My writing 60

23. ledna 2011 v 20:28 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz / MW
Dobrý večer. x)
Nebudu psát zase dlouze. Jen tak, abych se ozvala, když tady toho moc dneska nebylo. Prostě jsem na blog čas neměla. Ale vážně. Blog byl někde mezi posledníma věcma, na které jsem dnes myslela (nebo vlastně nemyslela).

Ráno jsem akorát pospávala, odpočívala, "skočila" si do vany a ták. Fajn nedělní ráno. Odpoledne bylo ještě lepší a navíc mi vrátilo zpátky náladu. Takže i když ten víkend zase šíleně utekl, užila jsem si ho.

Ještě chci některým vysvětlit jednu věc. Když mám na qipu (pro vás - icq) status N/A, víte copak to znamená? Že tam nejsem Ano, vážně! To jste netušili že? :) Tak se prosím nerozčilujte když vám pod tímto stausem neodepisuju. Děkuju. :)

Zítra zase zpátky do reality. Vážně mě moc netěší ta škola, zvlášť tělocvik hned zrána (v pondělí ráno by měly všechny aktivity zakázat!). Ale snad tento týden uteče rychle. V pátek máme pololetní volno. Normálně jsme měli mít v pátek vysvědčení a volno v pondělí, ale přehodili to. No, ani mi to nevadí. Prodloužený víkend je tak i tak. x)

Teď se už kouknu jen na nějaký ten seriál a pujdu spát. Jsem docela unavená. Kdyžtak budu ještě tak hodinku na Formspringu, můžete psát. Jinak už se loučím a dobrou noc. ;)

Daysy / grafika-daysy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: