My writing 82

14. února 2011 v 20:56 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz / MW
Dobrý večer.
Dneska to tu tak aktivní jako včera nebylo, ale i přesto myslím, že Vám stačilo. Něco jsem přecejen přidala. Hlavně grafiku. Neměla jsem moc náladu na blogování a grafiku. Jsem nějaká unavená. Snad to bude zítra lepší.

Ráno jsem tu vůbec nebyla a potom jsem šla ještě i odpoledne na hodinku pryč. Ráno jsem šla k babi, cestou zpátky jsem se prošla, koupila nějaké věci, stavila se v naší mini-knihovnně a konečně si sehnala nějaké knížky. Aspoň mám o prázdninách co dělat.  Bylo to fajn. Konečně jsem od doby, co jsem byla nemocná vyrazila ven. Hned, co jsem se vrátila domů mi přijelo PPL s mým objednaným dárkem pro drahého a je to oká. Snad to potěší. :)
Odpoledne jsem šla ven znovu. Vytáhla jsem bráchu na procházku a opravdu jsem se dost prošli. Zašli jsme až někam dost daleko, ale ani nám to nevadilo. Navíc jsem si aspoň udělala nějaké fotky. x)

Netuším do kdy tu dneska budu. Nějak to v poslední době nejde odhadnout. x) Teď se pujdu asi dívat na nějaký film, číst si a qipovat. Ozvu se pak zase zítra.
Kdyžtak mi pište na Formspring, odpovídám, dokud tu mám online status. ;)

Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.

Daysy / grafika-daysy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: