D), takže dneska zase mířím směr třída. Myslím ale, že nás zase pustí brzo. Máme jen vynášet lavice před školu, odkud nám je odvezou na novou školu. >.< (Nebo spíš děsivě děsivou školu, se kterou jsme se spojili, je strašlivě velká, příští rok se tam ztratím a musíme tam být přestěhovaní.) Vůbec se mi dneska nechce, protože mě nějak od včerejšího odpoledne bolí hlava (od víkendu jsem střízlivá! ;)) a už po druhé se mi stalo, že to vyspáním nepřešlo. No, snad to bude co nejdřív ok, už mě to zas štve, musim hlídat pití no. Prostě voda, voda, voda. Jinak ta fotka dole je ze včerejška, asi vám teď budu s mojí nově oblíbenou miskou dělat chutě častěji. xP Byly výborné, fakt, tak dobré jsem už dlouho neměla. Ale taky už bych si mohla zajít na zahrádku...

(otázky)

STAR - Anette Olzon 02

27. června 2012 v 15:11 | Daysy |  Hvězdy z fotek
Měli jsme ji jen jednou zatím. Takže jí opět věnuju nějakou tu hvězdičku. x)


Včera i dneska...

27. června 2012 v 12:00 | Daysy |  Fotky a zážitky
...se mám fajn. x) První fotka je ještě ze včerejška, kdy jsem si venku pila kafe (jo, nakonec fakt to čtvrté), četla a čekala na M. Jo a mimochodem, tu červenou tužku jsem dostala včera ráno od L. ve vlaku, protože už do školy nenosim skoro nic a potřebovala jsem si na jokera nakreslit křížovou dámu, kterou jsem ztratila z balíčku karet, který neni můj. :D

Druhá fotka teď. ^^ Dneska jsem ještě skoro nejedla, tak jsem si hned po příchodu domů udělala těstovinový salát a jdu se dívat na film. Prostě pohodička. Dneska jsem dokonce byla ve škole (:D), ale jen jsme stěhovali nějaké věci a pustili nás domů. Odpoledne bych se chtěla trošku hýbat, tak uvidíme. x)


(otázky)Místo krve

26. června 2012 v 17:25 | Daysy
Dneska se jen flákám, jím rýži s rajčaty a piju hoodně kafe. Přítel mi vždycky říká, že kdyby do mě někdo bodnul, nepoteče krev, ale kuskus s rajčaty, rýže nebo káva. :D Teď jej ale jdu čekat a sednout si ven, ať se furt jen tak neflákám doma. Jen se budu muset pořádně rozhodnout, jestli si dám čtvrté kafe nebo už raději ne. :D Copak děláte vy?

(otázky)

Jo a OKAMŽITĚ všichni všem řekněte, že rozdávám bílá koťata.
Nikdo je nechce a už jsem z toho fakt zoufalá. x\
Prosíím!

Nejen vyměněné ikonky: