Červenec 2011

My writing 227

31. července 2011 v 21:34 | Daysy |  Píšu Vám
Dobrý večer.
No, dneska tu pár věcí bylo, ale zdaleko ne tak, jak bych chtěla. Myslela jsem, že budu dělat více grafiky, ale vůbec to nešlo. Nestíhačka a tak. Přibyla tu teda aspoň jedna png. hvězda a design, nějaké IMka, hlavně vyhodnocení dalšího kola soutěže a nakonec ještě rozhovor pro Margii. Jinak nic, vysvětlím.

Bylo mi oznámeno a už jistě potvrzeno, že zítra odjíždíme. Jsem naštvaná. Fajn, sice odtud vypadnu, ale točí mě to. Až do dnešního odpoledne jsem vůbec nevěděla jak co bude, najednou to na mě nahrnuli a postavili před hotové. Sbal si kufr a zítra vyrážíme. Takže zaprvé, asi je zabiju, udržovat mě několik dní v takové nejistotě a pak mi to najednou říct den předem je hnusně. Za druhé, chtěla jsem se zítra vidět s drahým(jakoby je zabilo jet o den později, stejně bude zítra pršet). Za třetí, říkali, že jedem na 5 dní, tudíž jsem tedy drahého chtěla stihnout až přijedu, protože pak jede pryč on, zase to nevyšlo, vracíme se až v neděli. No..bleh. Jednou mě ty rodinné dovolené zabijou.

Neříkám, že je to nějak velké utrpení, ale stejně jsou okolo toho všeho vždycky problémy a každý rok je to horší. Navíc..jako obvykle sedím už půl dne s mým otevřeným kufříkem na kolečkách a nevím co ještě přibalit. Chodím po pokoji a házím tam co mi přijde potřebné. Nesnáším balení. -__- Snad to ještě nějak dobalím ráno a nic nezapomenu. A co teprve balení zpátky - fuj, fuj, fuj!

No..aby to nebyl celý takový naštvaný článek, tak pár pozitivních věcí. Výhled našeho pokoje v hotelu vypadá docela fajn, okolí taky, mohly by být nějaké dobré fotky. Další milá věc - Roxy se teď nachází poblíž Telče (což je nedaleko od Třebíče, kam jedeme), možná se tam pojedem podívat. Kdybych přesvědčila rodiče ať jedem v úterý nebo středu, mohla bych s ní dát sraz aspoň na zmrzku, zase nějaké zajímavější plus pro mne. Pokud se někdo vyskytujete v okolí Třebíče a znám vás trochu víc, písněte, zajdu na zmrzku s jakoukoliv milou duší, vše lepší než jen rodiče, že ano. :) Tak uvidíme no..

Jinak..nabíječka mi sice blbne, ale noťas beru i tak. Prostě potřebuju být ve spojení s blízkými lidmi. Byla by škoda ho nechat doma, když má hotel úžasné wifi. Přes den se tu asi moc nedostanu, ale po večerech bych vždycky mohla písnout, poodpovídat vám na Formspringu, přidat nějaké fotky, kdyby to šlo, zvládnout i drobnou grafiku. Uvidíme, snad mě nebude nabíječka moc zlobit.

No..abych to shrnula. Jestli se těším? Nevím. Možná na pár menších věcí. Možná to bude chvilkově fajn. Jsem ráda, že nemusím celé léto trčet tady. Na druhou stranu ale poslední roky tyhle rodinné dovolené už tak neprožívám, spíš přežívám, tak uvidíme. No, přejte mi, ať tam chytnu dobrou náladu, ať mě bydlení s bráškou na pokoji spíš těší než děsí nebo mi aspoň vyjde nějaký ten sraz (aby mi tu náladu někdo dodal). Já se zatím loučím, pokud se zítra ozvu, je to ok, pokud ne, nabíječka nejede. Teď tu pobudu ještě tak přes hodinku a pujdu si lehnout a zkusit usnout, protože vstávám tak v šest. Takže..dobrou. ;)

Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.

Rozhovor pro Margii 2/6

31. července 2011 v 20:50 | Daysy |  O mně
Mám pro vás druhou část mého rozhovoru, který se mnou dělá Margii. Dnes to bylo na téma "škola" a otázky Margii vymyslela opravdu zase velice zajímavě. :) Koho to zajímá, celý rozhovor najde TU a dál se může těšit na zbývající části. :) Jestli na mě budete mít ještě nějakou jinou otázku nebo chcete rozhovor přímo pro váš blog, stačí napsat na Formspring.

Vyhodnocení 6. kola

31. července 2011 v 18:07 | Daysy |  Grafická soutěž pro začátečníky
Máme tady vyhodnocení šestého kola. Původně jsem teď chtěla vyhazovat dva soutěžící, ale nakonec se mi to rozleželo a nechám to při starém, vyřadím jen jednoho. Tato práce vám dala opravdu dost zabrat. Většina z vás to má dost chaotické, ale to už předbíhám, jdeme k hodnocení. :)

IM 384

31. července 2011 v 14:37 | Daysy |  Quick messages
Bré odpoledne.
Tak tady sedím s kafem, v usměvavé náladě. Jsou věci, co mě fakt štvou, ale nějak to neberu. Sleduju to válkové dění na Formspringu, kdy se někdo anonymní stále stará o rozruch, přinesla jsem si k tomu čokoládu, Emi na mě kouká z postele. Dovídám se, že stále nemáme ubytování, ale dozajista všichni ví, že jedem pryč zítra ráno. S drahým se neuvidím, nabíječka pokažená. Great. No..zajímavá nálada. :) Grafiku později.

Black and white Avril

31. července 2011 v 12:00 | Daysy |  Avril Lavigne (designy)
Velice, velice jednoduchý design s Avril. Není to jedna ze zrovna nejpropracovanějších věcí tady, fakt jsem na tom skoro nic neudělala, ale někomu by taková jednoduchot sednout mohla. Dess byl dělaný hlavně kvůli té fotce a nehrála jsem se s tím dlouho, protože zaprvé mám dneska nějakou lenivou náladu a za druhé mám ještě objednávky.
(Vím, že na tom dessu není podpis, opět zásek, fakt jsem dnes nějak mimo, pardon x), pak si ho tam dodělám.)

Tento design je VOLNÝ.
Přečti si PRAVIDLA a můžeš si o dess napsat. (Kontakt)

Náhled


STAR - Tarja Turunen

31. července 2011 v 10:13 | Daysy |  Hvězdy z fotek
Roxy dávala návrh na Tarju. Dělala jsem jí s ní už dess, ale jinak tu s ní nic moc není. Zatím teda aspoň hvězda a snad se někdy pustím do něčeho většího a Turunenovského. :))


IM 383

31. července 2011 v 9:43 | Daysy |  Quick messages
Dobré ráno.
Vstala jsem před chvílí a už tu sedím s kafem a píšu vám. Nějak už je to pro mě ráno taková pravidelná činnost, většinou. :) No, co dnes. Ráda bych během odpoledne nebo večera vyhodnotila soutěž, raději aspoň toto kolo uzavřu, když nevím, jak to budu mít s tou dovolenou. Chybí už jen Margii, ještě se s ní domluvím, co ten její počítač. Jinak bych chtěla dokončit ten volný dess, začít s jedním objednaným a mezitím třeba přidat něco menšího. Pak bychom měli ještě s Margii dělat další části rozhovorů, tak tu na ně určitě odkážu. No, mrtvo tu nebude. :) Tak já se do toho jdu pustit, vy mi zatím písněte na Formspring a čekejte na články. ;)

My writing 226

30. července 2011 v 23:45 | Daysy |  Píšu Vám
Brý večer.
Dneska už tedy naposledy. Původně bylo tohle IM, ale pak jsem si uvědomila, že vám potřebuju říct více věcí, takže měním na MW. A myslím, že budete rádi. :)

Pomalu tu usínám, do grafiky se teda pouštět nebudu. Aspoň jsem ale rozdělala jeden volný dess. Bude asi jen takový jednoduchý, protože mám ještě objednávky a měla bych se věnovat spíš těm. Ale občas prostě doslova potřebuju volnou ruku v dessu. Takže se někdy, i když mám dost objednávek, raději věnuju volnému dessu. Jinak..je tam jedna objednávka, kde mám dess dodělaný, ale ještě se potřebuju domluvit. Slečna mi zatím neodpovídá, tak uvidím, asi to odložím a udělám tu druhou objednávku, abych mohla po návratu z dovolené zase objednávky otevřít.

Ještě tedy k té dovolené. Nemluvím o tom zatím nějak moc, ale aspoň nastíním. Mám jet asi na 5 dní pryč někam do čech nebo tak. Zatím ale nic nevíme jistě. To mě docela štve. Naši chtějí jet už v pondělí, při tom ještě ani neví kam a nemají zajištěno ubytování, tak nevím, co z toho nakonec bude. Já bych teda radši jela později. No, dám včas vědět, až pojedu pryč a ještě o tom napíšu. Noťas bych si sebou na dovolenou vzít chtěla, akorát mám furt problém s tou nabíječkou. Taky důvod proč chci jet pozděj. Ještě jsem před odjezdem chtěla být s drahým, vidět ho a navíc mi říkal, že by mi to zkusil spravit. Takhle bychom to nestihli. Navíc s tímhle přístupem jakože ani nevím kdy, kde a co..no, fakt milé od rodičů. Ale asi bych ho vzala i tak a doufala, že to nebude moc zlobit. Pak bych se na blog mohla ozvat vždycky aspoň večer s nějakým MW, fotkama nebo drobnou grafikou. Tak uvidíme...

No, přemýšlím co bych ještě tak napsala. Mám se dneska..ucházejícně. Vlastně docela oká den, až na to přemýšlení o té dovolené, trochu mě to dožírá. Jinak, jak jste mohli číst, jsem byla dnes u bratránka. Zamilovala se do jeho noutu (:D), nedali mi ho, zas mám jen toho svého docházejícího s tříminutovou (možná už jen dvou a půl) baterkou a pípající nabíječkou. Fotku do projektu jsem udělala ošklivou, pískáči se na mě dívají čím dál tím roztomileji, Emi za mnou furt chodí, berňátko se stále chová jako třetí dítě rodiny a papouška vám asi nevyfotím, protože si na to nikdy nevzpomenu a navíc je teď na dovolené u babi. :D Tak, trošku vtipnější odstavec z dnešního života a stačí.

Spát se chystám až tak za hodinku a něco, tak mi klidně ještě písněte na Formspring. Tu se ale zatím loučím, takže zas zítra. Pak přeju dobrou noc. :)

Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.

Colorful Avril

30. července 2011 v 20:52 | Daysy |  Blendy
Už něco přes půlhodinku jsem doma. Obešla jsem net a hned se pustila do blendu. Našla jsem na avril-source nějaké nové hezké fotky a přišly mi vhod pro blend. Je tam i jedna černobílá, s té bych možná mohla udělat nějaký jednoduchý volný design, dlouho jsem nic volného nedělala, tak si možná v noci pohraju na oddych bez zadání. No, tu je zatím tohle. Slíbila jsem něco většiho tak to tu máte, docela jsem se vyhrála, i když to moc nevypadá. :)
Mimochodem, já vím, že dělám grafiku strašně často s Avril, je to asi tím, že je mi jako celebrita dost známá, když jsem o ní měla blog, ale klidně uvítám, když mi jen tak jako návrh písnete, s kým chcete více grafiky. ;)STAR - Deryck Whibley

30. července 2011 v 19:22 | Daysy |  Hvězdy z fotek
Deryck ještě v hvězdě nebyl. :) Tak tady jedna je.

Nejen vyměněné ikonky: