My writing 76

8. února 2011 v 19:50 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz / MW
Tak Vás opět zdravím.
Dneska už je mi trochu líp a tak jdu zítra už do školy. Sice bych ještě radši byla doma, abych se doléčila, ale nemůžu tolik zameškávat. Vážně nesnáším dopisování sešitů, zjišťování toho, co ve škole dělali v mé nepřítomnosti a zkoušení místo testů, které mi chybí. Ale ty tři dny už nějak přežiju. Týden na to mám jarní prázdniny, takže zas budu doma pak. x)

Dneska jsem udělala "jen" (na to, že mám celý den volný) dva blendy a oddělovače, ale myslím, že to stačí. Do pátku už to tu zase tak aktivní nebude, když nejsem doma, ale pak, při týdenním volnu snad jo. A doufám, že s lepšími nápady.

Navíc na příští týden chystám nový nápad. Je to něco většího a osobnějšího, ale nechte se překvapit. Dělám to sice spíš pro sebe, ale některým se to možná bude taky líbit. x)

Budu tady teď asi tak do desíti a pak pujdu spát, když ráno vstávám. Na Formspringu jsem toho dneska naodpovídala docela dost, ale pokračování mi vadit nebude. Pokud máte nějaký vzkaz nebo otázku, napište. Jinak už se loučím a ozvu se zase zítra, mějte se fajn. ;)

Daysy / grafika-daysy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: