My writing 46

10. ledna 2011 v 19:46 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz
Ozývám se znovu. Teď už snad na více slov. x)
Pokud budou nějaké překlepy v článku, předem se omlouvám, jsem už za dnešek docela utaháná i přesto, že je teprve pondělí.

Slovíčka jsou v pohodě, ještě zítra 50, jako dnes a pak to samé ve středu a čtvrtek, příští týden pololetní test a angličtina bude hotová. K tomu v tuto středu ještě dva pololetní testy a v pátek zkoušení. Na učení je toho dost. Možná to tak nezní, ale kdybyste viděli to učivo, pochopíte. Navíc mě ještě "zbytek" čeká příští týden (i když to už bude méně náročenější než tento..naštěstí). Dnešní slovíčka dopadly na výbornou. Doufám, že podobně pujde i zbytek testů a zkoušení.

Jak jsem psala, tento týden moc grafiky nebude. Objeví se tu jen moje články o tom, jak se mám a co dělám. Na víc nebudu mít čas. A pro neznámého z Formspringu, který se ptal proč sem nepřidávám grafiku, když je to přece blog o grafice. > Tohle není blog jen o grafice. Inteligentní člověk, který si to tu trochu prohlédne, by pochopil, že píšu na blog i o sobě. Baví mě sem dát i kousek sebe, mé fotky, napsat o tom, co dělám a podobně. A grafiku si dělám, když mám čas a chuť. Adresa má dvě části - grafika a -daysy. Understand?! Tak nechte keců bláboláci. ;)

Dneska zřejmě už psát nebudu. Spát sice pujdu až tak před desátou, takže ještě můžete mít dotazy na Formspringu s rychlou odpovědí, ale jinak už se házím do poslete s filmem. ;)

Daysy | grafika-daysy.blog.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: