Únor 2011

My writing 96

28. února 2011 v 21:16 | Daysy |  Píšu Vám

Tak opět zdravím.
Trošku jsem si poležela a ještě stihla udělat aspoň oddělovače. Náhodou, přidat design i oddělovače v den, kdy mám školu, dělám anglinu a ještě stíhám počítat příklady do matiky pro Niky. (V tom se mimochodem dost vyžívám, protože její příklady jsou prostě krásné, narozdíl od toho, co počítám ve škole já.) x)) Stači ne? Dneska nám odpadla sedmá hodiny a odpadne asi i zítra, což je fakt super. Jsem nějaká unavená, takže se to hodí. Odpoledne jsem asi 2 hodiny jen tak ležela, protože nic víc nešlo.

Zítra to bude asi tak nějak jak dneska. Přijdu ze školy, lehnu a budu dělat velké nic. Měla bych se ale i učit, takže uvidím, jak to pujde s grafikou. Snad pochopíte, pokud tu toho moc nebude. Vždycky se snažím, ale prostě se s tím časem domluvit neumím.

K dnešku nemám už co víc napsat. Jdu si dodělat anglinu a pak zevlovat u seriálu. Za nějakou hodinku pujdu spát. (Sakra, to už je fakt skoro čtvrt na 10?! Ten čas!) No..kdyžtak mi můžete psát na Formspring, odpovídám.

Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.Oddělovače 17

28. února 2011 v 20:15 | Daysy |  Oddělovače
Mám pro Vás další oddělovače. Použila jsem tam stejné prvky jako u toho nového volného dessu Love music.
Oddělovače okolo sebe mají "bílou záři" což na bílém pozadí nebude vidět. Dávám sem proto ještě náhled ukázky na šedém pozadí.
(Fakt se omouvám, že je každý trošku jinak dlouhý, nevím jakým způsovem se mi to udělalo, když jsem to ještě kontrolovala, ale je to tak. Myslím, že když je budete používat jednotlivě, tak to vadit nebude.)

Oddělovače můžete používat do svých článků, ale neukládejte je pod jiným názvem !!
Nesmíte moji práci vydávat za svoji !!


Love music

28. února 2011 v 15:24 | Daysy |  Ostatní (designy)
Tak tady konečně je. Dělala jsem ho během včerejška. První vypadal uplně jinak, ale protože to byla příšernost, smazala jsem to a udělala snad lepší. Měl by sedět na všechny obrazovky, pozadí je nastaveno na opakování a navazuje na sebe. Nastavení je přizpůsobeno Mozzile, ale třeba pujde i na ostatních prohlížečích.

Tento design je VOLNÝ.
Přečti si PRAVIDLA a můžeš si o dess napsat. (Kontakt)

Náhled

IM 137

28. února 2011 v 15:16 | Daysy |  Quick messages

Dobré odpoledne.
Dnešní škola mi docela utekla a navíc nám odpadla poslední hodina, takže jsem dřív doma. To je moc fajn. Jsem dneska celý den strašně unavená, takže sem teď jenom hodím ten volný dess a pujdu si aspoň lehnout. Pak se uvidí, jestli budu přidávat víc.
Vzkazy a otázky mi pište na Formspring, později odpovím.

My writing 95

27. února 2011 v 19:57 | Daysy |  Píšu Vám

Zdravím Vás.
Dneska jsem tu nakonec moc grafiky nepřidala. Vlastně jen jednu klikonku. Za to jsem tu přidala zase nějaké svoje fotky, takže myslím bylo na co koukat. Jak jsem odpoledne psala o rozdělaném dessu, tak už je hotový. Jen ještě pár úprav a zítra ho sem hodím do volných designů.

Přes den tu bylo dost hezky. Takové přímo jarní počasí. Nebyla zima, nebylo vlezlé horko, bylo prostě jen teplo a čerstvý jarní vzduch. Hned jsem teda vyrazila ven, proč taky při takovém počasí sedět doma že? Hezky jsem se prošla, udělala si konečně nějaké lepší fotky a tak. Tenhle den docela ušel. "Trochu" se mi nelíbí, že je zítra zase pondělí, ale uklidňuju se tím, že je lichý týden, tudíž mám lepší rozvrh. Snad to uteče a zase se brzo dočkám víkendu. x))

Doufám, že toho nebudu mít nijak moc k učení a budu stíhat i nějakou grafiku a vůbec blogování. Týden, který jsem před prázdninami chyběla už jsem "tak nějak" dohnala, tak to snad bude klidnější. Uvidíme. x) Každopádně My writing s fotkou do projektu budu stíhat každý večer! Alespoň myslím. :D

No...pujdu si nachystat věci do školy, pouklidit tu a jako každý večer lehnout se seriálem do postele. Budu tady zhruba do desíti, takže na případné dotazy můžu odpovídat jako obvykle na Formspringu. Jinak se mějte hezky, ať Vám ten týden uteče. ;)

Fotka projektu 365 pro dnešní den je tady.Ellusijado

27. února 2011 v 15:42 | Daysy |  Klikací ikonky
Tak jsem měla udělat ikonku začínajícímu blogu jezdeckého klubu Ellusiado. Je fakt těžké udělat malou ikonku z obyčejných fotech koní, ale snad jsem to aspoň trochu zvládla. x)


Packy

27. února 2011 v 15:19 | Daysy |  Fotky a zážitky
Tak ještě nějaké fotky. Když už jsem byla venku, něco jsem vyfotila. Berňátko bylo první sice dost neochotné k focení, ale pak ji to začalo bavit, tak to šlo. x) Máme tak fotku našich předních tlapek, zadních tlapek a i samotného berňátka. x))
Odkaz na zvětšení je vždy POD fotkou.

IM 136

27. února 2011 v 12:51 | Daysy |  Quick messages

Tak se na chviličku házím offline. Jdu venčit berňátko a bráchu. :D Ano, i jeho jsem přemluvila, ať se jde projít. Takže mizím teda tak na hodinku (možná víc) ven. Až se vrátím, tak něco přidám. Mám rozdělaný voný dess a ještě tu mám dělat jednu klikačku. Takže se tady zatím mějte a užívejte neděli. ;)

Vzkazy a otázky mi kdyžtak nechce na Formspringu, až se vrátím, odpovím.

Relax

27. února 2011 v 12:47 | Daysy |  Fotky a zážitky

Zase nějaká ta fotka Emi.
Omlouvám se, že je to rozmazané, ale nebudu jí "blýskat" bleskem přímo do očí takhle z blízka, protože je jí to určitě nepříjemné. No a fotky focené takhle v pokoji bez blesku prostě mázlé jsou.IM 135

27. února 2011 v 10:17 | Daysy |  Quick messages
Bré ráno.
Dneska sice nejsem vyspaná tak dobře jako včera, ale pořád jsem ráda, že mám volný den. Chtělo by to ještě prodloužit, ale buďme rádi aspoň za ty víkendy. Dneska asi budu mít čas. Nikam jít nechci, možná kromě nějaké procházky. To je ale záležitost tak na hodinku, takže zbytek času budu asi doma. Snad se mi podaří i nějaká grafika.

(vzkaz? otázka? piš na Formspring!)
-
Nejen vyměněné ikonky: