Březen 2011

My writing 128

31. března 2011 v 21:17 | Daysy |  Píšu Vám
Zdravím.
Dnešek byl vážně únavný, celý den jen usínám. Ve škole to tak nějak uteklo, ale to, že mě bolela hlava a byla jsem fakt akorát tak na usnutí moc fajn nebylo. Po příjezdu domů jsem se hned vrhla na postel. Jak někteří víte, spaní mi moc nejde, ale dneska se mi podařilo aspoň na hodinku usnout. Postel je vážně moje nejoblíbenější věc! Po probuzení jsem si hodila sprchu a trochu se probrala. Zas taková sláva to však není, teď jsem zas jak přejetá vlakem. Dneska bych měla jít trochu dřív spát.

Trošku nečekaně tu byl dneska hozený článek na téma týdne. Nejsem s ním moc spokojená, mohlo to být napsáno líp, ale při takovém dni to moc nešlo. Aspoň něco jsem splácala a záleží na tom jestli si to nějak přeberete nebo ne. Dál jsem udělala ikonku pro Niky k dessu, který jsem jí včera nastavovala a před chvilkou se tu objevily i konečně hotové visačky na dveře.

Zítra odpoledne mě tu nečekejte, budu asi až tak do sedmi pryč. Hned co přijedu ze školy miřím na kole do města, nechat si píchnout ouško. *-* Jedu do vedlejšího, tak to bude na dýl. (Navíc kolem, kterým jsem asi půl roku nejela. Huh, to bude ještě zajímací.) Ozvu se až budu zpět a snad udělám i nějakou grafiku.

Ještě Vás chci upozornit, aby jste si vtípky na zítřejší apríl nechali pro sebe a na mě žádné neházeli. Užívejte si legraci jak chcete, ale neaprílujte si ze mě. Ten den vážně nemám ráda a hloupé vtipy také ne. ;) Legraci si můžeme užít i důstojnějším způsobem. ;)

Pro dnešek už se loučím, za chvilku si pujdu zas lehnout. Pokud máte ještě nějakou otázku nebo vzkaz, pište mi na Formspring. Já přeju dobrou noc. ;)

Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.

Visačky - Avril Lavigne 02

31. března 2011 v 20:33 | Daysy |  Visačky na dveře
Na prosbu od Dininky jsem udělala tyto visačky. První tam chtěla fotku z GL a poslala odkaz, ale bylo jich tam víc, tak jsem nevěděla. Proto mi poslala jinou, Nakonec jsem ale dělala dvě, tak jsem tam hodila i něco z GL. x))

Niky-Avril 03

31. března 2011 v 18:07 | Daysy |  Klikací ikonky
Klikačka k London dessu, který jsem včera u Niky nastavovala.Náhody

31. března 2011 v 17:32 | Daysy |  Mé články

Všude pořád slyším, jak je nutné si na internetu dávat pozor. Vtloukají to do hlavy pořád dokola. Ale ono to je spíše o lidské blbosti. Když je prostě někdo lehce mimo, v pohodě si hodí na net všechno včetně příjmení, mobilu, bydliště a podobně. Když je někdo mimo ještě více, jde na schůzku po dvou týdnech psaní, kdy dotyčného skoro ani nezná. Mimo, mimo, mimo. Ale když je někdo opatrnější, může na internetu potkat úžasné lidi, kteří mu život jen vylepší.

Já mám s netem už zkušeností hodně. S lidmi na něm také. Dříve jsem hodně chodila chatovat na lide.cz. Poznala jsem tam lidi, se kterýma si píšu dodnes a je to už třeba 3-4 roky. Teď bych mohla říct, že i když je vidím jen na fotkách, možná videích, mám je moc ráda a mít tu možnost, s některýma se ráda uvidím. Netuším, jak to popsat, ale přece už po nějakém roce psaní poznáme, že to není žádný úchylný dědek, co nám chce něco provést ne?

Nádherné náhodě na netu vděčím také za svého drahého. Ano, seznámili jsme se na netu. Doteď netuším, jak se mohlo stát, že jsme se sešli v místnosti, která vůbec nevyjadřovala střed jeho zájmu, ale sešli a sedli si natolik, že naše psaní vydrželo celý rok a vyšlo z toho něco víc. Setkání jsem se ani nebála, proč taky když jsem se mohla těšit na někoho, s kým si tak dlouhou dobu píšu a prostě ho už chci vidět? Život mi to změnilo. Když totiž míříte ke dnu a najednou potkáte někoho takového, je zas všechno lepší. A to je na internetu skvělé. Nemusíte nikam jít a i tak se stane něco úžasného. Samozřejmě potřebujeme chodit také ven, ale ne vždy to jde.

Je o náhodě, koho a kde na internetu potkáte. Ale není náhoda, pokud se rozmyslíte, s ním hned po chvilce někam jít. Tohle je už pouze Vaše blbost. U pořadů o bezpečnosti internetu se někdy občas dost pobavím, čeho jsou lidi schopní. Kdyby na mě někdo začal náléhat, abych se s ním sešla po týdnu psaní a opakovalo by se to, už bych ho nemohla mít ráda a proto okno zavírám a říkám "bye". ;) Když jste ale milí a znám Vás déle jsem jen ráda, že mám další internetové přátele, u kterých se třeba někdy najde možnost, potkat je osobně.

IM 187

31. března 2011 v 17:14 | Daysy |  Quick messages
Dobré ráno, podruhé.
Ano, mám takové druhé ráno, protože teprve teď se cítím trochu odpočatá, jak by to mělo být. Když jsem přijela ze školy bylo mi mizerně. Bolení hlavy, nevyspanost a tímto i nic moc nálada. Šla jsem si na chvilku lehnout a jsem moc ráda, že se mi zase jednou povedlo odpoledne usnout. Spala jsem něco přes hodinku, dala si sprchu a jsem zase v dobré náladě. :) Pujdu dodělat věci pro Niky a pak se vrhnu na visačky. Pokud máte ještě nějaký nápad, napište na Formspring. ;)

IM 186

31. března 2011 v 5:58 | Daysy |  Píšu Vám
Dobré ránko.
Dnes jsem vstávala dřív, protože do školy jedu vlakem a protože mi zbyla chvilka času, ještě sme napíšu. Odpoledne to s blogem vidím bledě. :D No, až tak snad ne, ale moc tady nebudu. Budu spíš ležet, protože sem se zas nijak moc nevyspala. Kdybych se teda neozvala hned po příchodu ze školy, jsem v postlei. ;) Jinak se ale pokusím něco udělat, mám tam nějaké ty visačky a zbývá mi ještě dodělat ikonku pro Niky.

Kdybych tu nebyla vůbec, což je ta druhá možnost, tak nám přehazujou net. Včera to ještě neudělali, tak snad to bude brzo a nestane se, že budu nějakou dobu uplně bez netu.

Kdyžtak mi nechce otázky a vzkazy na Formspringu, odpovím pak. ;)

My writing 127

30. března 2011 v 21:31 | Daysy |  Píšu Vám
Brý den..večer.
Čas..čas, kde zas je!? Stejně podvádí! Nechápu, jak někdy může tak utíkat. Dneska jsem jen byla doma a utekl zase strašně rychle. Pro blog jsem ani grafiku neudělala, ale za to jsem zvládla dva dessy na objednávku a další, který byl vybraný z volných jsem nastavila. Ty visačky budu dělat asi až zítra.

S tím netem to je zatím oká, ale jinak netušíím. Kdybych tu náhodou nějakou dobu nebyla, tak se prostě mění nebo co. :D Každopádně po zítřku se nám odpojuje ten starý a pak už záleží jen na tom, kdy nám připojí nový. Pevně doufám, že nebudu na víkend bez netu. Měla bych sice co dělat, venku je fajn, ale stejně to není nic moc nemít sem přístup.

Dnešní den byl docela oká. Sice jsem pořád jak praštěná palicí po hlavě (chápejte jako moc unavená), ale jde to. Hodiny ve škole utekly hezky rychle a odpoledne bylo taky docela fajn. Zítřek a pátek už snad budou v pohodě. Jak už se to přehoupne přes tu středu je to vždycky lepší.

Budu tady teď už jen chvíli a mizím spát. Ten spánek fakt poslední dobou spíš jen pochytávám. Dokonce se mi někdy stane, že nechápu budík, který ráno hraje z mého mobilu. Prostě si říkám "proč ta věc zvoní, co po mě chce?!". Bohužel mi pak ale dojde, že mě můj milovaný mobil nutí vstávat a jít do školy a prostě musím. Chtělo by to tak tři víkendy za sebou. Minimálně! Tak se mějte fajn, já se ozvu zase zítra, pokud ještě něco potřebujete nebo máte dotaz, napište na Formspring.

Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.

Noah Scott Ellenwood

30. března 2011 v 19:26 | Daysy |  Ostatní celebrity (designy)
Dess se zpěvákem jménem Noah. Já ho teda vůbec neznám, netuším jak vy a to že je zpěvák je jediné co o něm vím. :D (Pokud je to nějaký "ten" ze superstar, tak pardon, ale nesleduju to.) Každopádně fotky má zajímavé. Ta s kytarou je stylová (pro opozdilejší, nehodnotím jeho, ale fakt jen ty fotky!) a musela jsem ji dát hned přes celý dess. x) Dělala jsem to dvakrát. Ano, já která vždycky hlásám "ukládáme si své práce průběžně" jsem na to jednou zapomněla a zavřela si to bez uložení. Ale nakonec jsem s výsledkem i tak spokojená. x)

Tento design je VOLNÝ.
Přečti si PRAVIDLA a můžeš si o dess napsat. (Kontakt)


NáhledMarťa

30. března 2011 v 18:21 | Daysy |  Klikací ikonky
K dessu pro Marťu je tady také ikonka. Je jednoduchá, ale snad se líbí.


IM 185

30. března 2011 v 17:25 | Daysy |  Quick messages
Trošku změna. Myslela jsem, že skoro nebudu mít co dělat a jen vytvořím nějaké visačky. Teď se najednou ale objevila objednávka na dess. Je už hotový, tak jsem přidala. Najednou ale další objednávka. :D Pujdu teda pak dělat ten druhý dess a s těma visačkama uvidím no. Jedna je jen na nábrh, další je objednaná s Avril, tak bych ji snad mohla stihnout. ;)

(vzkaz? otázka? piš na Formspring!)
Nejen vyměněné ikonky: