My writing 48

12. ledna 2011 v 20:12 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz
Brý večer. Tak jsem zas tu. Tomu učení jsem moc nedala, protože jsem si začala lakovat nehty. x)) Ale ještě si to pak přečtu a myslím, že to bude ok. Nějaký nedočkavem už se na Formspringu ptal, kdy napíšu MW, tak teda teď. x)

Dnešek byl celkem...ucházející. Písemky vyšly a výsledky snad budou dobré. x) Utíkalo to stráášně pomalu, ale už je to pryč. Zítra ještě velký a důležitý test z češtiny, poslední slovíčka z angliny a možná menší písemečka z dějáku. Pátek jen zkoušení, protože jsem nepsala test, když jsem nebyla ve škole a bude klid. Aspoň pro tento týden. Příští už nebude tak pnavný. Po jednom testu má jen úterý, středa a čtvrtek. Těším se na víkend! Tak moc moc moc! :)

Navíc jsem zjistila moc hezkou věc. Od nás z města až do města, kam jezdím do školy nově začal cestovat soukromý autobus. Vede ho soukromá škola ve městě, kde mám školu. (vím, že to "z města do města" zní divně, ale přece tu nechci uvádět názvy, že ano) :) Pro "soukromáčky" teda jezdí bus "zadarmo" a pro nás obyčejné studenty za nějakou výhodnou cenu. O to by ale nešlo. Jde mi hlavně o ten autobus. Ty vlaky už mě tak neskutečně nebaví, že chci autobus! Mám radši busy. Navíc, dkyž budu ráno jezdit s ním, můžu si o půl hodinky dýl pospat a nemám to tak daleko, jako k vlaku. :) Zpět to sice zatím nijak dobře nejezdí, ale to už ten vlak přežiju. Zas to bude nějaký změna. Docela se i těším. :D

Jak jste si asi všimli (kdo by si taky nevšimnul), sníh už není. A je docela "teplo". Mrazíčkové odešli. Dost mě to těší, takže zítra vyrážím zase v converskách! Jo a jo! S novým červeným batohem, nehtama a convesrkama jdu! Miluju, když je tak nějak mezi teplem a zimou. To se dá nosit skoro všechno. Zimní boty už nechci! (I když vím, že tohle asi do jara nevydrží, protože jsem zase slyšela o sněžení, ale užiju si to aspoň chvilku. Fajn přestávka od zimy.)

To jsem se ale rozepsala. Mám docela ok náladu. Divím se tomu, že na tom jsem ještě psychicky dobře při tomhle týdnu učení, shonu a 1 sesemesce za den od drahého (protože mu protestuje mobil a tak píše jen od kámoše). Snad to už do víkendu nějak vydržím a pak bude zas líp. :)

Tak se mějte fájn. Ještě budu nějaké neceé dvě hodinky online, takže můžete zase psát na Formspring. Dneska už jsem na pár dotazů odpovídala a můžu dál. Zatím bye. ;)

// Pokud tu mám překlepy, prosím nesledujte to moc, jsem dnes líná to přečítat znovu a opravvat, jako to dělám vždy. :)

Daysy | grafika-daysy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rafililie Rafililie | E-mail | Web | 12. ledna 2011 v 21:21 | Reagovat

*nemám ráda předvysvědčení*.D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: