My writing 74

6. února 2011 v 20:22 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz / MW
Konečně se dostávám k tomu, abych tu napsala. Jsem z toho nachlazení nějak unavená a zhoršuje se to. Navíc doma být asi nemůžu, takže jsem zvědavá jak tu školu přežiju. Hodiny jsou docela oká, ale s tím nachlazením to bude příšernost.

No, myslím, že za dnešek je toho na blogu dost. I přesto, že jsem byla odpoledne pryč jsem udělala nějakou grafiku a tak. Ani to nebylo v plánu. Poslední dobou mě to vždycky chytne jen tak. Přes den se mi nechce, říkám si, že nic dělat nebudu, ale najednou dostanu z minuty na minutu nápad a náladu na tvoření. :D Navíc mi psala na Formspring Roxy, abych udělala blend s Damonem, tak jsem ho prostš udělala, protože mi to zas nastartovalo tu tvořící náladu. Pokud máte taky nějaký nápad, klidně napište.

Mám v mailu ještě jednu prosbu na hodnocení grafiky a měla jsem to udělat dneska, ale už spíš ne. Pokusím se to zhodnotit zítra. ;) Dál bych měla dělat nějaké popisky do menu, pokud se domluvíme, takže násldeující den asi takhle. Jinak moc nečekte, musím se učit na úterý a to taky zabere nějaký čas.

Teď už se rozloučím. Nenapadá mě, co víc napsat. Budu ještě tak do desíti na Formspringu, kam mi můžete posílat otázky a vzkazy a pak pujdu spát. Mějte se. ;)

Daysy / grafika-daysy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: