Vyhlášení pravidel a zadání soutěže "Udělej blend!"

15. února 2011 v 15:53 | Daysy |  Soutěže
by: grafika-daysy.blog.cz
Přihlásilo se 7 soutěžících, což je za takovou dobu skvělé. Myslím, že to stačí, takže se do toho můžeme pustit. Ráda bych celou soutěž měla hotovou do konce neděle. Myslím, že blend není zas tak složitá záležitost, takže dva dny na jeden snad budou stačit.

Všechny informace a seznam soutěžících najdete pod celým článkem.

by: grafika-daysy.blog.cz
Pokyny a pravidla:
  • Soutěž bude mít dvě kola, v každém mi pošlete jeden blend. V prvním kole vytvoříte blend, podle sebe. Dejte si na něj cokoliv, kohokoliv. Téma je volné. Je mi jedno, jestli budete tvořit nový blend nebo mi pošlete nějaký starší. Hlavně to musí být Vaše práce, ne cizí!
  • Blend, který vytvoříte mi pošlete nejpozději do konce čtvrtka na můj mail: D.a.y.s.y@seznam.cz
  • Do předmětu mailu napište SOUTĚŽ, do zprávy vložte vaše jméno (nick) a blog + přílohu blendu ve formátu jpg. nebo png.
  • Body za blend přiděluju já, ve stupnici 1-10 (přičemž 10, znamená nejvíce) + anketa. V anketě získáte tolik bodů, kolik hlasů pro Vás bude. POZOR - počítá se pouze do 15 hlasů v anketě, více získat nemůžete. Body ode mě a body z ankety se sečtou a výsledek bude rozhodující.
  • Body v anketě můžete získávat během pátku. Anketa tady bude od rána do večera. Ještě ten den večer vypíšu postupující do druhého kola a vyhlásím pro ně pokyny dále.
by: grafika-daysy.blog.cz
Seznam soutěžících:
Snad je vše jasné, pokud byste se chtěli ještě na něco zeptat, něčemu byste nerozumněli nebo podobně, můžete se jako soutěžící ptát přímo tady v komentářích. Doufám, že není problém to udělat do pátku. Pokud by byl, napište, pokusíme se to vyřešit. Tak do toho, hodně štěstí, už se těším na Vaše výtvory. :)
Připomínám, že tu nejde o nějaké umělecké výtvory. Jde především o zábavu a nějakou tu cenu. Určitě se nebojte, že to nezvládnete. ;)

Aktualizace, 16.2.11: Do soutěže se přidává osmý soutěžící - Mirtis. x)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: