My writing 66

29. ledna 2011 v 21:14 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz / MW
Tak Vás zdravím.
Dneska jsem přidávala spíš jen takové vykecávky a věci ohledně blogu. Do grafiky se mi nějak nechtělo. Udělala bych ten dess, ale ta objednávka asi nakonec odpadá a nechtělo se mi do volného. Uvidím, jestli nějakou grafiku ještě dneska udělám. Kdyžtak se pokusím aspoň zítra udělat něco menšího. Přidávala jsem taky články k Niky, takže jsem toho už z blogování měla dost.

Z tohoto dne jsem si udělala takovou pohodičku. Řekla jsem si, že ani nepujdu ven. Jeden den prostě budu jen doma a tak to taky bylo. Hezky v teple. Venku už zase pořádně přituhlo, takže mi to ani moc nechybělo. Lehce jsem se nudila, ale to nebylo ani tím, že bych neměla co dělat. Spíš se mi do ničeho nechtělo. No co už. :)

Docela mě poslední dobou překvapuje Formspring. Chodí mi tam čím dál víc dotazů a vzkazů, což mě docela těší. x) Baví mě to tam. Občas se sice musím pousmát nad některými stupidními otázkami, ale jinak je to fajn.

Nevím do kdy tu dneska budu. Uvidím, jak se mi bude chtít spát. Minimálně do jedenácti ale snad jo, takže mě ještě můžete zastihnout. Asi se podívám na nový díl VD a pak na Skins a budu chatovat na qipu. Jako každý večer. x) Tak já se teda loučím. A kdybych už se dnes neozvala - dobrou noc. ;)

Daysy / grafika-daysy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: