My writing 41

4. ledna 2011 v 19:01 | Daysy |  Píšu Vám
grafika-daysy.blog.cz
Dobrý podvečer. :)
Konečně mám zase čas. Sice mi ještě vypadávají nějaké ty neměcké slovíčka z hlavy, ale to se po dalším přečtení ráno ve vlaku spraví. x) Zjistila jsem, že jsem strašně líná, učit se. je těžké se k tomu dokopat. Do hlavy mi to leze docela dobře a naučit se umím, jen se mi prostě nechce a to je většinou ten problém, který mě tak nějak zpomaluje. x))

Tento týden už snad nějak dotáhnu. Poodpadávaly nám hodiny, takže máme každý den jen do půl druhé. To jde. Doma budu bývat ve 3. Zítra toho snad na čtvrtek moc mít nebudu (snad), takže bych mohla konečně udělat i nějakou grafiku. Aspoň něco menšího. Dál mám objednaný design, který bych ráda udělala do víkendu. Podle času no. Doufám, že to bude tak nějak ok. V pátek ani nebudu ve škole, takže čas myslím bude.

Možná bych i dneska udělala něco menšího pro grafickou rubriku, ale přidávat na blog už nebudu. Asi se pujdu teď mrknout na VD, jen tak odpočívat a psát na qipu a potom (asi nějak před desátou) spát. Do té doby zůstanu online na Formspringu, takže budu odpovídat na případné dotazy. ;)
Daysy | grafika-daysy.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejen vyměněné ikonky: