Náhody

31. března 2011 v 17:32 | Daysy |  Mé články

Všude pořád slyším, jak je nutné si na internetu dávat pozor. Vtloukají to do hlavy pořád dokola. Ale ono to je spíše o lidské blbosti. Když je prostě někdo lehce mimo, v pohodě si hodí na net všechno včetně příjmení, mobilu, bydliště a podobně. Když je někdo mimo ještě více, jde na schůzku po dvou týdnech psaní, kdy dotyčného skoro ani nezná. Mimo, mimo, mimo. Ale když je někdo opatrnější, může na internetu potkat úžasné lidi, kteří mu život jen vylepší.

Já mám s netem už zkušeností hodně. S lidmi na něm také. Dříve jsem hodně chodila chatovat na lide.cz. Poznala jsem tam lidi, se kterýma si píšu dodnes a je to už třeba 3-4 roky. Teď bych mohla říct, že i když je vidím jen na fotkách, možná videích, mám je moc ráda a mít tu možnost, s některýma se ráda uvidím. Netuším, jak to popsat, ale přece už po nějakém roce psaní poznáme, že to není žádný úchylný dědek, co nám chce něco provést ne?

Nádherné náhodě na netu vděčím také za svého drahého. Ano, seznámili jsme se na netu. Doteď netuším, jak se mohlo stát, že jsme se sešli v místnosti, která vůbec nevyjadřovala střed jeho zájmu, ale sešli a sedli si natolik, že naše psaní vydrželo celý rok a vyšlo z toho něco víc. Setkání jsem se ani nebála, proč taky když jsem se mohla těšit na někoho, s kým si tak dlouhou dobu píšu a prostě ho už chci vidět? Život mi to změnilo. Když totiž míříte ke dnu a najednou potkáte někoho takového, je zas všechno lepší. A to je na internetu skvělé. Nemusíte nikam jít a i tak se stane něco úžasného. Samozřejmě potřebujeme chodit také ven, ale ne vždy to jde.

Je o náhodě, koho a kde na internetu potkáte. Ale není náhoda, pokud se rozmyslíte, s ním hned po chvilce někam jít. Tohle je už pouze Vaše blbost. U pořadů o bezpečnosti internetu se někdy občas dost pobavím, čeho jsou lidi schopní. Kdyby na mě někdo začal náléhat, abych se s ním sešla po týdnu psaní a opakovalo by se to, už bych ho nemohla mít ráda a proto okno zavírám a říkám "bye". ;) Když jste ale milí a znám Vás déle jsem jen ráda, že mám další internetové přátele, u kterých se třeba někdy najde možnost, potkat je osobně.

(vzkaz? otázka? piš na Formspring!)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Roxy Roxy | Web | 31. března 2011 v 18:10 | Reagovat

moc dobře si to vyjádřila....dobře! :-)

2 *AvrilQa* best Affs♥ *AvrilQa* best Affs♥ | Web | 31. března 2011 v 22:13 | Reagovat

souhlasím s tebou:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: