My writing 70

2. února 2011 v 19:55 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz / MW
Dobrý večer.
Dneska píšu dřív. Vím, že sem už asi nic přidávat nebudu, tak proč ne. Teď musím každý den psát podobný článek i k Niky, tak si první napíšu to své a k ní až pozděj. x)

Právě jsem dodělala avatary, které jsem tu zveřejnila. Nějak mě napadly koťata. x) Když tak sleduju Emi, myslím, že je to fajn téma pro každého. Ještě jsem přidávala články k Niky a psala jí na mobil.

Jinak byl dnešek docela fajn. Tento týden utíká. Navíc nás ve škole byla jen menší půlka. Chřipečka útočí a nás 13 statečných, kteří zatím odoláváme jsme úspěšně zevlili ve škole a nicnedělali. :)
Navíc novinka. Nový učitel na angličtinu. Myslím, že bude fajn. Na první pohled mi přišel sympatický a tuším z něj, že toho umí naučit dost a dobře. Mám angličtinu ráda a nesnáším učitele typu bývalé učitelky. Příšernost. Bývala učitelka teď odešla na mateřskou a tak máme konečně někoho lepšího. Konečně někdo mluvící na nás anglicky, někdo kdo říká "tohle Vás chci naučit" a "vše Vám rád vysvětlím". Konečně dobrý angličtinář. Já anglicky umět chci a myslím, že s tímhle učitelem to pujde lépe. Zjistili jsme, že naše bývalá učitelka nás ani neučila podle plánu, chybí nám učebnice k matuře, jsme pozadu a podobně. Teď to snad bude lepší. Nejsem žádný šprt, jen prostě vím, že je angličtina důležitá. A navíc..baví mě.Jako jeden z mála přemětů.

Zítra nás asi ve škole bude ještě míň, což znamená další nicnedělání. Myslím, že si poberu nějaké sudoku a ták a pak budu doufat, že skončíme u počítače nebo filmu. V pátek už je volníčko, takže ten zítřek už nějak uteče a protože odpoledne mám volné a odpočívací, budu dost i na blogu. 

Ještě jedna věc ohledně školy. Před pár týdny jsme dostali novou učitelku i na tělocvik. Fajn. Starší, ale doost aktivní paní. Asi nás chce zničit. Jen já mám po včerejšku přetaženou snad půlku těla. Nechci si tu stěžovat, takže to nebudu nijak rozvádět. Radši. x)) Ale prostě..au. Co jsem si všimla, dnes si na to stěžovalo víc lidí. Zrušila nás. :D Je to samý úraz a bolavá těla. Achjo, achjo. x))

Už budu brzdit. Možná mám ještě co napsat, ale myslím, že to počká do zítřka. Takže se teď loučím a jdu sledovat nějaký ten další díl Skins. Online budu ještě tak hodinku a půl. Uvidím. Měla bych jít spát dřív no.. Kdyžtak tedy pište na Formspring, odpovídám. ;)

Daysy / grafika-daysy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Čip Čip | Web | 2. února 2011 v 21:43 | Reagovat

Svojí ikonku jsem si nedělala sama, udělala mi jí Labanda z blogu labandasjana.blog.cz, zeptej se jí :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: