Srpen 2011

My writing 247

31. srpna 2011 v 21:20 | Daysy |  Píšu Vám

Dobrý večer.
Píšu dřív, určitě všichni víte proč. Dnes je prostě třeba si i jít dřív lehnout. Zase nám začne to vstávání, ale berme to trošku pozivitně. Jak řekl drahý "vždyť už je skoro víkend". x)

Snažila jsem se si dnešek nějak v poklidu užít a ještě odpočívat, dokud můžu. Ráno bylo jen takové relaxační u seriálů, ale odpoledne se mi klídek trochu rozhodil. Jela jsem s našima pryč, musela jsem se nechat vyfotit na studenstkou průkazku (kupodivu ty fotky neproklínám, i když vždycky to může být lepší :D) a koupila si nějaké sešity a tak. Slečna v papírnictví mě dostala, dala mi k nákupu rozvrh s obrázky. :D No bleh.

Z grafiky tu opět moc nebylo, až teď k večeru jedna hvězda. Minulé dny jsem totiž grafičila strašně málo, už mě unavoval ten zpomalený počítač u bráchy, ale dneska si ho nechal vyčistit a už to zas jede krásně rychle, je to lepší. :) Ještě nám sice odpoledne zlobil PS, ale to už je taky v pořádku. Do začátku příštího víkendu do beru ještě trochu prázdninově, tak snad budu mít čas i na grafičení, nemám ráda, když to tu je prázdné a nemám ráda, když si za den nemůžu udělat aspoň něco menšího.

No, teď už si jen dokoukám kosek filmu a pujdu zkusit spát. Sice moc nevěřím tomu, že usnu nějak brzo, ale aspoň ležet musím, můj budíček má číslo 5:20, což není nic moc na to, že dospělý člověk potřebuje minimálně 8 hodin spánku na den, pff. Tákže, mějte se v rámci možností fajn, vjeďte do nového školního roku nějak v pohodě, pokud možno a já se tedy ozvu zase zítra. Jestli budu stíhat, tak ráno, jestli ne, spíš odpoledne. Ták, dobrou noc. ;)

formspring.me/DaysyYsyaD


Grafická mini soutěž 02 - vyhodnocení

31. srpna 2011 v 20:16 | Daysy |  Soutěže

GRAFICKÁ MINI SOUTĚŽ


A je tu vyhodnocení naší druhé grafické mini soutěže. Dnes měli soutěžící za úkol, uděla rozvrh hodin. Přišly mi čtyři maily, tak jdu na vyhodnocování. :)

STAR - Emily the strange

31. srpna 2011 v 19:19 | Daysy |  Hvězdy z fotek
Konečně se mi podařilo domluvit se s tím počítačem a udělat nějakou grafiku. Zlobil nám PS, ale už jede v pohodě. Navíc si dneska bráška nechal pročistit hlavní počítač, takže to konečně není zpomalené a vše jede v pohode. :) Zítra odpoledne bych snad mohla nadělat zas nějaké zásobičky. Tady je teď Emily, tuším, že si o ni někdo psal. Také přidávám k včerejšímu vyhodnocení soutěže tu maličkost pro výherce a brzo vyhodnotím i dnešní soutěž. :)

(Je to zas tahle rozprsklá hvězda, než tam dám dokupy ty tvary.)

Back to school

31. srpna 2011 v 17:31 | Daysy
Fuu, jak otřepaná fráze. No, co už. Mám tu pro vás dvě zcela nesmysluplné fotky. Druhá je tagovaná dvakrát, má to důvod (:D), tak se podívejte..nebo radši ne. :D Já jdu zkusit, jestli už se se mnou bude bavit bráchův počítač..

IM 347

31. srpna 2011 v 13:51 | Daysy |  Quick messages
Bré odpoledne.
Právě mizím pryč. Jak jsem psala, bohužel se musím jít nechat vyfotit na průkazku (to bude sranda teda -__- :D) a koupit si něco do školy. Fakt to většinou každý rok neřeším a pak pobíhám po obchodech prvního nebo druhého září s tím, že mám akorát tak polo-psací propisku (:D), ale teď využiju toho, že jedou naši do města a koupím aspoň nějaké sešity a tak ať nemusím zítra, minule mi kvůli tomu málem ujel vlak domů a to by bylo mrzuté. :D Až se vrátím, pokusím se přidat fotky a možná grafiku. Problém je v tom, že bráškův počítač čím dál víc protestuje, tak uvidíme no. Zatím se tu mějte, pak se ozvu, nechte mi vzkazy a otázky na FS, báj. ;))

formspring.me/DaysyYsyaD


Grafická mini soutěž 02

31. srpna 2011 v 12:06 | Daysy |  Soutěže

GRAFICKÁ MINI SOUTĚŽ

Opět tu mám další mini soutěž. Budou asi často, pokus na to bude čas, uvidíme. No, teď je poslední den prázdnin, někteří z vás si ho chtějí užít venku, někteří spíš využívají toho, že můžou polehávat, takže se to možná hodí.Sepíšu si sem k tomu ještě nějaké pravidla, ať v tom máme trochu systém. Kdyby mě ještě něco pak napadlo, dopíšu.

IM 346

31. srpna 2011 v 9:31 | Daysy |  Quick messages
Dobré ránko.
Naposledny prázdninově, já vím, dost na nic. Dneska vůbec nevím, co tu bude. Možná udělám ještě jednu mini soutěž, dám fotky, ale s grafikou uvidím. Musela bych si jí zase udělat u bráchy a tam už mě to docela štve. Ale tak aspoň chci udělat to malé ocenění pro mini soutěž a dál uvidím. Jinak vás budu informovat o tom, co dělám až pak, protože teď to dopředu vůbec nevím. No, užívejte poslední prázdninový den a mějte ho fajn. ;)

formspring.me/DaysyYsyaD


My writing 246

30. srpna 2011 v 22:57 | Daysy |  Píšu Vám

Dobrý večer.
Tak jsem tu teda opět nedala moc svojí grafiky, ale za to bylo co dělat s tím, aby se tu dostaly všechny vaše přáníčka k mým narozeninám. Teda, tušila jsem, že mi zřejmě pár lidí řekne "vše nej", ale tohle, co jste pro mě všechno tento rok udělali mě strašně zaskočilo a potěšilo. Už na to nemám slov, jste báječní a děkuju znovu. :)

Jinak jsem se měla dneska opravdu skvěle. Z narozenin velkou vědu nedělám, takže jsem to v poklidu "oslavila" (ale neříkejme tomu oslava, nerada slavím :D) s drahým. Odpoledne přijel, porozdával mi dárečky, lehounce jsme to zapili a jen tak lenošili. Byl to fajn den. :)

Ještě netuším, jaký budu mít zítřek. Musím se jet odpoledne nechat vyfotit (bleh -___-), protože potřebuju novou fotku na studentskou průkazku a pak uvidím podle situace. V sobotu mi bratránek říkal, že by se kdyžtak ještě poslední den prázdnin ozval, chtěl mě pozvat na pizzu nebo zajít pokecat na hřiště, tak uvidíme, jestli najde čas. Jinak bych snad mohla udělat nějakou grafiku, ale taky nevím určitě, nic neslibuju.

Teď už bych asi měla jít spát, došlo mi teprve před chvílí, že zítra vlastně už budu usínat s tím, že se na druhý den vstává. No..pff, to bude zase něco, ještě, že ten rozjezd máme jen na dva dny a pak se zklidníme víkendem, i když pak to teprve začne, bleh. :D Problém je v tom, že se mi vůbec jít spát nechce, asi se na to vykašlu. No, nebudu tu ponocovat nějak moc dlouho, ale ještě chvíli mrknu na film, počtu si a pak zkusím usnout. Dokud teda mám online status, klidně ještě pište na FS. Tákže se pro dnešek na blogu loučím, moc děkuju za vaše přání a projevy obdivu mého blogu a zase zítra se ozvu. Dobrou. ;)

Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.

formspring.me/DaysyYsyaD


Video-přání od Margii

30. srpna 2011 v 22:18 | Daysy |  Dárky od vás
Tohle je taky moc pěkné přáničko. Margii to udělala ve formě videa a je to vážně milé. :) Děkuju, vážím si toho.


Grafická mini soutěž 01 - vyhodnocení

30. srpna 2011 v 21:38 | Daysy |  Soutěže

GRAFICKÁ MINI SOUTĚŽ


Tak tu mám první vyhodnocení této první mini soutěže. Posílali jste celkem bleskově, což je fajn a tak to tu můžeme mít už dneska. Jak jsem psala, výherce bude jen jeden, ostatní to prosím nebudou brát vážně, je to taková malinká soutěžička a jde spíš o to, abych vám zhodnotila a vy se tak zviditelníte nebo přijdete na chyby a poučíte se k něčemu novému, tak jdem na to.
Nejen vyměněné ikonky: