My writing 84

16. února 2011 v 20:26 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz / MW
Zdravím vás. :)
Dneska jsem to teda s blogováním měla náročné. Mluvím o novém designu. Bylo to tak nečekané. Prostě jsem jen dostala nápad a vlezlo mi fialovo do hlavy. Jen tak jsem si začala navrhovat, jak by mohl vypadat dess až se s navrhování stalo tvoření a nakonec jsem ho udělala. :) Nejvíc práce bylo ale samozřejmě zase s nastavováním (i když tohle vypadá jednoduše, nemohla jsem pořád přijít na jednu věc) a pak s tím předěláváním úvodních "obrázků" k rozcestníkům. Mám ale hotovo a jsem spokojená. A jak vidím, vy taky.

Ven jsem nakonec nešla vůbec. Nebylo tam dneska moc hezky. Takové vlezlé a chladné počasí. Byla jsem doma, celé ráno tvořila dess a po dlouhém nastavování si konečně dala klid a lehla si s knížkou, později se seriály. V tom budu pokračovat i po dopsaní článku. x)

Zítra odpoledne se tu zřejmě moc vyskytovat nebudu. Čeká mě ta "nádherná chvilka" u paní zubařky. No úžasné. Ale pořád si říkám, že jsem na tom líp, než u toho dřívějšího zubaře, to bylo něco příšerného. Takže se svým způsobem "těším a raduju" z toho, že už nemusím chodit k němu, ale jdu k ní. Hih. :D (Ale stejně tam "nechci"!) Čekání je tam vždycky na dlouho, takže se ozvu po nějaké době, až se vrátím a snad udělám i nějakou graifku.

Teď už teda dávám pokoj blogu a jdu opět za knížkou (Oh nouu. Už mám 1 a půl pryč a zas nebudu mít co číst! Mrzuté.) a seriály. Mějte se fajn a vy, kteří jdete zítra do školy - ať vám to rychle uteče, už to bude čtvrtek! ;) Kdyby něco, budu ještě nějakou dobu na Formspringu, takže mi tam můžete posílat dotazy nebo vzkazy. ;)

Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.

Daysy / grafika-daysy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: