My writing 79

11. února 2011 v 21:42 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz / MW
Dobrý večer.
Tak konečně píšu. Dneska trochu později, ale je pátek, tak si to snad můžu dovolit. Udělala jsem tady dneska hodně grafiky. Signatury, dess, oddělovače ve dvou vezrích, ikonka. Taky přibyly i nějaké články, které se netýkají grafiky, ale blogu. Myslím, že to pro dnešek stačí. A návštěvnost vypadá taky hezky. x)

ZVLÁŠTNÍ DŮLEŽITOST
Když už jsem u té návštěvnosti. Všimli jste si, že blog.cz má asi jiné měřítko než toplist? Já si teda sleduju své statistiky pravidelně a každý den na toplistu. Kouknu kolik u mě bylo za předchozí den lidí, dozvím se tam i přesné počty v hodině, odkud lidé přišli, jakou mají obrazovku, IP adresu a tak. Myslím, že toplist je pro návštěvnost moc dobrá stránka.
Co mě ale udivuje je to, že blog.cz počítá jinak. Na hlavní stránce si po přihlášení můžu přečíst: Vítej, grafika-daysy! Včera navštívilo Váš blog XX lidí. Zvláštní ale je, že mi tato věta hlásí vždy o 10-20 lidí více, než toplist. Jak je to tedy možné? Přemýšlím nad tím už dlouho a věřím teda spíše toplistu. Dnes mi to ale nedalo a napsala jsem ohledně počítání návštěvnosti na blog.cz mail. Tak uvidím, co mi napíšou. Určitě potom dám vědět.

Teď zase ke mě. Jak víte, jsem nemocná a celý týden jsem byla doma. Do školy se chodit vážně nedalo i když několik pokusů a vstávání bylo. Dneska už je to o něco lepší a doufám, že zítra bude ještě víc, protože už chci konečně ven. Je příšerné jen tak ležet doma a kvůli nemoci nevyjít ani před dům. Tohle mě nebaví, potřebuju vzduch a ten kousek z otevřeného okna mi nestačí!

Teď už budu končit. Pustím si ještě Skins, budu psát na qipu a pak pujdu spát. Dokud tu vidíte online status, jsem i tady na blogu a můžete mi psát své vzkazy nebo otázky na Formspring. ;) Jinak se zatím mějte a dobrou noc.

Daysy / grafika-daysy.blog.cz
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ejunka-a ejunka-a | Web | 11. února 2011 v 22:37 | Reagovat

Ahoj, přidala sem si tvoji ikonku. A určitě se podívám co ti odepíšou ohledně té návštěvnosti. To mě totiž taky zajímá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: