My writing 77

9. února 2011 v 20:34 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz / MW
Dobrý večer.
Právě jsem se málem otrávila kapkami proti kašli. :D To je něco příšerného. Fuj. Teď nevím jestli je lepší to, že sem se v noci kašlem dusila nebo to, že se ho snažím zastavit těmi kapkami, které fakt chutnají spíše jako by to byl nějaký jed. Vůbec netuším, jestli zítra pujdu do školy. Už bych i šla, ale to nachlazení je..divné. Navíc kdybych šla, musela bych zřejmě psát dva testy o kterých jsem se dozvěděla až dnes od spolužačky a navíc mám "učební prostředky" buď ve třídě nebo u někoho jiného, takže bych se ani neměla z čeho učit. No...uvidím, jak to bude.

Přes noc jsem díky tomu zatracenému kašli skoro nespala. První jsem nemohla usnout a když se konečně podařilo, budila jsem se. Ať už jen tak nebo tím, že jsem se dusila. Mám problémy se spaním i tak, natož když jsem nemocná. Příšernost. Byla jsem teda ráda, když mě poslali zpátky do postele a já nikam nemusela. Vím, že ve škole hodně zameškávám, to není vůbec dobré, jenže takhle tam sedět by nebylo moc oká.

No..dost už o nemoci a škole. (Zase se dusím!) Ok, fajn, dobře. Dost. Teď zase zpátky k blogu. Další volný den, další kopa grafiky. (Pro někoho možná ne kopa, ale práce s tím kopa byla. :) hih) Dneska mě začaly bavit hlavně signatury. Pak přišel nějaký blend ze starších fotek Avril a teď ještě snílkovský design s nápadem. :)

Jinak už nemám moc co říct, takže se budu loučit. Netuším do kdy tu dneska budu. Možná tak do "okolo desíti" :). Kdyžtak mi pište na Formspring, uvítám i diskuzi, protože jsem za dnešek vážně znuděná. A pokud už se chystáte spát, tak dobrou. ;)

Daysy / grafika-daysy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: