My writing 47

11. ledna 2011 v 19:43 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz
Konečně trochu času. Naučeno mám, slovíčka si (opět) čtu, bude to ok. Navíc je docela možné, že pololetka z češtiny, kterou máme psát zítra, se přesune na čtvrtek...uvidíme. Tak mě napadá, že bych se pokusila aspoň o nějaké oddělovače nebo něco, když mám teď chvilku času. Nechce se mi do ničeho složitějšího, ale něco menšího by šlo.

Druhý test z anglických slovíček vyšel stejně, jako ten první, takže fájn. Angličtinu mám ráda a nedělá mi problém. Snad tak nějak budu pokračovat i dál. x) Tento týden mi teda neutíká zrovna rychle. Je teprve úterý. Nic moc. Nevím proč, ale dneska jsem pořád měla pocit, že už je středa. Škoda, že to tak skutečně není. Té se dočkám až zítra. Ale vždycky když už je po středě, je to lepší. Říkám si, půlka týdne je pryč.

Poslední dobou tu mluvím jen o škole. Jenže ono se není čemu divit, když teď před pololetím je mojí náplní dne pořád jen škola. U nás je to spíš tak, že se přes pololetí moc testů nepíše. Jen občas něco menšího, na co se neučím docela rychle. No a pak se to všechno dohání o pololetí, aby byly známky ok. Teda..abych řekla pravdu. Radši bych psala více menších testů přes pololetí, než to pak takhle dohánět před ním.

Vážně se moc těším na 12.února, kdy budeme mít jarní prázdniny a zas bude aspoň na týden klid. Navíc bude po pololetí, takže to bude zase volnější. Teď je to ve škole vážně frmol. Navíc se všichni učitelé snaží co nejvíc, protože nás od zítřka bude sledovat inspekce. Wruw?! -___-
(pozn.: Jestli mi zas někdo zkopíruje tohle slovo, budu asi vraždit! Ach ne, vážně mě nebaví pořád psát upozornění pro ty ubohé kopírácké holčičky.)

Asi už budu s psaním končit. Stejně mám kecy jen o škole a to málokoho baví. Jdu radši zkusit nějaké ty oddělovače, pročítat anglická slovíčka a koumat účetníctví, jeho rozvahu a taky + a - na straně aktiv a pasiv. Složitost... x_X Tak zatím. ;)
Kdyžtak budu na Formspringu.

Daysy | grafika-daysy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: