Duben 2011

My writing 158

30. dubna 2011 v 22:29 | Daysy |  Píšu Vám
Brý večer.
To máme ale dneska hezky policejní číslo článku, že ano? :) No, na to jak se mi dneska do ničeho nechtělo, tu přibylo docela dost článků, dopoledne jsem pracovala na designu a bonusech k němu pro Lady Nataly, pak se jen tak flákala a teď sepsala docela obsáhlý informační článek, který stojí za přečtení. Jak jsem myslela, že už nebudu grafičit, ještě přibyly ikonky k designu London Avril, který si k nastavení z volných vybrala Unwanted. Toť vše. Teď už si fakt házím klid, protože jsem si stopla film někde před polovinou a chci se dodívat.

Protože to u mě byl takový flákací a trochu i nudný den (asi jsem si všechnu zábavu vybrala včera), tak se ani nebudu rozepisovat, nebylo by to nic smysluplného. Novinkou je snad jen to, že mi tu přibyl nový spolubydlící - Kaktus číslo 2 a vypadá, že se mnou i s Kaktusem číslo 1 bude docela vycházet. :)) K tomu ještě nějaký nový přívěšek na krk vedle Jacka a hned je tu nějaké potěšení. No jo, mátinka byla na výletě. :D

No nic..mizím si zase kliknout na play, dodívat se (mnebo aspoň podívat na kousek a dodívat zítra) se na ten film a pak spát. Je už vlastně docela pozdě že? Zase si všímám času a divím se. Nechutně utíkající. Tak se mějte moc dóbře, já se zítra, pokud budu mít čas, zas ozvu a udělám nějakou grafiku. ;) Báj.

Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.
(Můžete vidět Kakttus s žůžovýma kytkama! :D Komentovat u fotky prosím, ne tady.)Menu ikonky pro design London Avril

30. dubna 2011 v 22:16 | Daysy |  Bonusy k designům
Nastavila jsem dess pro Larushu a když jsem se chtěla pustit i do nastavování desigu London Avril, který si vybrala Unwanted, zasekla jsem se, protože vlastně nemám heslo. (Já vím, promiň, promiň, vím, že mi ho vždycky posíláš a já ho pak opět vymažu a nezapamatuju si ho. :D) Nastavím ho teda asi až zítra. Aspoň jsem prozatím udělala ikonky do jejího menu, třeba ještě udělám pozadí pro komenty, jestli bude souhlati, aby tam nemusela mít pořád to ze starého vzhledu. tady mrkněte, co bude zdobit její blog.

Informační věci na blogu

30. dubna 2011 v 21:05 | Daysy |  Ostatní (blog)


Otevírám tenhle článek, protože potřebuju napsat pár informací a na IM by to bylo dost dlouhé. Z My writing jsem udělala už spíš něco jako shrnutí mého dne, proto to nebudu zařazovat ani tam. Bylo by super, kdyby si to aspoň většina z vás přečetla, ať víte co se tu děje, bude dít a nebo jak to je s objednávkama na grafiku. ;)

Oddělovač a menu ikonky pro design Polaroid

30. dubna 2011 v 18:26 | Daysy |  Bonusy k designům
Lady Nataly chtěla jako další bonusy oddělovač a menu ikonky. Tady to je, snad to k designu dobře ladí a líbí se. :)


Lady Nataly

30. dubna 2011 v 15:04 | Daysy |  Klikací ikonky
Klikonka novému dessu Polaroid pro Lady Nataly.IM 226

30. dubna 2011 v 9:56 | Daysy |  Quick messages
Dobré ráno.
Vstala jsem docela brzo, takže mám ještě víc času. Teď ráno toho ale asi z grafiky moc dělat nebudu, ale jinak bych přes den ráda udělala něco víc než včera a vynaradila to. Mám objednaný dess, ještě nějaké ty visačky a rozvrhy, takže se do toho pak pustím. Zatím jsem na Formspringu, takže pokud máte dotazy a vzkazy, klidně pište. ;)

My writing 157

29. dubna 2011 v 22:51 | Daysy |  Píšu Vám
Dobrý večer.
Tak jsem z grafiky stihla absolutní NIC. Nečekala jsem, že se vrátím domů tak pozdě, ale stálo to za to, den byl skvělý. Asi 3 a půl hodiny jsme ve škole sledovali ženícího se prince a "pomlouvali" Kate, že ji nenaučili mávat. Odpoledne jedno kafíčko, těšení se z nové, konečně došlé tašky a chystání ven.

Ven jsem šla, protože na hřišti stavěli májku. (Jak zajímajícné. :D) Nejsem na takové akce, ale prostě jsem vyrazila. Asi byla prostě jen potřeba ukázat tu tašku. :D Protože to měli převážně malincí fotbalisti, byla jsem obletována dětmi od šesti do třinácti let, mysleli si, že se mnou velice pokecají. Potěší, když dostanete urvanou vlaječku a lístek na zapisování z hospody "ukradnený" přímo a jen pro vás. :D Nějakou dobu jsem tam byla převážně sama, kromě občasného pokecu s bráchou nebo tatíkem, někdy němou komunikací s malou Elizabeth (ano jmenuje se tak, jsou jí asi čtyři a má bratra Kevina, šílené jméno pro naše město ale skvěle "jiné"), která mě tolik zaujala, že jsem i odhodila svůj malý odpor k dětem a nemohla se jí dofotit. :D

K večeru dorazil bratránek, dopili jsme a na kole vyrazili o kousek dál na pizzu. Fájn. Zase nějaký hezký večer s pokecem a smíchem kvůli hloupostem. :) Tma, výhled na hrad a tak. Mám z tohohle dne dobrý pocit. Byla jsem až do večera venku, vlastně se i pobavila trochu jinak než obvykle a tak. Trošku vytržení ze stereotypu a dobrý způsob užívání si víkendu. Ale jsem docela unavená.

Tak..kvůli tomuhle tu nic nepřibylo. Vím, že jsem předtím psala něco jiného, ale prostě se mi to nevlezlo. Neplánuju, věci se přede mě staví jen tak, takže nemůžu nikdy nic vědět přesně. :) Snad to vynahradím zítra, ale dnes už vážně nic dělat nebudu. Zůstanu tu už jen chviličku a pak si pujdu lehnout. Tak snad jste měli taky fajn den, pokud chcete, napište mi ještě na Formspring a já už si tu jen dodělám pár věcí a mizím. Dobrou. ;)

Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.

IM 225

29. dubna 2011 v 15:45 | Daysy |  Quick messages
Zdravím.
Napíšu Vám jen tak rychle. Právě jjdu rozdělávat dess pro Kájušku, za hodinku mizím pryč - ven a budu tady zase až později. Snad pak design dodělám (když ne, tak aspoň zítra) a něco sem přidám. Vy mi můžete mezitím napsat třeba na Formspring a něco se zeptat. Hned co budu zpátky, odpovím. Tak mějte fajn páteční odpoledne a neseďte doma, jestli nemusíte! ;)

My writing 156

28. dubna 2011 v 21:38 | Daysy |  Píšu Vám
Zdravím.
Udělala jsem pro blog jenom rozvrh. Chtěla jsem toho dělat víc, dokonce jsem si dvě věci rozdělala, ale pak jsem to zas zavřela, protože to vypadalo příšerně. Nějak mi to dneska negrafičí. Teď jsem měla dělat ještě jednu klikačku pro MajušQu, ale zatím jsme se nedohodli, protože už musela jít tak to nechám na jindy.

Zítra už je pátek, pak volníčko tak snad chytnu i nějakou více tvořící náladu a něco udělám a přidám. Pořád mám na práci dost věcí ze seznamu od spolužáků Denny, takže je co tvořit. x)) Už se vážně těším na víkend, zas bude vác času, víc spaní a tak. No komu by se to nelíbilo? :)

Dnes to ve škole nijak moc rychle neutíkalo. Opět. Aspoň to ale nebyla tak mooc velká nuda jako obvykle. Po příjezdu domů jsem ještě objednanou tašku nenašla a jak koukám, teprve je někde na cestě, takže spíš zítra - snad. Ani jsem se tím nějak nezabývala, napsala sem a lehla si. V poslední době mi ta únava nějak stoupá. No, třeba to o víkendu bude lepší.

Ani teď už nebudu koukat na žádné seriály, jen tu chvilku pochatuju, omrknu net a pujdu zase spát. Můžete mě tady (a hlvně na Formspringu) zastihnout jako vždy zhruba do desíti a třeba mi napsat a něco se zeptat. Pak už se jen rozloučím a ozvu se až zítra. Přeju dobrou noc. ;)

Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.

Rozvrhy - Bígl

28. dubna 2011 v 18:29 | Daysy |  Rozvrhy hodin
Nějaký ten rozvrh na téma bígla. Je ho tam vlastně jen kousek, ale při tom, když se mi tam ta fotka vložila a byla takhle zvětšená mi to přišlo fajn. x) )

Zvětšíte kliknutím na obrázek.


Nejen vyměněné ikonky: