My writing 72

5. února 2011 v 12:16 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz / MW
Včera mi vypadl net a tak jsem článek už nemohla zveřejnit. měla jsem ho už ale dopsaný a tak jsem si to uložila do počítače a hodím to sem teď. Čtěte to tak, jako by byl včerejšek. :D

Psáno 4.2.11 - 22:30

Dobrý večer.

Pardon, že píšu pozdě, ale nějak jsem toho měla moc. x) Odpoledne zaplněné a když jsem konečně usedla sem, hned dohadování.

Milá kopírka Tessie, Dylany a blá blá milion dalších přezdívek (ano, toho označení "kopírka" už se ode mě nezbaví, ani když už tolik nekopíruje, prostě si tu nálepku u mě vysloužila tak ji má) si ode mě chtěla vzít design, já řekla jasné NE. Důvodů mám hned několik. Stačí už jen to, že ji nemám ráda. Nechci to tu rozpatlávat, už bylo dost. Milá slečna to nepochopila tak následovaly dohady. Pokračovaly by doteď kdybych nepřestala odepisovat, protože ona asi pokoj nedá. :) A ještě mi řekněte..proč si někdo, kdo chce dělat grafiku objednává dess jinde? To je jen taková poznámečka. (Nebo že by uznala, že jí grafika nejde?)


Přejdu k lepšímu tématu, protože téma T. už mě vážně nebaví. x) Tak proč jsem tu odpoledne nebyla. Měla jsem společnost. Drahého. Asi pochopíte, že v takový den prostě na blogu sedět nebudu a u grafiky též ne. x) Bylo to fajn. A navíc "léčící". V tu dobu mě totiž přestaly bolet všechny mé zničené svaly od paní D. z těláku a nachlazení bylo fuč. Drahý odjel a ono je to zas zpátky se vším všudy. Wruw! Potřebuju ho jako lék! Áchjo. :)

Takže teď se vracím do postele s čajem a seriálem. Snad se přes víkend nějak doléčím. Zítra měl přijet bratránek, ale nakonec to nějak nevyšlo, takže nejspíš budu doma. Léčit se a uzdravovat. V nedělli má ode mě brácha slíbenou pizzu. Teda spíš od rodičů, ale jít mám já. No co. x) Ani mi to nijak nevadí. Snad budu schopná jít.

S Vámi se už teda pro dnešek loučím. Budu tu ani nevím jak dlouho, poznáte podle statusu. Případné dotazy a vzkazy si vyzvedávám na Formspringu a odpovídám. Mějte se a dobrou. ;)

Daysy / grafika-daysy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LucWinQa LucWinQa | Web | 5. února 2011 v 14:45 | Reagovat

Já vždycky vraždím za to když mi vypojí net ! Nebo mámu když vyhodí pojiswtky a já mám zrovna něco rozepsaného .. Grr.. -__- :D nebo jednou mi nešel net celej den a já pak zjistila že ho mám špatně zapojenej takže dobrý :D

2 Daysy Daysy | E-mail | Web | 5. února 2011 v 14:51 | Reagovat

[1]: stává se :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: